Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 94 tema

Sveikos 4u.gif
Seniai nesirodžiau šioje temoje,bet visad sekiau. Labai gražūs visų darbeliai mirksiukas.gif
Na o aš parodysiu vieną savo pirmųjų darbų,kuris toli gražu nėra tobulas. Žiūriu ir matau trūkumus,tačiau mamai jis labai patinka, tad išsitraukiau iš spintos ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(sauluzee @ 2010 08 18, 22:03)
Sveikos 4u.gif
Seniai nesirodžiau šioje temoje,bet visad sekiau. Labai gražūs visų darbeliai  mirksiukas.gif
Na o aš parodysiu vieną savo pirmųjų darbų,kuris toli gražu nėra tobulas. Žiūriu ir matau trūkumus,tačiau mamai jis labai patinka, tad išsitraukiau iš spintos  ax.gif

thumbup.gif kai žinai, tai ir matai trūkumus, o man viskas liuks. Gražu thumbup.gif
Mano pirmi - įrėminti pas mamą kaba, bet jau man jie tokie doh.gif palyginus ką paskutinius metus siūvinėju biggrin.gif Su šiuo darbeliu nėr ką lyginti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrulia @ 2010 08 18, 21:42)
Metrika draugės sūneliui wub.gif
14 aida, Ariadna siūlai, spalvos rinktos iš akies, rėmelis dekupažuotas, rėminau pati

va cia tai thumbup.gif spalvos man net grazesnes nei originale, kazkaip naturaliau pereina ir svelnesni atspalviai. Ir atrink tu man taip bigsmile.gif ir dar is ariadnos paletes. ten gi mazai spalvu bigsmile.gif ir remelis labai dera 4u.gif

QUOTE(sauluzee @ 2010 08 18, 22:03)
Sveikos 4u.gif
Seniai nesirodžiau šioje temoje,bet visad sekiau. Labai gražūs visų darbeliai  mirksiukas.gif
Na o aš parodysiu vieną savo pirmųjų darbų,kuris toli gražu nėra tobulas. Žiūriu ir matau trūkumus,tačiau mamai jis labai patinka, tad išsitraukiau iš spintos  ax.gif

idomiai skamba hihihi.gif tai kodel tada spintoj slepiamas? biggrin.gif Grazus darbas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(buckizs @ 2010 08 18, 17:59)
...as matai tik siemet bakalaura baigiau, tai vis neturedavau laiko ikelti, tiesiog neuzsisimdavau, tik perzvelgdavau forumas ir viskas, o dabar jau prisijungiau prie jusu  smile.gif Cia smagu 4u.gif


Smagu, kad prisijungei 4u.gif sveikinu su bakalauru - dideli darba nudirbai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
QUOTE(murkse @ 2010 08 18, 19:51)
thumbup.gif siuvinėtojos svajonių čiumodanas. Ačiū už nuotrauką. Ieškosim  cool.gif

drinks_cheers.gif koks fainas bigsmile.gif as irgi tokio uzsimaniau thumbup.gif

QUOTE(Sandrulia @ 2010 08 18, 21:42)
Metrika draugės sūneliui wub.gif
14 aida, Ariadna siūlai, spalvos rinktos iš akies, rėmelis dekupažuotas, rėminau pati
...

Niu bet kai viskas grazu ir dera wub.gif

QUOTE(sauluzee @ 2010 08 18, 22:03)
Sveikos 4u.gif
Seniai nesirodžiau šioje temoje,bet visad sekiau. Labai gražūs visų darbeliai  mirksiukas.gif
Na o aš parodysiu vieną savo pirmųjų darbų,kuris toli gražu nėra tobulas. Žiūriu ir matau trūkumus,tačiau mamai jis labai patinka, tad išsitraukiau iš spintos  ax.gif

Labai grazus darbas wub.gif tikrai neslepciau spintoj ax.gif
Atsakyti
Ačiū už komplimentus blush2.gif Spintoj metus gerus laikiau, ne vis kai pasižiūrėdavau, matydavau nelygius kryžiukus ir net vietomis žiūrinčius į skirtingas puses doh.gif
Dabar išsitraukiau, pratampiau, palyginau ir žiūriu gal rimtai puse velnio biggrin.gif Mama liepė nešt rėmint ir duot jai į virtuvę pasikabint. Jau seniai klausė, kur aš jį padėjus, tai vat ir išsitraukiau dabar smile.gif Manau įrėmintas gan visai neblogai atrodytų ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sauluzee: 18 rugpjūčio 2010 - 22:11
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 18 rugpjūčio 2010 - 22:15
Kiek dar nauju darbeliu, grazu 4u.gif O ir ideju del siulu laikymo daug, gera diena drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(buckizs @ 2010 08 18, 23:28)
Kiek dar nauju darbeliu, grazu 4u.gif  O ir ideju del siulu laikymo daug, gera diena drinks_cheers.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrulia @ 2010 08 18, 22:42)
Metrika draugės sūneliui wub.gif
14 aida, Ariadna siūlai, spalvos rinktos iš akies, rėmelis dekupažuotas, rėminau pati


Tobulas darbelis ir labai daug širdies įdėta wub.gif

QUOTE(sauluzee @ 2010 08 18, 23:03)
Na o aš parodysiu vieną savo pirmųjų darbų,kuris toli gražu nėra tobulas. Žiūriu ir matau trūkumus,tačiau mamai jis labai patinka, tad išsitraukiau iš spintos  ax.gif



Drąsiai nešk rėminti ir kabink ant sienos. Darbelis puoš kambarį ir džiugins akį wub.gif

Jūs pamatytumėt mano pirmąjį darbą, tai... doh.gif
Schemą buvau gavus iš draugės. Ji siuvinėjo pagal ją ir gavosi tobulai. O aš siuvinėjau ne pagal spalvas, o iš savo turimų derinau, tai vietomis net nesuprantu kas ten gavosi doh.gif Bet jis iki dabar kabėjo mano virtuvėje ir aš juo labai džiaugiausi biggrin.gif
Šįmet "išėjo į užtarnautą poilsį", nes atsirado po tiek metų gražesnių darbų... wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 19 rugpjūčio 2010 - 06:29
QUOTE(zuzanele @ 2010 08 19, 07:26)
Jūs pamatytumėt mano pirmąjį darbą, tai... doh.gif

...maniškis pirmasis irgi net baisu žiūrėt. doh.gif blush2.gif Siuvinėjau iš lietuviško tuo laiku pirmojo siuvinėju kryželiu žurnalo. Ten net nėra jokių spalvų raktų, pačiai teko iš schemos žlibinti spalvas. Dar ir medžiagą tokią prastą buvau nusipirkusi su skylutėm. Būtų įdomu, kad pasirodytumėm pačius pirmuosius darbelius flirt.gif Gerai, kad neesu nusifotografavusi... hihihi.gif Nuotrauka turiu tik antrojo, kuris dabar kaba darbe prieš mano akis... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 08 19, 07:26)
Jūs pamatytumėt mano pirmąjį darbą, tai... doh.gif
Schemą buvau gavus iš draugės. Ji siuvinėjo pagal ją ir gavosi tobulai. O aš siuvinėjau ne pagal spalvas, o iš savo turimų derinau, tai vietomis net nesuprantu kas ten gavosi doh.gif  Bet jis iki dabar kabėjo mano virtuvėje ir aš juo labai džiaugiausi biggrin.gif
Šįmet "išėjo į užtarnautą poilsį", nes atsirado po tiek metų gražesnių darbų... wub.gif

thumbup.gif mokykloj išdalino mergaitėms zodiako ženklų schemas, nei spalvų neparašyta (buvo parašyta ispaniškai įtariu) nei spalvinio galutinio varianto lotuliukas.gif Žodyne išverčiau spalvas, priderinau. Vietomis nesuprasi kas ten gavos biggrin.gif Tai vat kam schema dėkingesnė, gražiau gavos, o kai kurie zodiako zenklai gavosi nesuprasi kas thumbup.gif
Dabar jau būtų paprasta - internetas, siūlų aibė, o ir medžiaga yra kokios tik nori.
Tiesa buvau atradus paltinę medžiagą wub.gif prisimenu, kad patiko ant jos siuvinėt, nes minkšta, kryžiukus lengva skaičiuot.. Pilkos spalvos.. wub.gif
PAPASAKOKIT IR JUS APIE PIRMĄ DARBELĮ, gal apie pati pirmą neprisiminsi, bet apie pirmuosius tai tikrai prisimenat biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murkse: 19 rugpjūčio 2010 - 06:57
QUOTE(cacukas @ 2010 08 19, 08:40)
Būtų įdomu, kad pasirodytumėm pačius pirmuosius darbelius flirt.gif 


Kas siuvinėt pradėjo neperseniauisiai, tai matėsi iš jų gražių darbų. Ne viena įdėjo savo gražųjį darbą sakydama, kad tai pats pirmasis. Siūlai, medžiagos, visai tai duoda siuviniui grožį.
Mano pirmasis siuvinėtas kryželiu prieš 17 metų. Tada nežinau ar buvo siuvinėjimo žurnalai, nes ta schema, kurią gavau iš draugės, buvo jos močiutės. Tos schemos nebeturiu, o darbas išlikęs. Visai norėčiau jį persiuvinėt dabar, kai jau yra daug įvairiausių siūlų ir gerų medžiagų... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 19 rugpjūčio 2010 - 06:59