Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 94 tema

QUOTE(Džeinė @ 2010 08 19, 10:42)
koks grožis  wub.gif  kokiais siulais siuvinėjai, anchoro??
aš ir ji siuvinėjau, tik DMC spalvom, labai blogai iškonvertuota žurnalė buvo, tai ant galo savom dariau  ax.gif

tikrai kaip skiriasi blink.gif bet abu man labai gražūs, kas keisčiausia kad pirma krito į akis ne tulpės, o mažytės gelytės wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Dvi @ 2010 08 19, 10:53)
CCT siūlų Lietuvoje nėra, reikia siųstis. Į kitus siūlus konvertuoti kokybiškai nepavyks, kadangi siūlai melanžiniai ir atitikmenų jiems jokių nėra. Aš savo raidėms siūlus pirkau CCT ir labai patenkinta. Efektas nepakartojamas (raidės mano albume, jei nori gali pažiūrėti).

o iš kur juos siusis? kokia kaina gaunas?
Papildyta:
QUOTE(Dvi @ 2010 08 19, 11:04)
* Mano kryžiavojimas prasidėjo gūdžiais tarybiniais laikais, daugiau kaip prieš 25 metus, kai nebuvo nieko: nei medžiagų, nei siūlų, jau nekalbu apie spalvų pasirinkimą, o schemos buvo retos ir primityvios. Mano pirmas darbas buvo nukopijuotas nuo kito kryželiu siuvinėto darbo. Spalvos parinktos blogai, bet negaliu jo išsižadėti. Jis juk mano PIRMAS :-D


thumbup.gif įdomus išsamus fotoreportažas
Pažiūrėjau paraše darbelius wub.gif pastebėjau, kiad NIMUE gerbėja esat thumbup.gif
Aš jį vadinu - žirnių vaikas smile.gif Mačiau tokį patį jūsų paraše:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murkse: 19 rugpjūčio 2010 - 10:23
QUOTE(murkse @ 2010 08 19, 11:07)
o iš kur juos siusis? kokia kaina gaunas?

Greičiausia is ČIA. Kaina vienos spalvos apie 8,20 Lt, pasiieskojus galima rasti šiek tiek pigiau.
Kadangi vienoj raidėj spalvų nemažai, darbo savikaina gaunasi didelė. Juolab kad yra ir MH karoliukai, ir MH treasures, kurie irgi nepigūs. Logiškiausia siųstis siūlus 3-4 raidėms, nes dauguma spalvų kartojasi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dvi: 19 rugpjūčio 2010 - 10:16
QUOTE(Džeinė @ 2010 08 19, 10:42)
koks grožis  wub.gif  kokiais siulais siuvinėjai, anchoro??
aš ir ji siuvinėjau, tik DMC spalvom, labai blogai iškonvertuota žurnalė buvo, tai ant galo savom dariau  ax.gif
štai kaip gavos


Labai ačiū už gražius žodžius blush2.gif
Siuvinėjau pagrinde Madeira siūliukais, nes jų tuo metu turėjau daugiausiai, tačiau tulpių žiedlapius siuvau DMC siūlais. Taip kad gavosi Madeiros ir DMC miksas ax.gif
O Tavo darbelis man taip pat labai gražus wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2010 08 19, 09:53)
CCT siūlų Lietuvoje nėra, reikia siųstis. Į kitus siūlus konvertuoti kokybiškai nepavyks, kadangi siūlai melanžiniai ir atitikmenų jiems jokių nėra. Aš savo raidėms siūlus pirkau CCT ir labai patenkinta. Efektas nepakartojamas (raidės mano albume, jei nori gali pažiūrėti).

pasakiškos raidės pas tave gavosi wub.gif o iš kur pirkai siūliukus ??
Nes aš irgi pastebėjau CCt paletėje,kad siuliukas melanžinis , tad neverta konvertuoti.
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2010 08 19, 11:11)
Pažiūrėjau paraše darbelius  wub.gif pastebėjau, kiad NIMUE gerbėja esat   thumbup.gif
Aš jį vadinu - žirnių vaikas  smile.gif  Mačiau tokį patį jūsų paraše:

Laumės vaikas smile.gif
A jo.... Jau ką myliu tai myliu - Nimue, MTSA ir apskritai prancūziškus dizainus su tokiu kartais sunkiai apčiuopiamu, bet ore plazdenančiu šarmu wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2010 08 19, 11:26)
pasakiškos raidės pas tave gavosi  wub.gif  o iš kur pirkai siūliukus ??
Nes aš irgi pastebėjau CCt paletėje,kad siuliukas melanžinis , tad neverta konvertuoti.

Siunčiausi iš amerikės
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dvi: 19 rugpjūčio 2010 - 10:37
QUOTE(amorosa @ 2010 08 19, 10:18)
O uz nuorodas didelis dekui , viskas labai aiskiai paaiskinta , issisaugojau jas


Sėkmės 4u.gif

QUOTE(Dvi @ 2010 08 19, 10:53)
Efektas nepakartojamas (raidės mano albume, jei nori gali pažiūrėti).


Peržiūrėjau visą albumą ir likau be žado smile.gif Negaliu apsakyti koks grožis ir šiluma ten sudėta... Tiesiog trūksta žodžių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 08 19, 11:48)
Peržiūrėjau visą albumą ir likau be žado smile.gif Negaliu apsakyti koks grožis ir šiluma ten sudėta... Tiesiog trūksta žodžių 4u.gif

aciuks.gif oro_buckis.gif
Atsakyti
Dvi - Tavo darbai pasakiški wub.gif Man taip gražu, kai žmogus randa kaip išreikšti save. Nepakartojama wub.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 08 19, 09:42)
Vauuu... Gera idėja thumbup.gif  Tik ar po 1 popierinį dolerį parduoda? Turiu minty, ar jų būna išsikeisti pas mus? g.gif

kiekviename banke keicia po 1$ jei tik turi,nes man yra teke laukti net 2 savaites
o cia va toks pinigu medelis 4u.gif
user posted image
tik zinoma metrikas ne i tema blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2010 08 19, 11:30)
A jo.... Jau ką myliu tai myliu - Nimue, MTSA ir apskritai prancūziškus dizainus su tokiu kartais sunkiai apčiuopiamu, bet ore plazdenančiu šarmu wub.gif


Man irgi NIMUE serija superinė wub.gif

QUOTE(grasimm @ 2010 08 19, 13:01)
o cia va toks pinigu medelis  4u.gif


Labai gražu. Pinigų medelio remai thumbup.gif Labai tinka. O metrikiukas wub.gif Labai gražiai vardas parašytas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murkse: 19 rugpjūčio 2010 - 12:36
QUOTE(murkse @ 2010 08 19, 14:34)
Man irgi NIMUE serija superinė  wub.gif
Labai gražu. Pinigų medelio remai  thumbup.gif  Labai tinka. O metrikiukas  wub.gif Labai gražiai vardas parašytas

Nuosirdus Aciu 4u.gif
As gal cia ne i tema,bet pasisakysiu...As manau kad kiekvienas darbelis yra grazus vien tam kad ideta i ji darbo,zinoma nieko nera graziau kai yra originalios shemos darbelis,bet juk tam ir mokinames is savo pirmu darbeliu.o man mano mini darbelis patinka, kuri as siuvinejau,tai pats pats pirmasis
user posted image
o cia mano procesas,bus Advento kalendorius 4u.gif
user posted image
manau iki Gruodzio baigsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
metrikas labai dailus, tikrai geresnis uz originala smile.gif

pakvipo Kaledom smile.gif o koks galutinis Advento kalendoriaus rezultatas?
Atsakyti