Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 94 tema

Zinok labai paprasta wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Višniukė @ 2010 08 08, 18:18)
Zinok labai paprasta wink.gif


tikiuosi smile.gif parodysiu savo pirmą blyną lotuliukas.gif
Atsakyti
Gerai wink.gif greiciau ir drasiau kepk friends.gif
Atsakyti
aciu visom, kad ivertinot mano avyte 4u.gif ir mano mazaja siuvinetoja 4u.gif

ar lengavai uzrasu knygeles apsirenge? rolleyes.gif antroji man prie sirdies labiau wub.gif

o jau tas kinitiskas variatas vardo thumbup.gif cia kaip metrikiukas? ax.gif g.gif smile.gif

as turiu ta programa nuotraukom graziai sudeliot, bet nerandu kur vyras nukiso, o ir uzmirsau kaip vadinasi doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Taip ale metrikiukas.
Jei apie ta pacia kalbam tai PICASA vadinas wink.gif dar buna photoshop, corel ir t.t. mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted image
Sveikos,
Labai seniai siuvinėjau, dabar manija kitam hobiui užėjo. Betgi...karts nuo karto užmetu akį į šią temą, pasigrožiu Jūsų darbeliais, ir nusprendžiau pati šį tą pasiuvinėti.
Pagaminau netipišką adatinę/mini albumą.
Jei kurią domina, mano bloge yra daugybė nuotraukų, technikos aprašymas, bei du puslapiai schemų...čia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Scrap8: 09 rugpjūčio 2010 - 08:55
Super adatinė. SUPER thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Scrap8 @ 2010 08 09, 09:53)

Pagaminau netipišką adatinę/mini albumą.
Jei kurią domina, mano bloge yra daugybė nuotraukų, technikos aprašymas, bei du puslapiai schemų...čia


groooooooooozzzzziiiiiiiisssssss neiskpasakytas wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Scrap8 @ 2010 08 09, 10:53)
Sveikos,
Labai seniai siuvinėjau, dabar manija kitam hobiui užėjo. Betgi...karts nuo karto užmetu akį į šią temą, pasigrožiu Jūsų darbeliais, ir nusprendžiau pati šį tą pasiuvinėti.
Pagaminau netipišką adatinę/mini albumą.



Kaip gražuuu ir labai kruopštu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 09 rugpjūčio 2010 - 10:44
Gal kuri gali pasakyti, kuom skiriasi lino White spalva nuo Antique white? tik ne tokia balta ar dar kažkuo?
Atsakyti
QUOTE(Kaktusine @ 2010 08 09, 12:17)
Gal kuri gali pasakyti, kuom skiriasi lino White spalva nuo Antique white? tik ne tokia balta ar dar kažkuo?

Antique white yra gelstelejusi balta.
Atsakyti
QUOTE(Scrap8 @ 2010 08 09, 09:53)
Sveikos,
Labai seniai siuvinėjau, dabar manija kitam hobiui užėjo. Betgi...karts nuo karto užmetu akį į šią temą, pasigrožiu Jūsų darbeliais, ir nusprendžiau pati šį tą pasiuvinėti.
Pagaminau netipišką adatinę/mini albumą.
Jei kurią domina, mano bloge yra daugybė nuotraukų, technikos aprašymas, bei du puslapiai schemų...čia

SUPERINE thumbup.gif clap_1.gif good.gif
Atsakyti