Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 94 tema

QUOTE(grasimm @ 2010 08 21, 21:08)
kavos megina  4u.gif



kaip originaliai sugalvota su pupelem thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2010 08 21, 19:57)
pasižiųrėjau paraše darbelius  wub.gif  super dar ir žiedadulkių fėją radau  wub.gif  wub.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
DVI perziurejau jusu albuma- grozis neispasakytas wub.gif wub.gif . Adatines nuostabios, reik manyt, kad ir avinukas sviestinis jusu ranku darbas ploja.gif . Likau apzaveta bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 08 21, 21:01)
" Pelenas "  aida14, siulai DMC, dydi reik matuot, bet pats paveiksliukas 100kryziuku neturi. Kur blino apkintas,tai labiausiai pansu kaip atrodo dienos sviesoj

pakelia nuotaika thumbup.gif labai smagus darbelis wub.gif
Papildyta:
QUOTE(grasimm @ 2010 08 21, 21:08)
kavos megina  4u.gif


Labai įdomiai ir vykusiai sumastyta thumbup.gif Labai gražu thumbup.gif
Atsakyti
Mergaites, pasakykit, o BS siuvinejat buka adata ar smailia ? Issiuvinejau paveikla geliu, o ten to BS belekiek doh.gif ir jis neina tiksliai per langiukus, tai man su buka adata nieks nesigauna blush2.gif gal kokiu gudrybiu yra ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(beladona @ 2010 08 22, 12:01)
Mergaites, pasakykit, o BS siuvinejat buka adata ar smailia ? Issiuvinejau paveikla geliu, o ten to BS belekiek  doh.gif  ir jis neina tiksliai per langiukus, tai man su buka adata nieks nesigauna  blush2.gif  gal kokiu gudrybiu yra ?  ax.gif


As tai siuvineju su buka jei eina per langiukus tiksliai, o jei ne per langiukus tai su smaila. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(KristinuleV @ 2010 08 22, 13:21)
As tai siuvineju su buka jei eina per langiukus tiksliai, o jei ne per langiukus tai su smaila.  smile.gif


Dekui 4u.gif einu ieskot smailios adatos wink.gif
Atsakyti
Pirmasis mano siuvinys ant lino po 15 metų ax.gif
Linas atrastas mano "lobių skrynioje" smile.gif Nėra idealiai lygus, bet palyginus neblogas. Paskaičiavus gaunasi į 1 cm 8 kryželiai. Raidė perdaryta, nes nėra labai gražių raidžių "I" Darbelis bus panaudotas apvilkti knygelę. Dar vienas iššūkis man wub.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
ziuriu teip ziuriu seip, niugi man ta raide patinka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 08 22, 17:03)
ziuriu teip ziuriu seip, niugi man ta raide patinka wub.gif


bigsmile.gif Tiesa, juk ir tavo I biggrin.gif Mano dukros vardas iš I raidės mirksiukas.gif
Atsakyti
Zuzanele labai daili raidelė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(3Zzz @ 2010 08 22, 11:16)
DVI perziurejau jusu albuma- grozis neispasakytas wub.gif  wub.gif . Adatines nuostabios, reik manyt, kad ir avinukas sviestinis jusu ranku darbas ploja.gif . Likau apzaveta  bigsmile.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif


QUOTE(beladona @ 2010 08 22, 12:01)
Mergaites, pasakykit, o BS siuvinejat buka adata ar smailia ? Issiuvinejau paveikla geliu, o ten to BS belekiek  doh.gif  ir jis neina tiksliai per langiukus, tai man su buka adata nieks nesigauna  blush2.gif  gal kokiu gudrybiu yra ?  ax.gif


aš taip pat BSa su smaila adata siuvinėju smile.gif

QUOTE(zuzanele @ 2010 08 22, 15:23)
Pirmasis mano siuvinys ant lino po 15 metų ax.gif


labai gražu! thumbup.gif jau ir aš kažkaip pastebiu, kad galvoj sukasi mintys, jog norėčiau pamėginti knygutę padaryti g.gif bet vis dar nedrįstu, nes visokiuose klijavimuose, matavimuose, karpymuose ir rėminimuose šiek tiek atgrubnagė esu doh.gif
Atsakyti