Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 94 tema

Mano pirmas darbelis turbut buvo mokykloj, bent jau neprisimenu ankstesnio. Kaledom siuvinet dave tokias mazas schemas su kaledinem kojinem, snaigem kazkokiom. Zinau, kad man negrazu buvo, tai nusipiesiau sasiuviny elnia, ji susideliojau kryziukais ir siuvinejau lotuliukas.gif gaila nezinau, kur tas darbelis metosi, bet tada prisimenu visai didziavausi savim, kad graziai gavosi lotuliukas.gif lotuliukas.gif paskui dar siuvinejom velykom atvirukus su kiausiniais biggrin.gif paskaiciavau, kad cia 14ct aida, bet kryziukai tokie baisus ir stori, panasu kad kokiais 4 siulais siuvineta doh.gif bet kad ir kokie kreivi kryziukai, visu virsutinis siulas ziuri i ta pacia puse thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
mano pirmas darbas net neatsimenu kada buvo (ne mažiau kaip prieš 20-24m.), kur dabar yra ar yra nežinau. O siuvinėt pradėjau nes labai patiko močiutės siuvinėtos servetėlės (kryžiuku, pilnuoju). Po kiek laiko, t.y. kažkur prieš 17-18 m. mokiausi siūti naktinius (pirmas ir paskutinis siuvinys blush2.gif ) tai juos papuošiau gėlėm įvairia technika: kryželiu, prancūziški mazgeliai, rišilje, virvele ir dar biesas žino kuo. Paskui juos išaugau į plotį ir atidaviau, dabar gailiuosi kad nėra foto doh.gif Dar vienas siuvinėjimo užėjimas buvo prieš 15 m. - išsitraukiau iš mamos lobynų servetėlės schemą, paskui - lininę staltiesę kraičiui lotuliukas.gif, pabaigiau pradėtą močiutės siuvinėt pagalvę (siūlai dar tarybiniai). Vėl sėdau ant adatos tik jau rimtai, manau ir ilgam biggrin.gif atradus šį forumą. Kai pažiūriu atgal - šiais laikais siuvinėt vienas kaifas: schemų neišsenkami lobynai, siūlų/medžiagų/aksesuarų kokių ir kiek tik nori.
P.S. Darbeliai visų gražūs
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglužė žiemos: 19 rugpjūčio 2010 - 14:36
Sveikos,
4u.gif
Patarkite kokio dydzio imti medziagele siam siuvinejimui? vis neapsisprendziu ir keliais siuliukais siuvineti...

Dekui

http://yfrog.com/3u1...a323967621m549j
Atsakyti
QUOTE(zivile19 @ 2010 08 19, 15:40)
Sveikos,
4u.gif
Patarkite kokio dydzio imti medziagele siam siuvinejimui? vis neapsisprendziu ir keliais siuliukais siuvineti...

Dekui

http://yfrog.com/3u1...a323967621m549j

as emiau 14 aida, dviem siuliukais...
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2010 08 19, 11:11)

Labai gražus darbelis wub.gif
Atsakyti
nezinau tikriausiai gal rodziau ,cia mano pirmasis biggrin.gif

user posted image
Papildyta:
QUOTE
as emiau 14 aida, dviem siuliukais...


manau kad 14 per stambi g.gif 16 per viduriuka,2 siuliukais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 19 rugpjūčio 2010 - 15:20
QUOTE(*Radvileee @ 2010 08 19, 16:00)
Labai gražus darbelis  wub.gif

Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 08 19, 16:19)
nezinau tikriausiai gal rodziau ,cia mano pirmasis  biggrin.gif

user posted image
Papildyta:
manau kad 14 per stambi  g.gif 16 per viduriuka,2 siuliukais.



o dviem siuliukais graziau? nes as visada siuvineju trimis niekada nebandziau dviem,,, g.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 08 19, 16:19)
nezinau tikriausiai gal rodziau ,cia mano pirmasis  biggrin.gif



nu man tai gražūs jūsų pirmieji thumbup.gif
Įdomi tema paliesta smile.gif Kiekvienos istorija thumbup.gif
Atsakyti
[quote=amiyra,2010 08 18, 20:54]
as dazniause DMC siulais siuvineju ax.gif dar kelis kartus Anchor siuvinejau nes negraziai konvertavosi spalvos blush2.gif

imetu parodyt kaip as laikau visa amunicija siuvinejimo biggrin.gif
dezes pirkau tomm philips ax.gif
susidejus :
kas eilej siuvinet
irankiai (lankeliai, adatos, visokios smulkmenos)
siuliukai ( sudejus is eiles maiseliuose )
medziagos
schemos

Mano siulai lygiai tokiuose pat dezese sukrauti smile.gif) Ir dezes pirktos ten pat smile.gif Tik kolkas 2 pripildzius.

Del siuliu tai aisku visus lenkia DMC,bet smulkius darbus esu siuvinejus su visokiais.

O dabar apie pirmaji darbeli... Mokykloje ziauriai nekenciau darbu pamokos,sakiau niekada gyvenime nedarysiu nieko,galit mane nusauti wink.gif Tai mokytoja leisdavo rinktis,kas nepasiruosia plauna grindis klases,tai as jas sveisdavau nuolat biggrin.gif biggrin.gif.
Paskui isigudrinau nunesti tetos padarytus darbus...kazkiap galvojau praslysiu,bet deja...Tai susiemiau ir pirmas darbas buvo Kaledinis maiselis is lino siu klisai issiuvineta snaige smile.gif Neissaugojau jo,tik pamenu...
Dabar jei darbu mokytoja pamatytu mano darbus ir kad as is vis siuvineju - nepatiketu smile.gif

O dabar toks klausimelis,cia maciau issiuvineta darbeli puosta karoliukais.Tai jus vistiek ir su karoliukais reminate po stiklu ?
Ps: as viena karta padariau su karoliukais ir po stiklu taip negraziai atrode,kad teko isreminti paciai smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(zivile19 @ 2010 08 19, 16:24)
o dviem siuliukais graziau? nes as visada siuvineju trimis niekada nebandziau dviem,,,  g.gif

jei ant 16 aidos, dviem siuliukais pats tas, trim gausis per stori kryziukai. ant 14 aidos kaip kam geriau, vienos trim, kitos dviem siuvineja. as asmeniskai ir ant 16, ir 14 dviem siuliukais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Antarktida44 @ 2010 08 19, 16:51)

O dabar apie pirmaji darbeli... Mokykloje ziauriai nekenciau darbu pamokos,sakiau niekada gyvenime nedarysiu nieko,galit mane nusauti wink.gif Tai mokytoja leisdavo rinktis,kas nepasiruosia plauna grindis klases,tai as jas sveisdavau nuolat biggrin.gif biggrin.gif.
Paskui isigudrinau nunesti tetos padarytus darbus...kazkiap galvojau praslysiu,bet deja...Tai susiemiau ir pirmas darbas buvo Kaledinis maiselis is lino siu klisai issiuvineta snaige smile.gif Neissaugojau jo,tik pamenu...
Dabar jei darbu mokytoja pamatytu mano darbus ir kad as is vis siuvineju - nepatiketu smile.gif

O dabar toks klausimelis,cia maciau issiuvineta darbeli puosta karoliukais.Tai jus vistiek ir su karoliukais reminate po stiklu ?
Ps: as viena karta padariau su karoliukais ir po stiklu taip negraziai atrode,kad teko isreminti paciai smile.gif)


biggrin.gif Smagi istorija apie darbų pamokas thumbup.gif
Siuvinėjau kartą su varpeliais, t.y. prisiūti juos reikėjo. Tai rėminant teko rinktis iš rėmo, kuris yra aukštesnis nei įprasti. Tada galima ir stiklą įdėti ax.gif
Atsakyti