Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 94 tema

QUOTE(zuzanele @ 2010 08 18, 18:41)
Aš tik mąstau, kai nusiims pinigai, pasikabins paveikslas be stiklo, tai per laiką apdulkės. Galvoju kaip čia geriau padarius...  g.gif
Aš nusipirkau žvejų dėžutę dviejų pusių. Labai patiko, kad su vyriais ir, kad galima iš dviejų pusių ją darinėti. Kai prisipildys viena, naudosiu kitą. Kolkas turiu tik apie 120 siūlų spalvų, tai dar vienoj pusėj neužpildyti visi skyreliai. Dar yra pailgas skyrelis, tai susidėjau žirklutes, markerį, pieštuką žymėjimui schemose, adatas. Viskas vietoj ir nereikia ieškoti.
Rites pasidariau iš storesnio kartono, susirašiau numeriukus. Manau, kad pirktinės bus per aukštos.


O nebutu tarkim kur nors pirkti tokiu plastmasiniu kaip vokeliu, bet kurie yra storesni, jie susilanksto. Beliktu ideti, o issieme galetu vel atgal isideti...tik aisku manau ju nera pirkti ir niekas negamina pagal uzsakyma ax.gif tik esu maciusi kazkur ax.gif As dar norejau siaip pasiimti kartonine nuo remeliu dezute, viena puse iskirpti ir uzdeti stikla. Per sona atidarius idedi ir uzdarai, bet cia tik taip svajojau, gal net nesigautu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

O jei ne paslaptis kiek mokejai uz tokia dezute siulams ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 08 18, 18:41)
Aš nusipirkau žvejų dėžutę dviejų pusių. Labai patiko, kad su vyriais ir, kad galima iš dviejų pusių ją darinėti. Kai prisipildys viena, naudosiu kitą. Kolkas turiu tik apie 120 siūlų spalvų, tai dar vienoj pusėj neužpildyti visi skyreliai. Dar yra pailgas skyrelis, tai susidėjau žirklutes, markerį, pieštuką žymėjimui schemose, adatas. Viskas vietoj ir nereikia ieškoti.
Rites pasidariau iš storesnio kartono, susirašiau numeriukus. Manau, kad pirktinės bus per aukštos.

gal galima nuotrauka pamatyt, labai patiko yra pailgas skyrelis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(buckizs @ 2010 08 18, 19:55)
O jei ne paslaptis kiek mokejai uz tokia dezute siulams ? ax.gif



QUOTE(murkse @ 2010 08 18, 19:58)
gal galima nuotrauka pamatyt, labai patiko yra pailgas skyrelis  thumbup.gif


Kaune Urmo bazėj žvejų skyrely prašė 28, nusiderėjau iki 24. Sakiau ne sliekams ir kabliukams reikia, o siūlams. Tai nusišypsojo ir nuleido kainą thumbup.gif
Bandysiu nufotografuoti, matysiu kas gausis... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 18 rugpjūčio 2010 - 18:37
QUOTE(zuzanele @ 2010 08 18, 19:07)
Kaune Urmo bazėj žvejų skyrely prašė 28, nusiderėjau iki24. Sakaiu ne sliekams ir kabliukams reikia, o siūlams. Tai nusišypsojo ir nuleido kainą thumbup.gif
Bandysiu nufotografuoti, matysiu kas gausis... ax.gif

doh.gif Kaune, kažin kur Vilniuj būtų, bet kai pamatai ko ieškai, ieškot lengviau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2010 08 18, 20:15)
doh.gif Kaune, kažin kur Vilniuj būtų, bet kai pamatai ko ieškai, ieškot lengviau  biggrin.gif


Turėtų būt žvejų parduotuvėj. Pigiau turguj... mirksiukas.gif
Nufotografavau, bet fotoaparatas išsikrauna, tai nuotraukos tamsokos blush2.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Šone yra tokie nedideli atsikišę krašteliai, bet man jie netrukdo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 18 rugpjūčio 2010 - 18:45
QUOTE(zuzanele @ 2010 08 18, 19:36)
Turėtų būt žvejų parduotuvėj. Pigiau turguj... mirksiukas.gif
Nufotografavau, bet fotoaparatas išsikrauna, tai nuotraukos tamsokos blush2.gif
Šone yra tokie nedideli atsikišę krašteliai, bet man jie netrukdo mirksiukas.gif


thumbup.gif siuvinėtojos svajonių čiumodanas. Ačiū už nuotrauką. Ieškosim cool.gif

Atsakyti
as dazniause DMC siulais siuvineju ax.gif dar kelis kartus Anchor siuvinejau nes negraziai konvertavosi spalvos blush2.gif

imetu parodyt kaip as laikau visa amunicija siuvinejimo biggrin.gif
dezes pirkau tomm philips ax.gif
susidejus :
kas eilej siuvinet
irankiai (lankeliai, adatos, visokios smulkmenos)
siuliukai ( sudejus is eiles maiseliuose )
medziagos
schemos

4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(amiyra @ 2010 08 18, 20:54)
as dazniause DMC siulais siuvineju  ax.gif  dar kelis kartus Anchor siuvinejau nes negraziai konvertavosi spalvos  blush2.gif
imetu parodyt kaip as laikau visa amunicija siuvinejimo  biggrin.gif
dezes pirkau tomm philips  ax.gif 
susidejus :


oho lobių skrynios thumbup.gif
DMC lyderis absoliutus drinks_cheers.gif
Atsakyti
Na merginos, jus ne tik auksines rankas turite, bet ir isradejos ne ka blogesnes lotuliukas.gif Tokiu geru minciu ir ideju turite thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 08 18, 18:41)
Aš tik mąstau, kai nusiims pinigai, pasikabins paveikslas be stiklo, tai per laiką apdulkės. Galvoju kaip čia geriau padarius...  g.gif



isiterpsiu i pokalbi, nes pati toki esu darius smile.gif As irgi dariau be stiklo, nes banknotai susiplotu po stiklu, o be to, kai nukabini pinigelius, efektas dingsta, tai kaip ir nera tikslo ji po to kabint ant sienos tuscia biggrin.gif
Atsakyti
Metrika draugės sūneliui wub.gif
14 aida, Ariadna siūlai, spalvos rinktos iš akies, rėmelis dekupažuotas, rėminau pati
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sandrulia: 18 rugpjūčio 2010 - 20:45
QUOTE(Sandrulia @ 2010 08 18, 21:42)
Metrika draugės sūneliui wub.gif
14 aida, Ariadna siūlai, spalvos rinktos iš akies, rėmelis dekupažuotas, rėminau pati

Labai gražu, o dar fainiau, kad ir rėminai ir rėmą pati darei wub.gif Va čia tai dovana thumbup.gif
Atsakyti