Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 94 tema

QUOTE(cacukas @ 2010 08 19, 07:40)
Būtų įdomu, kad pasirodytumėm pačius pirmuosius darbelius flirt.gif  Gerai, kad neesu nusifotografavusi... hihihi.gif  Nuotrauka turiu tik antrojo, kuris dabar kaba darbe prieš mano akis...  4u.gif


O tai gal dar gali nufotografuoti ? ax.gif Ar jau ir darbelio nebera ?

QUOTE(murkse @ 2010 08 19, 07:54)
PAPASAKOKIT IR JUS APIE PIRMĄ DARBELĮ, gal apie pati pirmą neprisiminsi, bet apie pirmuosius tai tikrai prisimenat  biggrin.gif


Mano pirmasis tikriausiai irgi buvo zodiako zenklas, bet itariu mokykloje ir paliktas... Zinau tik kad mama sake, o siaube kas buvo kitoje puseje, siulu daug ir visur, reikejo gabumu taip padaryti lotuliukas.gif Nors pati tai nieko nepamenu. Tik dabar idomu paciai pasidare, reiks paieskoti namuose pas mama gal rasiu, tai pasirodysiu ax.gif

QUOTE(zuzanele @ 2010 08 19, 07:58)
Kas siuvinėt pradėjo neperseniauisiai, tai matėsi iš jų gražių darbų. Ne viena įdėjo savo gražųjį darbą sakydama, kad tai pats pirmasis. Siūlai, medžiagos, visai tai duoda siuviniui grožį.


Pritariu drinks_cheers.gif Nes as pati pradejau siuvineti daugiau kai jau viskas kaip ant delno padeta smile.gif O siaip kiek mokykloje reikedavo, tai tik tiek ax.gif Atsimenu buvau sumanius siuvineti kazkoki nameli, bet niekaip nesigavo siulu suderinti, tai taip ir dabar stovi pradetas ir nebaigtas blush2.gif lotuliukas.gif

QUOTE(pirmaargenta @ 2010 08 19, 08:38)
Labai gražus paveikslas ir rėminimas dera, nors visada būna pikta, kai susitari vienaip, o padaro kitaip. Nors kai rėminau paskutinį paveikslą man irgi pakeitė pasportą, tik į labiau derantį variantą. Aš džiaugiausi atsiėmusi darbą.  biggrin.gif


Tai tau pasiseke mirksiukas.gif

QUOTE(zuzanele @ 2010 08 19, 08:42)
Vauuu... Gera idėja thumbup.gif  Tik ar po 1 popierinį dolerį parduoda? Turiu minty, ar jų būna išsikeisti pas mus? g.gif


As tai buvau sugalvojusi pirma susukti dirbtini doleri, ant virsaus normalu ir kai nusisuks tikrus litus liks zali netikri doleriai smile.gif Na, galima kad ir po viena tikra doleri wink.gif As tai dirbtiniu turejau lotuliukas.gif



Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 08 19, 08:47)
as aisku daryciau paprasciau  ax.gif nes kokie cia siulai nesuprasi.ten pavadinimai yra,google paziureciau kas per spalva ,atsirinkciau pagal spalvu palete.

čia siūlai crescent colours , sakau gal LT tekę jų matyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(amorosa @ 2010 08 19, 09:18)
  Pradziai radau toki rinkinuka , nedideli , bet man miela wub.gif taigi noreciau pabandyti issiuvineti ,tik vat pasiimu ir nezinau nuo kurio galo pradeti , nuo vidurio , sono  g.gif Gal galetumet patarti. Na jis toks mazas , ir kaip siuvienjate sonus kai jau nebetelpa i lankeli , tai tiesiog pasieme rankose , ar yra kokiu tai dar triuku.


As pradedu nuo apatinio kurio nors kampo, kaip man patogiau smile.gif Esu maciusi kaip siuvineji nuo vidurio, bet man visiskai nepatogu atrodo. Siaip nuo kur nori, nuo ten pradek smile.gif O sonus kai nebetelpa i lankeli, siuvineju ne rankose, o tiesiog lankeli patrauki i sona ir viskas smile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(amorosa @ 2010 08 19, 09:18)
Labas rytas  4u.gif
   Tikiuosi nesupyksite ,kad isibroviau i jusu tema  ax.gif Na bet kiek ziurinejau ,bet tokios visiskai zalioms norincioms ismokti siuvineti temos kaip ir nera.


Sveika prisijungusi smile.gif Ir kokioj čia šaly tiek siuvinėtojų? ax.gif
Aš irgi pirma siūlyčiau susibraižyti langelius 10x10 su specialiu markeriu kuris išsiplauna. Va tokiu:
http://www.kasiulai....eris-p-328.html
o kraštelius išsiuvinėt tai arba kaip nors pritempti su lankeliu arba be jo. Beje, labai gražus paveiksliukas smile.gif
O pradėti siuvinėti kaip tau patogiau gali. Vienos siuvinėja iš kraštų. Kitos siuvinėja nuo vidurio. Aš pvz siuvinėju nuo krašto. Išsiuvinėju viską viena spalva, tada imu kitą. Čia turi atrasti savo būdą kuris tau patogiausias. Nepamiršk kad viršutinis kryželio "sluoksnis" turi gulti į tą pačią pusę, pvz ////. O pradžiamokslių yra čia:
http://sites.google....kaip-ir-su-kuo-
ir čia:
http://blog.kasiulai...ziamokslis.html
labai aiškiai viska sparašyta ir pradžiai tikrai užteks wink.gif

Laukiam rezultato wink.gif
Papildyta:
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2010 08 19, 09:51)
čia siūlai crescent colours , sakau gal LT tekę jų matyti  g.gif


Keik teko domėtis jų Lt nėra, reikia internetu siųstis iš kažkur.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peachy_sheila: 19 rugpjūčio 2010 - 09:01
QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 08 19, 09:03)
Sveika prisijungusi smile.gif Ir kokioj čia šaly tiek siuvinėtojų?  ax.gif



Gyvenu Ispanijoje 4u.gif Cia tikrai tokia gausa siuvinejimo zurnalu , kaip kad pas mus mezgimo. O ir kiek teko susidurti su ispanemis tai ,vis kai pradeda pasakoti , jog neturi kas veikti tai siuvineja, aisku niekada neklausiau , nes tuo metu kazkaip ir labai nesidomejau siuvinejimu. O mokykloje ,kai visos siuvinejo , as is lino lipdziau gelytes , tai buvau atleista nuo siuvimo ,mezgimo , siuvinejimo, dabar tai ir atsiliepia verysad.gif

O uz nuorodas didelis dekui , viskas labai aiskiai paaiskinta , issisaugojau jas
Atsakyti
QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 08 19, 09:29)
wub.gif
spalvos tikrai labai gražiai parinktos thumbup.gif
Man irgi gražu thumbup.gif
Mano pirmasis irgi buvo su kryželiais į visas puses, gruodį siuvinėjau. Bet toks buvo pirmas ir paskutinis jūsų dėka smile.gif

Labai gražus, pelytės į kompaniją įsipaišė thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(amorosa @ 2010 08 19, 10:18)
O mokykloje ,kai visos siuvinejo , as is lino lipdziau gelytes , tai buvau atleista nuo siuvimo ,mezgimo , siuvinejimo, dabar tai ir atsiliepia verysad.gif

biggrin.gif Mokykloje kryželiu siūvinėjau, tai nuo mezgimo buvau atleista
Atsakyti
QUOTE(buckizs @ 2010 08 19, 09:50)
O tai gal dar gali nufotografuoti ?  ax.gif Ar jau ir darbelio nebera ?

Darbelis yra, bet jau be rėmelių. Pats pirmasis buvo padovanotas tetai gimtadienio proga, bet kaip pati rėminau beliakaip, tai įtempusi, apkirpau likusią nereikalingą medžiagą aplink rėmus (nu ot kvaila doh.gif ). Tai dabar tik koks1 cm aplink siuvinį belikęs, ir tas atbrizgęs... Kažkur įkištas į spintą, reikės ištraukt, gal eis dar kažką sugalvot ir kaip nors įrėmint. g.gif Kad ir nekaip atrodo, bet vis dėl to pirmasis darbelis... ax.gif
Va antrasis tai šitas (rėmeliai baisūs, kryželiai persišviečia... doh.gif )
user posted image
Atsakyti
QUOTE(sauluzee @ 2010 08 18, 21:03)
Sveikos 4u.gif
Seniai nesirodžiau šioje temoje,bet visad sekiau. Labai gražūs visų darbeliai  mirksiukas.gif
Na o aš parodysiu vieną savo pirmųjų darbų,kuris toli gražu nėra tobulas. Žiūriu ir matau trūkumus,tačiau mamai jis labai patinka, tad išsitraukiau iš spintos  ax.gif


koks grožis wub.gif kokiais siulais siuvinėjai, anchoro??
aš ir ji siuvinėjau, tik DMC spalvom, labai blogai iškonvertuota žurnalė buvo, tai ant galo savom dariau ax.gif
štai kaip gavos
user posted image
Atsakyti
QUOTE(cacukas @ 2010 08 19, 10:37)
Va antrasis tai šitas (rėmeliai baisūs, kryželiai persišviečia...  doh.gif )


Kaip vienas is pirmuju darbeliu, tai tikrai labai grazus smile.gif

Man dar toks klausimas iskilo, o jus visos tik su lankeliais siuvinejat ar tuos siuvinejimo remus turit ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2010 08 19, 09:37)
sveikos darbštuolėlės, reikia patarimo - ar yra tokios firmos siūliukių pirkti pas mus, o gal žinote konverterį į DMC ar Ariadna,ar anchor ??

CCT siūlų Lietuvoje nėra, reikia siųstis. Į kitus siūlus konvertuoti kokybiškai nepavyks, kadangi siūlai melanžiniai ir atitikmenų jiems jokių nėra. Aš savo raidėms siūlus pirkau CCT ir labai patenkinta. Efektas nepakartojamas (raidės mano albume, jei nori gali pažiūrėti).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dvi: 19 rugpjūčio 2010 - 09:55
QUOTE(cacukas @ 2010 08 19, 10:37)
Va antrasis tai šitas (rėmeliai baisūs, kryželiai persišviečia...  doh.gif )


kaip pirmasis thumbup.gif
Atsakyti
* Mano kryžiavojimas prasidėjo gūdžiais tarybiniais laikais, daugiau kaip prieš 25 metus, kai nebuvo nieko: nei medžiagų, nei siūlų, jau nekalbu apie spalvų pasirinkimą, o schemos buvo retos ir primityvios. Mano pirmas darbas buvo nukopijuotas nuo kito kryželiu siuvinėto darbo. Spalvos parinktos blogai, bet negaliu jo išsižadėti. Jis juk mano PIRMAS biggrin.gif
* Sekančiu darbu buvo matomai užsiplėšta per daug: spalvų daug, sunku rūšiuoti, detalės smulkios, schema prastos kokybės, siūlų reikalingų atspalvių pirkti nėra... Dėl to pabaigus jau net nesinorėjo jo akyse matyti ir jis iškeliavo pas sesę. Vis dėlto pas sesę jis dar gyvas ir naudojamas.
* Prie kryžiavojimo pargįžta kokiais 5 metais vėliau. Ši kartą 'užkniso' tai, kad neįmanoma buvo susirinkti reikiamų atspalvių siūlų reikalingais kiekiais. Užtat ir meškiukų fonas gavosi dryžas. :blush: Ką, padarysi, toks jau buvo gyvenimas.
* Sekantis sugrįžimas buvo prieš 10 metų su dviem nedideliais siuvinėjimais ant patalynės sūnui ir dar po poros metų pagalvėle
* Tarpe dar buvo rišelje šilku siuvinėti pagalvių užvalkalai ir
* Lygiuoju siuvinėjimo siuvinėti 2 patalynės komplektai (2 pagalvės ir 2 antklodės).
Apart šitų darbų turėjau lygiuoju siuvinėjimu siuvinėtą bliuską, bet nuotraukų nebeliko.
* Dar yra jugoslavišku siuvinėtos sevetėlės ir pora mereškuotų staltiesių, tik vis neprisiruošiu nufotografuoti. Reikės kurį vakarą.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dvi: 19 rugpjūčio 2010 - 10:13