Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 94 tema

QUOTE(9alicija9 @ 2010 08 23, 10:53)
na as pasirodau dovanele draugei 4u.gif  , tik deja teko greit remint, tai siek tiek nekaip ireminta  blush2.gif

Man labai gražus darbelis, bet įrėminimas prastas... blush2.gif O čia pati rėminot? g.gif
Atsakyti
pati ati ;DD
na bent Jum bus apie ka padiskutuot biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(9alicija9 @ 2010 08 23, 13:27)
pati ati ;DD
na bent Jum bus apie ka padiskutuot  biggrin.gif  mirksiukas.gif


Jei pati tai nieko, gali pamegint pataisyti wink.gif Man pirmas kartas prastai buvo... blush2.gif Aš galvojau gal kur rėminai, tai jau būčiau už tai jokių pinigų nemokėjus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mege2 @ 2010 08 23, 09:54)
Būt smalsu pamatyt rezultatą  cool.gif

as ji kaip tik baigineju,tai pasirodysiu butinai mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(medlink @ 2010 08 23, 09:58)
Labas rytas smile.gif

Sakykit, o tuos skirtukus knygoms ant plastikinės kanvos siuvinėjat ar kaip ten juos daryti?  blush2.gif  Paveikslas jau į pabaigą, tai reikia keletui vaikų dovanėles rugsėjo pirmąjai padaryti  ax.gif

As skirtukus darau ant Aidos,o paskui laminuoju mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(9alicija9 @ 2010 08 23, 10:53)
na as pasirodau dovanele draugei 4u.gif  , tik deja teko greit remint, tai siek tiek nekaip ireminta  blush2.gif
http://public.fotki....0476.html#media
bigsmile.gif

thumbup.gif paveiksliukas,keliantis nuotaika lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mege2 @ 2010 08 23, 10:38)
Čiolės variantas

Būt įdomu dar ir Anchor variantą pamatyti

Man atrodo, jei schemoje nebutu klaidos, tai ar DMC, ar Anchor, ar Madeira, turetu atrodyti graziai. smile.gif Jei Cioles butu teisinga schema, irgi atrodytu kaip originalas. As taip galvoju ax.gif
Atsakyti
na ir užsukau diskusijas doh.gif
bent jau aš tos nuomonės kad geriausiai siuvinėti taip kaip originalas yra nes aš net nenumanau kokias spalvas DMC dėjot nes ne visos spalvos konvertavosi g.gif žinoma jei eina keisti ir viskas čiki su spalvom tai liuks tam ir yra tie konvertuokliai, šaunuolės tos kurios nebijo iššūkių drinks_cheers.gif
na bet mano gyvenimo žmogus jau Kaune ir parūpins Madeiros siūliukų, taigi manu jau nuo ryt darbelis judės į priekį 4u.gif
Atsakyti
sveikos mielos siuvinetojos, 4u.gif labai prasau pagelbeti help.gif siuvineju,jau tikriausiai visoms seniai uzmirstus afrikos liutus is dimensions smile.gif , ir tik dabar pastebejau kad nebera backstitsh kodu verysad.gif gal kuri turite dar uzsilikusia schemute ir galite pasakyti kokios ten spalvos siuliukais reikia siuvinet aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(9alicija9 @ 2010 08 23, 08:53)
na as pasirodau dovanele draugei 4u.gif  , tik deja teko greit remint, tai siek tiek nekaip ireminta  blush2.gif


paveikslas grazus, bet uzrasas nu nezinau ar galeciau as toki schmoll.gif g.gif g.gif
Atsakyti
na stai pabaigiau tvarkyti dar viena darbeli biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
ta mergina ir mano sunaus nuotrauka padare biggrin.gif

user posted image

cia ji savo sunu issiuvinejo


user posted image


cia susikurusi schemas daro
http://club.osinka.r...59a88417b020000
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 23 rugpjūčio 2010 - 13:42
Tik pabuvau savaitgali be interneto rysio ir jau tiek daug forume skaityti naujienu yra, jus taip greitai darbelius darote smile.gif Saunuoles, visoms pagyrimai 4u.gif As tai vis nebeprisedu prie siuvinejimo doh.gif verysad.gif
Atsakyti
[quote=*SONE*,2010 08 23, 13:33]
na stai pabaigiau tvarkyti dar viena darbeli biggrin.gif

grazu kaip nuotrauka thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti