Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 94 tema

o as tai dvejetukininke beveik buvau.ne del to kad nesimokiau,o todel kad neturejau nei mezgimui,nei nerimui ir siuvinejimui verysad.gif gaila ,kai dabar noretusi koki megztuka nusimegzti,ar maudymosi kostiumeli nusinerti,jokios praktikos. unsure.gif
Atsakyti
As dar prisijungiu prie diskusijos apie siuliuku laikyma:) As irgi siuvineju DMC, o siuliukus laikau segtuvuose tokiuose kaip ofisuose popieriams laikyti, turiu nusipirkusi siuliukam imautes - vienoje imauteje telpa apie 20-30 siuliuku, ir taip susidedu pagal spalvas. Man taip daug paprasciau, nereikia siuliuku pervynioti:)
Atsakyti
QUOTE(Mingomi @ 2010 08 19, 15:50)
metrikas labai dailus, tikrai geresnis uz originala smile.gif

pakvipo Kaledom smile.gif o koks galutinis Advento kalendoriaus rezultatas?

dar nezinau koks galutinis variantas 4u.gif tik ji isivaizduoju ax.gif ,bet manau kad mano sunui patiks smile.gif o kai bus baigtas pasirodysiu ir jums-jusu teismui mirksiukas.gif taigi beliko laukti Gruodzio menesio smile.gif

o siulus laikau paprastoje dezuteje ir mano arsenalas mazuciukas 4u.gif
pirmoj nuo kaires DMC siuliukai,o kitoje tai ANCHOR ir MULINE(dovanu gavau is Jakutsko,Rusija)
user posted image
va cia mano mazuciukas krateilis mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grasimm: 19 rugpjūčio 2010 - 17:07
QUOTE(murkse @ 2010 08 19, 11:26)

biggrin.gif Mokykloje kryželiu siūvinėjau, tai nuo mezgimo buvau atleista


O mūsų siuvinėt niekas nemokė schmoll.gif

QUOTE(buckizs @ 2010 08 19, 11:52)
Man dar toks klausimas iskilo, o jus visos tik su lankeliais siuvinejat ar tuos siuvinejimo remus turit ? ax.gif


Nei rėmo, nei lankelio nenaudoju. Turiu nuo labai senų laukų kažkur nukištą lankelį, bet man jo nereikia... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(buckizs @ 2010 08 19, 10:52)
Man dar toks klausimas iskilo, o jus visos tik su lankeliais siuvinejat ar tuos siuvinejimo remus turit ? ax.gif

2 lankelius turiu, mažiuką ir didesnį. Ateity visai norėčiau dovanų rėmus gaut smile.gif
Papildyta:
QUOTE(geguze5 @ 2010 08 19, 17:26)
As dar prisijungiu prie diskusijos apie siuliuku laikyma:) As irgi siuvineju DMC, o siuliukus laikau segtuvuose tokiuose kaip ofisuose popieriams laikyti, turiu nusipirkusi siuliukam imautes - vienoje imauteje telpa apie 20-30 siuliuku, ir taip susidedu pagal spalvas. Man taip daug paprasciau, nereikia siuliuku pervynioti:)

Gal galima nuotrauką kaip įmautėj atrodo?
Atsakyti
QUOTE(zivile19 @ 2010 08 19, 15:24)
o dviem siuliukais graziau? nes as visada siuvineju trimis niekada nebandziau dviem,,,  g.gif

ant 14 aidos visada siuvinėju tik 2 siulais, nors yra bune, kai ant 18 teko ir 5 siulais siuvinėt, bet čia jau tokia schema buvo biggrin.gif
Atsakyti
Rodausi su savo pirmuoju darbu ax.gif
user posted image

Siuvinėta ant lino. Kryželiai į vieną pusę žiūri wub.gif Nuo laiko kraštai jau parudavę blush2.gif Rėminant per mažas buvo rėmelis, tai siuvinį apkarpiau kaip reikiant. Apačioj iki pat siuvinėtos eilutės nukirpta doh.gif Kur nėjo nukirpt, tai užlenkiau, kad tilptų į rėmelį, Matosi nuotraukoj mirksiukas.gif Vaizdo kai kur suprasti neina blush2.gif Išsiuvinėtas visas fonas, tik nesuprantu kam, juk linas tokios pat spalvos lotuliukas.gif Gal kad gražiau būtų g.gif Spalvas rinkau pati iš savo turimų wub.gif Šitam darbui 17 metų thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 19 rugpjūčio 2010 - 18:12
QUOTE(zuzanele @ 2010 08 19, 18:58)
Rodausi su savo pirmuoju darbu ax.gif

thumbup.gif tokius darbus - tarybiniais vadinu. Grubus spalvu perejimas, maža spalvų paletė. Bet vis tiek jie mieli wub.gif Nu man gražu, prisimenant ką galėjai gaut tais laikais - thumbup.gif siuvinukas.
Atsakyti
mergaitės SOS
siuvinėju acu dizainą.
kaip siuvinėti tuos pusinius vertikalius ir horizontalius kryželius g.gif
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2010 08 19, 20:06)
thumbup.gif tokius darbus - tarybiniais vadinu. Grubus spalvu perejimas, maža spalvų paletė. Bet vis tiek jie mieli  wub.gif Nu man gražu, prisimenant ką galėjai gaut tais laikais -  thumbup.gif  siuvinukas.


Taip. Tai ir yra tarybinių laikų darbas biggrin.gif Bet kaip ir tu sakai, man jis labai mielas. Tokių daugiau neišsiuvinėsiu rolleyes.gif
Atsakyti
prisiminimams gerai tokiu senuciuku tureti biggrin.gif
Atsakyti
Jei jau kalba eina apie pačius pačius pirmuosius darbus mokyklos laikais per darbų pamokas, tai parodysiu savo mažučiukus pirmuosius paveiksliukus, siuvinėtus 5-6 klasėje biggrin.gif Tai buvo "priverstiniai"darbai, ne savo malonumui siuvinėti ax.gif Po to, maždaug po 6 metų vėl atradau siuvinėjimą ir tos tulpės (anksčiau rodytos) - pirmasis darbas savo malonumui ax.gif
user posted imageuser posted imageuser posted image
user posted image
Atsakyti