Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 94 tema

QUOTE(zuzanele @ 2010 08 22, 15:23)
Pirmasis mano siuvinys ant lino po 15 metų ax.gif
Linas atrastas mano "lobių skrynioje" smile.gif  Nėra idealiai lygus, bet palyginus neblogas. Paskaičiavus gaunasi į 1 cm 8 kryželiai. Raidė perdaryta, nes nėra labai gražių raidžių "I" Darbelis bus panaudotas apvilkti knygelę. Dar vienas iššūkis man wub.gif



superine. spalvos labai patinka wub.gif tikiuosi pamatyt ir appvilkta knygute smile.gif
Atsakyti
Labai daili raidikė wub.gif , spalvos thumbup.gif
Atsakyti
Zuzanele, raide superine, labai daili thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū visoms už pagyrimus wub.gif Labai smagu girdėt bigsmile.gif
Atsakyti
Labutis visoms auksarankėms,
kaip visada čia užsukus šaunu pasigrožėti jūsų darbeliais 4u.gif

reikia jūsų pagalbos ir patarimo ax.gif
user posted image

noriu siuvinėti šį paveikslėlį wub.gif bet turiu problemą, mano mieste nėra Madeiroos siūliukų o jei konvertuoju į DMC nėra kelių spalvų jų paletėje, o lenkiškų Arijadnos visai puė nėra doh.gif
gal kuri siuvinėjo ne Madeiros siūlais??????
o jeigu jau neina keisti firmos siūliukų, tai gal galit išduoti kur Kaune galima rasti Madeiros siūlų drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(isdykele @ 2010 08 22, 19:21)
reikia jūsų pagalbos ir patarimo ax.gif

Geriau nekonvertuot schmoll.gif O šiaip schemutėje yra klaida, supainioti ženkliukai tų spalvų, kur maišyt reikia kelias spalvas
Atsakyti
o tai gal zinot kur geri kodai yra sios schemos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(isdykele @ 2010 08 22, 19:35)
o tai gal zinot kur geri kodai yra sios schemos 4u.gif


Isdykele, as si kudikeli siuvinejau ir padovanojau kaip metrika. kiek pamenu turiu namuose schemoje istaisyta ta klaidele, galiu ryt pasakyti smile.gif o Siulu kaune pirkau maximoj su malunu, ten yra siuvimo parduotuve ir joje nusipirkau. Kokiu spalvu neturejo, paprasiau parveze smile.gif
Atsakyti
dekui už info 4u.gif drinks_cheers.gif
dabar kaitinu gallery.ru ir jau manau kad radau teisingą ir labai aiškią schemą jei galit pažiūrėkit blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo isdykele: 22 rugpjūčio 2010 - 19:43



Schema tai tokia kaip ir mano buvo, o ar skaiciukai toki, siulu kuriuos maisyti reikia, mintinai neatsimenu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smileee3: 22 rugpjūčio 2010 - 19:42
dėkui 4u.gif
tada ją saugausi ir laukiu jūsų su kodukų tikslinimu 4u.gif
Dar kartelį dėkui drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(isdykele @ 2010 08 22, 20:45)
dėkui 4u.gif
tada ją saugausi ir laukiu jūsų su kodukų tikslinimu 4u.gif
Dar kartelį dėkui drinks_cheers.gif

Ištaisyta klaidelė. Tiesiog reikia sukeisti vietomis ženkliukus du paskutinius, kur maišomi siūlai
user posted image

Atsakyti