Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 94 tema

QUOTE(Džeinė @ 2010 08 09, 18:25)
bigsmile.gif  gražus
ant kokio dydžio aidos darei?? ir koks dydis cm butu (skersmuo)


aciu visoms blush2.gif

Aida 18, ten schemoj 66x66 kryziuku smile.gif ilgai man siuvinejosi blink.gif daug ilgiau nei paprastutis biskorniukas ...
Atsakyti
Ačiū visom 4u.gif 4u.gif
QUOTE
Mano naujas biskorniukas. Senas susidevejo tai nauja pasidariau 
"Poppy Paperweight" dizainas 

aš toookią silpnybę aguonom jaučiu...nuostabu wub.gif
Nusipirkau siuvinėjimo žurnalą su aguonų ir laukinių gėlių schema, tik nemažas ir nemažai man laiko užtrunka tokius siuvinėti.
O kiek maždaug Jum užtrunka išsiuvinėti vidutinio dydžio paveikslą? gal aš tik taip lėtai siuvinėju g.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2010 08 09, 17:02)
aš siuvinėjau  smile.gif  kas neaišku??


iš anksto už pagalbą dėkoju smile.gif
1. žiedadulkės kaip supratau karamelės spalvos siūlais siuvinėt. mezgimo ?
2. sparneliai siuvinėjami pusiniu kryžiuku \ šią kryptim, jei gerai supratau? o žiedadulkės / šią kryptim?
3. kokia kryptim pati siuvinėjai pilnus kryžiukus? nes pati siuvinėju \ o ant viršaus /. tai gaunas / kryptim buna galutinis kryžiukas (tikiuosi suprantamai parašiau blush2.gif ). Per vėlai pamačiau kad sparneliai gaunasi priešingos, pilnam kryžiukui krypties doh.gif galvoju ar nesipjaus galutinis rezultatas

lauksiu atsakymų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2010 08 09, 18:23)
iš anksto už pagalbą dėkoju  smile.gif
1. žiedadulkės kaip supratau karamelės spalvos siūlais siuvinėt. mezgimo ?
taip, aš naudojau plona macherini siulu
2. sparneliai siuvinėjami pusiniu kryžiuku \ šią kryptim, jei gerai supratau? o žiedadulkės / šią kryptim?
taip, teisingai
3. kokia kryptim pati siuvinėjai pilnus kryžiukus? nes pati siuvinėju \ o ant viršaus /. tai gaunas / kryptim buna galutinis kryžiukas (tikiuosi suprantamai parašiau  blush2.gif ). Per vėlai pamačiau kad sparneliai gaunasi priešingos, pilnam kryžiukui krypties  doh.gif  galvoju ar nesipjaus galutinis rezultatas
aš taip pat siuvinėju \\\, viršutinis /// lauksiu atsakymų  ax.gif

o dabar pasakysiu sažiningai, kai pradėjau siuvinėt, nelabai žiurėjau i nurodymus ir dariau kaip paprasta paveiksla blush2.gif
tad mano sparneliu pusinis žiuri taip pat, kaip ir kryželio viršutinis... man niekas nesipjauna, visai gerai žiuris ax.gif mirksiukas.gif
user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2010 08 09, 20:01)
o dabar pasakysiu sažiningai, kai pradėjau siuvinėt, nelabai žiurėjau i nurodymus ir dariau kaip paprasta paveiksla  blush2.gif
tad mano sparneliu pusinis žiuri taip pat, kaip ir kryželio viršutinis... man niekas nesipjauna, visai gerai žiuris  ax.gif  mirksiukas.gif



ojejku kaip gražu wub.gif wub.gif
tiesa, kokiais siūlais siuvinėjai? DMC? pati su Madeira siuvinėju
o kokią čia seriją? iš tos pačios vaiką esu išsiuvinėjus. wub.gif buvau kažkada į favoritus įmetus saitą kur schemučių įdėta šios serijos, o kai parėjo kompas tai ir dingo viskas verysad.gif
AČIŪ už pagalbą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murkse: 09 rugpjūčio 2010 - 20:15
QUOTE(murkse @ 2010 08 09, 20:10)
ojejku kaip gražu  wub.gif  wub.gif
tiesa, kokiais siūlais siuvinėjai? DMC? pati su Madeira siuvinėju
o kokią čia seriją? iš tos pačios vaiką esu  išsiuvinėjus.  wub.gif  buvau kažkada į favoritus įmetus saitą kur schemučių įdėta šios serijos, o kai parėjo kompas tai ir dingo viskas  verysad.gif
AČIŪ už pagalbą  4u.gif

ačiū 4u.gif taip, siuvinėju aš DMC , turiu jau visa palete, tad kitu firmu siulu nemaišau ax.gif

čia iš NIMUE serijos
Papildyta:
Naujausias darbelis, adatų knygelė, DMC siulai, Acufactum dizainas
user posted image

ir atvirutės , viena iš metalizuotu siulu siuvinėta smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Džeinė: 09 rugpjūčio 2010 - 21:22
Kaip gražu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2010 08 06, 16:25)
o ko jau taip negražūs?kas nepatinka,prašom konkrečiai ,su pavyzdžiais pasakyt ,kas kokiame paveiksliuke jums negražu ax.gif ....aptarsim..nors aišku dėl skonio nesiginčyjama,bet kiekvienas darbas gražus vien jau tuo ,kad jame sudėta žmogaus rankų šiluma, išjaustas kiekvienas kryželis,kiekvienas darbas vertas pagyrimo  thumbup.gif ,nesvarbu ar konkrečiai tas dizainas patinka man ar ne....čia subtilu labai viskas ,o jūs taip iš karto-negražu ir viskas....negražu tik nosį krapštyt prie stalo ,o čia viskas gražu ,kas gražu autorei...
PS ponia matyt nė vieno kryžiuko neišsiuvusi,neprisilietusi prie šios meno rūšies nors krašteliu dūšios ,priešingu atveju žinotų ,ką reiškia išsiuvinėt ,kad ir mažytį darbelį mirksiukas.gif

nenoriu kelti jau aptilusios audros,bet va cia tai zodziai,su kuriais sutinku 100% uztat ir negalejau nutyleti.tikrai,kiekvienai siuvinetojai jos darbelis kazkuo ipatingas ir labai grazus.ir yra nelabai grazu sakyti,kad man sitas tai nepatinka.as net negaleciau pasakyti,kad cia ne mano skonio.nes as zinau,kiek darbo buna ideta,ir jei tik graziai issiuvineta,darbas negali buti negrazus drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2010 08 09, 22:18)
ačiū  4u.gif taip, siuvinėju aš DMC , turiu jau visa palete, tad kitu firmu siulu nemaišau  ax.gif

čia iš NIMUE serijos
Papildyta:
Naujausias darbelis, adatų knygelė, DMC siulai, Acufactum dizainas

ir atvirutės , viena iš metalizuotu siulu siuvinėta  smile.gif



doh.gif tikrai, juk NIMUE
o man taip su Madeira, beveik visus turiu smile.gif bus įdomu pažiūrėti ar spalvos nesiskirs. Buna perskaičiuoji spalvas, o kelios nusigrybauja blink.gif
Labai gražūs nauji darbeliai wub.gif Pirmas darbelis - Kalėdom pakvipo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murkse: 09 rugpjūčio 2010 - 22:25
Sveikutės siuvinėtojos 4u.gif Na aš po pusės metų nesiuvinėjimo, vėl prisėdau prie siuvinėjimo. Ir taip gerai jaučiuosi. Bent 5 min prie siuvinio taip atpalaiduoja, kad baisu, kaip aš galėjau tiek laiko nesiuvinėti blink.gif Prisėdau per atostogas, tai nors pailsėjau nuo darbo.
Dėl pačių darbelių - tai kiekvienas darbelis gražus. Kai dovanoju darbus - tai dovanoju dalelę savęs. Aš netgi prieš siuvinėjant, paimu dar tuščią medžiagą, laikau ją rankose ir kokią minutę užsimerkusi įsivaizduoju kaip jau atrodys mano darbelis. Ir ta minutė labai teikia daug džiaugsmo. Man daug svarbiau pats procesas, o rezultatas kai gaunasi daug gražesnis nei tikėjaisi - tai išvis nuostabu...

Na, pradėjau siuvinėti naują darbelį, pritrūkau DMC siūlų. Bet mąstau, kad parduotuvėje išsikonvertuosiu į Anchor ir bus gerai. Pati gyvenu Ukmergėje, bet turim parduotuvę, kurioje parsiduoda Anchor ir Madeira siūlai. Po 2 lt kainavo. Ateinu ir pasirodo, kad jau turi ir DMC siūlų. Kaina pabrangusi iki 2,20 Lt. doh.gif O savininkė sumąsčiusi matkelius įdomiai sukabinti. Parduotuvė turi tik Anchor siūlų stovą, tai savininkė sumaišė Anchoro ir DMC siūlus kartu. Jei pvz Anchor siūlų Nr. 734 tai ten pat kaba ir jo DMC atitikmuo. Paskui su pardavėja išžiūrinėjom, kad ne viskas ir konvertuojasi. Siūlai sukabinti vos ne taip, kad panaši Anchor spalva, tai ir DMC tokia panašią pakabinusi... doh.gif Tai klientės jau skundėsi, kad nieko neranda. O pardavėjai savininkė pasakė - kad jei nepatinka, gali ir nepirkti (tipo eik kitur). Pardavėja dar atsiprašinėjo, vargšė. Na ir savininkės požiūris į klientus blink.gif
Paskui pažiūrėjau, kad Kasiulai.lt matkelis vis dar 1,80 kainuoja, o dar ir nuolaidą turiu. Pirkau daugiau nei 10 matkelių, tai man ir siuntimas nekainavo, o čia vietoje nė pirkt neapsimoka schmoll.gif Galvoju, kad savininkė nesupranta, kaip svarbu tikslus spalvos numeris. DMC stovo neperka, nes brangiai kainuoja. Bet manau galima, kaip nors kitaip sugalvoti, kad ateitum pati ir išsirinktum kokių numerių reikia. Dabar ir dviese nieko nesupratom kaip ten kas sukabinta... doh.gif
Atsakyti
Ačiū pirmaargentai 4u.gif
Jos dėka siuvinėjimo siūlus nusipirkau Kaune Senamiestyje Vilniaus ir Daukšos kampinėj parduotuvėj. Ten DMC kainuoja po 2,20 Lt. Bet kadangi pirkau 10 vienetų, tai sumokėjau 18 Lt. Nuolaida puiki be jokių nuolaidų kortelių thumbup.gif
Kiek žinau, ten nuolaidą taiko nuo 5 matkelių thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 10 rugpjūčio 2010 - 08:42
merginos, o kodle jus nenorit kooperuotis ir pirkti EBAY? ten jei perki 100 matkeliu gaunasi tik po 1,1-1,15 mazdaug ax.gif

as suprantu, kad reikia laukti, kol gausi apie 2-3 sav + gal tiek is karto nereikia, bet pvz as kai matau, kad kazkokia spalva eina i pabaiga, tai tokia uzsirasau ir kaupiu, po to perku... tai jei va vienai reikia virs 10, kitai virs 10 matkeliu, tai taip galima kitu paklausineti gal pas ka truksta ir susikooperuoti?

ar taip per sudetingai kelioms, gal dar jei is kitu miestu... g.gif
Atsakyti