Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 94 tema

darbstuole.eu turi jei perki 100vnt ir daugiau, po 1,60lt gaunasi. esu sukalbejus viena syk, tai per savaite gavau biggrin.gif
Atsakyti
Visų darbeliai labai dailūs ir gražūs, bet adatinę ypač norėčiau pagirti. Man labai patiko pati idėja thumbup.gif


QUOTE(Scrap8 @ 2010 08 09, 18:38)
O kiek maždaug Jum užtrunka išsiuvinėti vidutinio dydžio paveikslą? gal aš tik taip lėtai siuvinėju g.gif

Nepergyvenk, aš irgi lėtai siuvinėju, bet tik dėl laiko stokos. Man dar priklauso ir nuo schemos sudėtingumo, jei lygių plotų daugiau, tai siuvinėjasi daug greičiau, nei daup pavienių kryžiukų. Dar priklauso nuo nuotaikos, oro temperatūros ir panašiai. Per valandą apie 100-200 kryželių padarau. Nežinau ar čia sakitosi lėtai, ar greitai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurukasr @ 2010 08 10, 12:03)
Man dar priklauso ir nuo schemos sudėtingumo, jei lygių plotų daugiau, tai siuvinėjasi daug greičiau, nei daup pavienių kryžiukų. Dar priklauso nuo nuotaikos, oro temperatūros ir panašiai. Per valandą apie 100-200 kryželių padarau. Nežinau ar čia sakitosi lėtai, ar greitai


normaliai bet į greitųjų pusę biggrin.gif o be to (bent man) nuo medžiagos stambumo/smulkumo. Jei kokia Aida 14 ar 16 tai adata pati įlenda į skylutes, nereik visai taikyt ax.gif . Dar 1, manau ne paskutinėj vietoj - kaip siuvinėjama: ant rėmo pritvirtinus daug greičiau turėtų nei lankelyje ar tiesiog laikant rankoje

Darbeliai visų thumbup.gif , o bet tačiau adatinė thumbup.gif thumbup.gif ir įdėja ir įgyvendinimas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglužė žiemos: 10 rugpjūčio 2010 - 11:49
Gallery.ru toliau neveikia? Pas visas? g.gif
Atsakyti
Noriu parodyti savo improvizacija, jau ireminta. Ka manot del remelio spalvos? Busima paveikslo savininke issirinko toki varianta.

user posted image
Atsakyti
turbut pas visas bash.gif
Atsakyti
QUOTE(Sela:) @ 2010 08 10, 13:20)
Noriu parodyti savo improvizacija, jau ireminta.  Ka manot del remelio spalvos? Busima paveikslo savininke issirinko toki varianta.

user posted image

labai skoninga mano akimis ziurint thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sela:) @ 2010 08 10, 11:20)
Noriu parodyti savo improvizacija, jau ireminta.  Ka manot del remelio spalvos? Busima paveikslo savininke issirinko toki varianta.

thumbup.gif Labai labai gražu. Ir rėmas ir pasportas viskas dera, man gražu thumbup.gif

QUOTE(Inesiuuu @ 2010 08 10, 11:21)
turbut pas visas bash.gif

doh.gif
Papildyta:
GRYBAUSKE, NECITUOK NUOTRAUKŲ ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 10 rugpjūčio 2010 - 12:25
Sela:) lb dailiai viskas dera wub.gif

Biskorniukas superinis thumbup.gif

Dzeine dailu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sela:) @ 2010 08 10, 14:20)
Noriu parodyti savo improvizacija, jau ireminta.  Ka manot del remelio spalvos? Busima paveikslo savininke issirinko toki varianta.

bigsmile.gif Labai gražu wub.gif o čia trys pasportai? labai dailiai atrodo ax.gif
Atsakyti
dailiai mergina atrodo biggrin.gif pasportas vo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 08 10, 13:21)
turbut pas visas bash.gif


Pas mane veikia. Aš čia pas jus labai trumpam. Vidury atostogų buvau priversta sugrįžti į Vilnių. Gavau akies traumą, patryniau ne kokia ranka ir prasidėjo uždegimas. Dabar ir siuvinėt negaliu, nemažai išsiuvinėjau sodyboj, kai galutinai grįšiu namo- parodysiu. doh.gif
Atsakyti