Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 94 tema

[quote=banni,2010 08 23, 00:51]
niu pasirodau ir aš kokius niekučius meistravau...

Super kokie grazuciai wub.gif ir as noreciau su tais balioniukais
o prie siu niekuciu yra kas veikti,nes kaip tik daba pati viena siuvineju,taigi zinau....
Atsakyti
QUOTE(grasimm @ 2010 08 23, 08:05)
As si leliuka siuvineju su Anchor siulais,ir graziai ziurisi  smile.gif


ne dėkui anchor tikrai nesiuvinėsiu ax.gif nes dar šios rūšies neturiu nei vienos spalvos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(isdykele @ 2010 08 23, 09:14)
ne dėkui anchor tikrai nesiuvinėsiu ax.gif nes dar šios rūšies neturiu nei vienos spalvos 4u.gif

Tada net neverta ir pirktis mirksiukas.gif
Kadangi turiu triju firmu siulus tai siuvinejau as su vienais is ju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(grasimm @ 2010 08 23, 08:05)
As si leliuka siuvineju su Anchor siulais,ir graziai ziurisi  smile.gif

Būt smalsu pamatyt rezultatą cool.gif
Atsakyti
niu darbeliu grazums wub.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

Sakykit, o tuos skirtukus knygoms ant plastikinės kanvos siuvinėjat ar kaip ten juos daryti? blush2.gif Paveikslas jau į pabaigą, tai reikia keletui vaikų dovanėles rugsėjo pirmąjai padaryti ax.gif

P.s. labai gražūs nauji darbeliai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo medlink: 23 rugpjūčio 2010 - 07:59
na as pasirodau dovanele draugei 4u.gif , tik deja teko greit remint, tai siek tiek nekaip ireminta blush2.gif
http://public.fotki....0476.html#media
bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(isdykele @ 2010 08 23, 08:14)
ne dėkui anchor tikrai nesiuvinėsiu ax.gif nes dar šios rūšies neturiu nei vienos spalvos 4u.gif

O aš šį leliuką siuvinėjau porą kartų ir DMC siūliukais ax.gif ax.gif Klientės liko patenkintos, o ir tas, kas matė natūroj, sakė, jog gražu blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(čiolė @ 2010 08 23, 10:21)
O aš šį leliuką siuvinėjau porą kartų ir DMC siūliukais ax.gif  ax.gif  Klientės liko patenkintos, o ir tas, kas matė natūroj, sakė, jog gražu  blush2.gif  blush2.gif


Matyt, klientė nematė originalo ax.gif Geriau tegu ir nemato mirksiukas.gif wink.gif Palyginus, Madeirinis variantas žiūrisi dailiau ax.gif
Madeira
user posted image
Čiolės variantas
http://public.fotki....iai/kdikis.html

Būt įdomu dar ir Anchor variantą pamatyti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mege2: 23 rugpjūčio 2010 - 09:43
pas ja buvo nesukeisti zenklai, klaidingai issiuvineta mirksiukas.gif seip man tai nesimato biggrin.gif kol nepasako ir tai nelabai matau, nes per daug nenagrineju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 08 23, 10:46)
pas ja buvo nesukeisti zenklai, klaidingai issiuvineta mirksiukas.gif  seip man tai nesimato biggrin.gif  kol nepasako ir tai nelabai matau, nes per daug nenagrineju biggrin.gif

Ahammm niuz tada būt įdomu pamatyt DMC variantą atstačius ženklus į savo vietas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(9alicija9 @ 2010 08 23, 08:53)
na as pasirodau dovanele draugei 4u.gif  , tik deja teko greit remint, tai siek tiek nekaip ireminta  blush2.gif
http://public.fotki....0476.html#media
bigsmile.gif

kad ir kaip greit rėmini, juk nesunku itemti medžiagos pagal aidos skylučiu linija?? g.gif
vat lina tai tikrai sunkiau tampyt, bet aida... juoku reikalas
pas tave atrodo ten visai netempa, uždėta ir idėta... schmoll.gif
Atsakyti