Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 94 tema

QUOTE(jurginėlis @ 2010 08 19, 18:11)
mergaitės SOS
siuvinėju acu dizainą.
kaip siuvinėti tuos pusinius vertikalius ir horizontalius kryželius g.gif

tai jei ant lino siuvinėji, pilna kryžiuka darai kas 2 siuliukai (2 siuliukai aukštyn, 2 i šona) tai vertikalus buti 2 siuliukai aukštyn ir 1 i šona, horizantalus - 1 siuliukas aukštyn, 2 i šona

tikiuosi supratai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sauluzee @ 2010 08 19, 19:58)
Jei jau kalba eina apie pačius pačius pirmuosius darbus mokyklos laikais per darbų pamokas, tai parodysiu savo mažučiukus pirmuosius paveiksliukus, siuvinėtus 5-6 klasėje  biggrin.gif Tai buvo "priverstiniai"darbai, ne savo malonumui siuvinėti  ax.gif  Po to, maždaug po 6 metų vėl atradau siuvinėjimą ir tos tulpės (anksčiau rodytos) - pirmasis darbas savo malonumui  ax.gif



thumbup.gif
Atsakyti
Labas vakaras smile.gif as vis paskaitinėju jūsų temelę, tikrai nuostabūs visų darbai thumbup.gif:

pati savuosius vis pamirštu nufotografuoti prieš padovanodama, reikės kada prasieiti per svečius su fotoaparatu biggrin.gif
galiu parodyti tik papuošaliukus eglutei.

Papuosaliukai

Prieš Kalėdas pradėjau nebespėti, tad ir MB kantriai sėdėjo su adata ir apsiuvinėjo kraštus lotuliukas.gif doh.gif
bet gavosi tikrai labai gražiai, esu patenkinta ax.gif

o šiuo metu galėčiau pasirodyti tik procesą, tik reikės prisiruošti padaryti nuotrauką blush2.gif

QUOTE(Džeinė @ 2010 08 19, 10:42)
aš ir ji siuvinėjau, tik DMC spalvom, labai blogai iškonvertuota žurnalė buvo, tai ant galo savom dariau  ax.gif


man gražiau negu originalas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif:

bandysiu įsilieti į jūsų diskusijas:

pati pradėjau siuvinėti vos prieš trejus metus. Iki tol siuvinėjimas kryželiu man buvo kažkokia mistika. Dabar net neįsivaizduoju kodėl biggrin.gif bet tada pamačiau draugę, siuvinėjančią nuostabų didžiulį paveikslą, ir suvokiau, kokių grožybių galima išsiuvinėti. Prireikė ir man ax.gif pirmasis darbelis buvo futbolo komandos, dėl kurios pamišęs MB, logotipas. Kaip pirmam darbeliui pasisekė visai neblogai, dabar žiūrint į jį, kabantį ant sienos, negėda, nors kai ką dabar ir daryčiau kitaip. Bet to, žinoma, nepalyginsi su jūsų pirmaisias darbeliais, kai nebuvo tokio priemonių pasirinkimo kaip dabar blush2.gif

toliau norėjau pasiteirauti dėl rėmo: pati siuvinėju be rėmo ir be lankelio, bet pamačiusi jūsų rėmus ankstesnėse temose, suvokiau, kad man jo irgi būtinai reikia (siuvinėju penkiolikos lapų paveikslą). Tik norėjau paklausti: o patogu pasiekti kitą darbo pusę, kad galima būtų užkišti pasibaigusį siūliuką?

kitas klausimas: aš pati siuvinėju dviem gijomis siūlo pradžią ir pabaigą užkišdama už kitų. Tačiau kažkas davė nuorodą į kasiulai.lt puslapį, kur siūlomas variantas siuvinėti viena gija, ją perlenkiant per pusę. Idėja man labai patiko, nes vienas siūlo galas užtvirtinamas dar patikimiau, bet norėjau taip siuvinėjančių paklausti: ar taip siuvinėjant mažus plotelius, kai dažnai reikia keisti spalvas, nelieka daugiau trumpų siūlų galiukų, kurių nebegalima panaudoti, nei siuvinėjant "normaliai"?

siaubas, kiek prirašiau blush2.gif bet dar paskutinis klausimas:
nemažai iš jūsų rašėte, kad siuvinėjate eilutėmis, t.y., kai kryžiukai eina taip:

x
x
xxxx

siuvinėjate eilutę pirmiausia ////, paskui \\\\, o stulpelį - iš karto pilnais kryžiukais. norėjau paklausti: o kaip jūs tada grįžtate prie eilutės, kad išsiuvinėtumėte antrą kryžiuko sluoksnį? ar aš kažką ne taip supratau, kaip jūs siuvinėjate? blush2.gif nes pati siuvinėju taip, kaip kažkas irgi rašė, kad kitoje pusėje siūlas guli tiek taip _ _ _, tiek šitaip |||

tikiuosi, sugebėjau aiškiai suformuluoti klausimus, ir atsiprašau, kad pirmoje žinutėje iš karto taip nekukliai pasireiškiau blush2.gif
Atsakyti
Na ką, žadėtos nuotraukos, žiedadulkių fėja su Džeinės pagalba ir auksarankės, kuri padėjo atrasti PICASA mirksiukas.gif Ačiū Jums 4u.gif :

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(B_March @ 2010 08 19, 22:24)

pati savuosius vis pamirštu nufotografuoti prieš padovanodama, reikės kada prasieiti per svečius su fotoaparatu  biggrin.gif
galiu parodyti tik papuošaliukus eglutei.


Labai gražūs žaisliukai eglutei thumbup.gif O dar įdomiau, kad ir vyras į šį procesą įsitraukė biggrin.gif

QUOTE(murkse @ 2010 08 19, 22:47)
Na ką, žadėtos nuotraukos, žiedadulkių fėja  su Džeinės pagalba ir auksarankės, kuri padėjo atrasti PICASA  mirksiukas.gif  Ačiū Jums  4u.gif :



Ant Aidos visai kitaip žiūrisi bigsmile.gif Kažkas naujo thumbup.gif

Kaip jums taip pavyksta nuotrauką pritraukti arti, ją pakreipti, paguldyti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2010 08 19, 20:12)
tai  jei ant lino siuvinėji, pilna kryžiuka darai kas 2 siuliukai (2 siuliukai aukštyn, 2 i šona) tai vertikalus buti 2 siuliukai aukštyn ir 1 i šona, horizantalus - 1 siuliukas aukštyn, 2 i šona


4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 08 19, 21:57)
Ant Aidos visai kitaip žiūrisi bigsmile.gif Kažkas naujo thumbup.gif
Kaip jums taip pavyksta nuotrauką pritraukti arti, ją pakreipti, paguldyti? g.gif

kampu laikai fotiką ir nustatai programą - fotografavimas iš arti
Atsakyti
as pakreipiu fotoaparata, nustatau veidus fotkint ir mikro smile.gif
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2010 08 19, 23:03)
kampu laikai fotiką ir nustatai programą - fotografavimas iš arti


QUOTE(Inesiuuu @ 2010 08 19, 23:09)
as pakreipiu fotoaparata, nustatau veidus fotkint ir mikro smile.gif


Reiks pabandyt... Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2010 08 19, 20:47)
Na ką, žadėtos nuotraukos, žiedadulkių fėja  su Džeinės pagalba ir auksarankės, kuri padėjo atrasti PICASA  mirksiukas.gif  Ačiū Jums  4u.gif :



4u.gif
Atsakyti
user posted image
dovana puseserei jau ant sienos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(B_March @ 2010 08 19, 20:24)

toliau norėjau pasiteirauti dėl rėmo: pati siuvinėju be rėmo ir be lankelio, bet pamačiusi jūsų rėmus ankstesnėse temose, suvokiau, kad man jo irgi būtinai reikia (siuvinėju penkiolikos lapų paveikslą). Tik norėjau paklausti: o patogu pasiekti kitą darbo pusę, kad galima būtų užkišti pasibaigusį siūliuką?


rėmas vartiosi 360laipsniu, tai užtaisyti siula nėra problemu mirksiukas.gif

user posted image

Artėjant rudenėliui, siuvinėjimo rėmam taikom nuolaidas 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(murkse @ 2010 08 19, 20:47)
Na ką, žadėtos nuotraukos, žiedadulkių fėja  su Džeinės pagalba ir auksarankės, kuri padėjo atrasti PICASA  mirksiukas.gif  Ačiū Jums  4u.gif :

Labai gražu 4u.gif
Atsakyti