Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 94 tema

QUOTE(murkse @ 2010 08 18, 09:53)
IR DAR KLAUSIMAS - APKLAUSA, jei galima tokią čia daryt, kokiais siūlais kas siuvinėja? Gal visos DMC?  biggrin.gif


Aš siuvinėju įvairiais siūliukais: DMC, Anchor, turiu senų rusiškų ir čekiškų/. Dideliems paveikslams naudoju tik DMC arba Anchor, kas rekomenduojama, o jau atvirukamas ir kitiems smulkiems darbeliams naudoju senus likučius rusiškų ir čekiškų siūliukų ax.gif
Siūlus irgi vynioju ant ričių ir dedu į dėžutes, jau dvi užpildžiau, reiks 3-ią pirkti. Vieną turiu DMC originalią, o kitą gerokai pigesnę, pirkau "Senukuose"

QUOTE(buckizs @ 2010 08 18, 12:58)
O dabar pasirodysiu paveiksla, kuri siuvinejau pagal uzsakyma krikstomamai prie zidinio ax.gif


Labai gražus paveikslas ir rėminimas dera, nors visada būna pikta, kai susitari vienaip, o padaro kitaip. Nors kai rėminau paskutinį paveikslą man irgi pakeitė pasportą, tik į labiau derantį variantą. Aš džiaugiausi atsiėmusi darbą. biggrin.gif

QUOTE(zuzanele @ 2010 08 18, 18:41)
Aš tik mąstau, kai nusiims pinigai, pasikabins paveikslas be stiklo, tai per laiką apdulkės. Galvoju kaip čia geriau padarius...  g.gif


Man atrodo, kad pinigų medis turėtų likti su pinigėliais ir traukti į namus pinigus mirksiukas.gif (Taip kaip dovanojant piniginę, reikia įdėti pinigėlį, kad piniginė visada būtų pilna) Todėl nusipirkčiau po vieną dolerį (nes jie žali) ir juos prisiūčiau, o pinigėlius, kuriuos dovanočiau, pritvirtinčiau prie paveikslo nugarėlės voke.

QUOTE(sauluzee @ 2010 08 18, 22:03)
Na o aš parodysiu vieną savo pirmųjų darbų,kuris toli gražu nėra tobulas. Žiūriu ir matau trūkumus,tačiau mamai jis labai patinka, tad išsitraukiau iš spintos  ax.gif


Aš šias tulpes irgi siuvinėjau ir Motinos dienos proga padovanojau mamai. Jai labai patiko ir paveikslą pasikabino svetainėje blush2.gif O į virtuvę mamai labai noriu išsiuvinėti rėmelį sieniniam plėšomam kalendoriui, jį įrėminčiau, o kalendorių priklijuočiau prie stiklo dvipuse lipnia juostele. Metams pasibaigus būtų galima nesunkiai pakeisti kalendorių. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 08 19, 07:58)
Kas siuvinėt pradėjo neperseniauisiai, tai matėsi iš jų gražių darbų. Ne viena įdėjo savo gražųjį darbą sakydama, kad tai pats pirmasis. Siūlai, medžiagos, visai tai duoda siuviniui grožį.
Mano pirmasis siuvinėtas kryželiu prieš 17 metų. Tada nežinau ar buvo siuvinėjimo žurnalai, nes ta schema, kurią gavau iš draugės, buvo jos močiutės. Tos schemos nebeturiu, o darbas išlikęs. Visai norėčiau jį persiuvinėt dabar, kai jau yra daug įvairiausių siūlų ir gerų medžiagų... rolleyes.gif

drinks_cheers.gif mano pirmieji - prieš kokių 15 metų biggrin.gif Aga, vieną irgi norėčiau persiūvinėt. Labai gražus - gelių laukas, ir nemažas didesnis nei A4. Siūlų buvo pirkt, mama pirko, bet jų paletę ne tokia buvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2010 08 19, 09:38)

Man atrodo, kad pinigų medis turėtų likti su pinigėliais ir traukti į namus pinigus  mirksiukas.gif (Taip kaip dovanojant piniginę, reikia įdėti pinigėlį, kad piniginė visada būtų pilna)  Todėl nusipirkčiau po vieną dolerį (nes jie žali) ir juos prisiūčiau, o pinigėlius, kuriuos dovanočiau, pritvirtinčiau prie paveikslo nugarėlės voke.



Vauuu... Gera idėja thumbup.gif Tik ar po 1 popierinį dolerį parduoda? Turiu minty, ar jų būna išsikeisti pas mus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 08 19, 08:42)
Vauuu... Gera idėja thumbup.gif  Tik ar po 1 popierinį dolerį parduoda? Turiu minty, ar jų būna išsikeisti pas mus? g.gif


būna biggrin.gif
Atsakyti
Ačiū už pagyras wub.gif
QUOTE(murkse @ 2010 08 19, 06:54)
PAPASAKOKIT IR JUS APIE PIRMĄ DARBELĮ, gal apie pati pirmą neprisiminsi, bet apie pirmuosius tai tikrai prisimenat  biggrin.gif

Aš pirmąjį siuvinėjau prieš kokius 12-13 metų. Tai buvo širdelė iš gėlių. Siūlai nesiderinti, tada nebuvo tų atspalvių doh.gif o audinys buvo paprastas toks paklodinis, medvilninis lotuliukas.gif oi pamenu kiek laiko užtruko man tas darbas, bet užtai labai brangus wub.gif
Atsakyti
Sandrulia nuostabi metrika wub.gif
Atsakyti



Labas rytas 4u.gif



Tikiuosi nesupyksite ,kad isibroviau i jusu tema ax.gif Na bet kiek ziurinejau ,bet tokios visiskai zalioms norincioms ismokti siuvineti temos kaip ir nera.

Gyvenu ne LT , siuvinejimu zurnalu pilna , pavartau seile pavarvinu , kad zmones moka tokius grozius kurti. Na bet ir pati nusprendziau kaziek bent pradziamoksli siuvinejimo ismokti. Vis pagalvoju ,gal paziurejusi i mane ,ir dukra uzsikres siuvinejimu.

Pradziai radau toki rinkinuka , nedideli , bet man miela wub.gif taigi noreciau pabandyti issiuvineti ,tik vat pasiimu ir nezinau nuo kurio galo pradeti , nuo vidurio , sono g.gif Gal galetumet patarti. Na jis toks mazas , ir kaip siuvienjate sonus kai jau nebetelpa i lankeli , tai tiesiog pasieme rankose , ar yra kokiu tai dar triuku.

Cia tai ,ka radau nusipirkti. Labai keista , bet salyje kur vos ne kas antra moteris siuvineja nepavyko rasti didesnio siuvinejimo lankelio. Cia toks mazytis ,koks buvo rinkinuke

user posted image

Busiu dekinga uz atsakyma , ir pazadu pasirodyti savo pirmaji darbeli 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Sandrulia @ 2010 08 18, 21:42)
Metrika draugės sūneliui wub.gif
14 aida, Ariadna siūlai, spalvos rinktos iš akies, rėmelis dekupažuotas, rėminau pati


wub.gif
spalvos tikrai labai gražiai parinktos thumbup.gif

QUOTE(sauluzee @ 2010 08 18, 22:03)
Sveikos 4u.gif
Seniai nesirodžiau šioje temoje,bet visad sekiau. Labai gražūs visų darbeliai  mirksiukas.gif


Man irgi gražu thumbup.gif
Mano pirmasis irgi buvo su kryželiais į visas puses, gruodį siuvinėjau. Bet toks buvo pirmas ir paskutinis jūsų dėka smile.gif
user posted image
Atsakyti
as tai pavz atsiskaiciuoju,ir pradedu nuo kairiojo sono,virsuje.kitos siuvineja nuo apacios.dar kitos susizymi langeliais.is tikruju,butu lengviausiai susizymeti ir siuvineti is kur tau patogiau.
Atsakyti
sveikos darbštuolėlės, reikia patarimo - ar yra tokios firmos siūliukių pirkti pas mus, o gal žinote konverterį į DMC ar Ariadna,ar anchor ??
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 08 19, 08:32)
as tai pavz atsiskaiciuoju,ir pradedu nuo kairiojo sono,virsuje.kitos siuvineja nuo apacios.dar kitos susizymi langeliais.is tikruju,butu lengviausiai susizymeti ir siuvineti is kur tau patogiau.



4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
as aisku daryciau paprasciau ax.gif nes kokie cia siulai nesuprasi.ten pavadinimai yra,google paziureciau kas per spalva ,atsirinkciau pagal spalvu palete.
Atsakyti