Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 94 tema

QUOTE(*SONE* @ 2010 08 23, 14:33)
na stai pabaigiau tvarkyti dar viena darbeli  biggrin.gif

user posted image

Nors pati siuvinėju ir mačiau daugiau Jūsų darbų, bet net norisi nuotraukos iš arčiau-įrodymo, kad tikrai siuvinėta, o ne šiaip paveikslas. thumbup.gif Patys didžiausi komplimentai. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ameera: 23 rugpjūčio 2010 - 16:01
QUOTE(paukščiukas @ 2010 08 23, 16:25)
Metrikiukas, siūlai iš Anchor konvertuoti į DMC, dydis 25*25cm. Siuvinėsis ir kiti vaiko gimimo duomenys, laukiu kol patikslins  ax.gif
Siuvinėjos tris popietes  smile.gif

wub.gif labai gražu, o jau spalvytės wub.gif ŠAUNUOLĖ drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Gal galite patarti, kur Vilniuje būtų galima pigiau įsirėminti darbą?
Arba šiaip, kuriomis rėminimo dirbtuvėmis pasitikite labiausiai ir lankotės dažniausiai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(sauluzee @ 2010 08 23, 17:17)
Sveikutės 4u.gif

Gal galite patarti, kur Vilniuje būtų galima pigiau įsirėminti darbą?
Arba šiaip, kuriomis rėminimo dirbtuvėmis pasitikite labiausiai ir lankotės dažniausiai?  g.gif

Manau kaina nebloga turėtų būt Šeškinėje sankryžoje netoli Akropolio prie 7, 40, 56 autobusų stotelės (važiuojant link centro). Aš ten savo rėmukams stiklą pjoviau, du kartonus ir pakabinimą. Visa tai man padarė už 3,75 Lt. Man pasirodė kažkaip bais mažai. Gal ir rėmų kainos ten mažesnės.
Atsakyti
Aciu uz pagirimus. biggrin.gif

Naujos dabar neturiu nuotraukos bet va senesne radau, kad cia siuvinetas bigsmile.gif

user posted image

Galesiu velaiu nufotografuoti dar is arciau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *SONE*: 23 rugpjūčio 2010 - 17:05
QUOTE(*SONE* @ 2010 08 23, 18:02)
Aciu uz pagirimus.  biggrin.gif

Naujos dabar neturiu nuotraukos bet va senesne radau, kad cia siuvinetas  bigsmile.gif


Galesiu velaiu nufotografuoti dar is arciau  4u.gif


tikrai dydžiausių pagyrų vertas darbas wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*SONE* @ 2010 08 23, 18:02)
Aciu uz pagirimus.  biggrin.gif

Naujos dabar neturiu nuotraukos bet va senesne radau, kad cia siuvinetas  bigsmile.gif

user posted image

Galesiu velaiu nufotografuoti dar is arciau  4u.gif

O tada kokio smulkumo medžiagytė, kad tokie gražūs ir nepastebimi perėjimai, o pats darbas nėra toks milžiniškas, kokie būna kiti tokio grožio? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2010 08 23, 18:24)
O tada kokio smulkumo medžiagytė, kad tokie gražūs ir nepastebimi perėjimai, o pats darbas nėra toks milžiniškas, kokie būna kiti tokio grožio? smile.gif

čia iš panašios serijos, bet dydis įspūdingas bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
Amera siuvinejiau ant 18 aidos. Nors pagal rinkini reikia siuvinet ant specialios medziagos. As kaip neturejau tai rinkausi 18 aida
Atsakyti
QUOTE(*SONE* @ 2010 08 23, 18:34)
Amera siuvinejiau ant 18 aidos. Nors pagal rinkini reikia siuvinet ant specialios medziagos. As kaip neturejau tai rinkausi 18 aida

Tai dėl to ir gavosi turbūt toks nuostabus rezultatas 4u.gif
Atsakyti
bigsmile.gif vau, kokie gražūs peizažai... wub.gif o dydis tai nerealus... ax.gif

QUOTE(B_March @ 2010 08 23, 17:52)
aš tai ant plastikinės kanvos siuvinėju  smile.gif tik reikia labai kitą pusę stengtis (kas man ne visai dar pavyksta  blush2.gif ) ir siūlų spalvytes derint, kad nepersišviestų paskui skirtingos  doh.gif dovanoms dar nei vieno skirtuko nedariau, gal Kalėdoms nebloga idėja.. tik reiktų kažką sugalvot, kad kitos pusės nesimatytų  g.gif

Aš galvoju pamėgint, kad ant abiejų pusių būtų siuvinėta (antroj pusėj gali būti vardas), o į vidų kokio kartono ar plastiko įdėti, tada ir nepersišvies ir standus bus... g.gif gal kas panašiai esate darę? Ar gražiai kraštelis išeitų? g.gif
Atsakyti
QUOTE
Nors pati siuvinėju ir mačiau daugiau Jūsų darbų, bet net norisi nuotraukos iš arčiau-įrodymo, kad tikrai siuvinėta, o ne šiaip paveikslas.  thumbup.gif  Patys didžiausi komplimentai.  wub.gif

Nuostabu *SONE* 4u.gif 4u.gif 4u.gif ! Jei ne paslaptis - kiek maždaug laiko siuvinėjote ir kokio maždaug dydžio gavosi paveikslas (be rėmų)? Pati neseniai baigiau didesnį darbą ir kol kas nieko nebenoriu siuvinėti, tačiau šitas paveikslas man visai nieko thumbup.gif - gundo vel imtis kryžiukų rolleyes.gif
Atsakyti