Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 94 tema

QUOTE(3Zzz @ 2010 08 22, 11:16)
DVI perziurejau jusu albuma- grozis neispasakytas wub.gif  wub.gif . Adatines nuostabios, reik manyt, kad ir avinukas sviestinis jusu ranku darbas ploja.gif . Likau apzaveta  bigsmile.gif

aciuks.gif Taip, avinėlis irgi mano.
Atsakyti
QUOTE(mege2 @ 2010 08 22, 20:54)
Ištaisyta klaidelė. Tiesiog reikia sukeisti vietomis ženkliukus du paskutinius, kur maišomi siūlai
user posted image


na va Mege parode jau kur klaidele, galit griebti siuvineti smile.gif butinai pasirodykit procesa mirksiukas.gif
Atsakyti
vo cia tai suprantu chema pagal foto thumbup.gif
user posted image
merginos kurios praset schemu per az prie progos atsiusiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 08 22, 22:43)
vo cia tai suprantu chema pagal foto thumbup.gif


O taip... Va čia tai bent bigsmile.gif
Atsakyti
na super mergaitės ačiū už pagalba ryt vyras bus Kaune nuperka siūlus ir į darbą, tikiuosi ras visus 4u.gif
noriu kad jau kabotų ant sienos antrojo mažylio gimimui, bus dovana pačiai sau blush2.gif
Atsakyti
na jūs visos tikros bitės majos thumbup.gif jau kiek grožybių prikrovėt bigsmile.gif super zuikis,nerealūs kalėdiniai žaisliukai,miela kavos mergaitė,gražūs medeliai,įspūdinga prijuostė,ta raidytė irgi nuostabi,nu žodžiu kaip minimum visoms darbštuolytėms po 4u.gif ,kurios likot nepaminetos gaudykit irgi po baliona,bo esu netekus žado nuo šitiek grožybių 4u.gif 4u.gif 4u.gif

niu pasirodau ir aš kokius niekučius meistravau...

user posted image user posted image user posted image

arklys siuvinėtas ant paprasto lietuviško lino,kad tik arklys sumažėtų...kiti ant 16 aidos.su mike pūkuotuku įlaminuotas nes keliaus pas pirmoką...

šitie dar neplauti ir nelyginti

user posted image
Atsakyti
gražūs skirtukai 4u.gif
Atsakyti
Skirtukų jau turiu daugiau nei skaitomų knygų, bet užsimaniau daaar pamačiusi šiuos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(banni @ 2010 08 23, 00:51)

niu pasirodau ir aš kokius niekučius meistravau...



Nepavadinčiau juos niekučiais, nes čia darbo tiek pat daug, kiek ir didesniems paveikslams. Gražu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(banni @ 2010 08 22, 23:51)
na jūs visos tikros bitės majos thumbup.gif jau kiek grožybių prikrovėt bigsmile.gif super zuikis,nerealūs kalėdiniai žaisliukai,miela kavos mergaitė,gražūs medeliai,įspūdinga prijuostė,ta raidytė irgi nuostabi,nu žodžiu kaip minimum visoms darbštuolytėms po  4u.gif ,kurios likot nepaminetos gaudykit irgi po baliona,bo esu netekus žado nuo šitiek grožybių 4u.gif  4u.gif  4u.gif


labai mieli, visi, negaliu ne vieno išskirt wub.gif
Atsakyti
QUOTE(isdykele @ 2010 08 22, 20:21)
reikia jūsų pagalbos ir patarimo ax.gif noriu siuvinėti šį paveikslėlį wub.gif  bet turiu problemą, mano mieste nėra Madeiroos siūliukų o jei konvertuoju į DMC nėra kelių spalvų jų paletėje, o lenkiškų Arijadnos visai puė nėra doh.gif
gal kuri siuvinėjo ne Madeiros siūlais??????
o jeigu jau neina keisti firmos siūliukų, tai gal galit išduoti kur Kaune galima rasti Madeiros siūlų  drinks_cheers.gif

As si leliuka siuvineju su Anchor siulais,ir graziai ziurisi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 08 23, 07:11)
Nepavadinčiau juos niekučiais, nes čia darbo tiek pat daug, kiek ir didesniems paveikslams. Gražu thumbup.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti