Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 94 tema

As irgi prie DMC gerbeju biggrin.gif anksciau patiko Madeira del savo ipakavimo, bet pabandziau dmc tai daug kokybiskesni siuliukai pasirode, labiau blizga, ne taip triusta, nereikia nieko konvertuoti, nes dazniausiai schemose dmc nurodyta buna. Laikau spec.dezutese, kaip Florestina parode mirksiukas.gif tik pas mane jau trecia dezute pradeta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 08 18, 16:40)
Specialioj dėžutėj.

Kiek kainuoja tokios dežutės? man turibut kokiu 3 tikrai reiketu doh.gif Pati laikau nuo pampersų dežėj lotuliukas.gif joje ir medžiagos sudėtos visos biggrin.gif
Ir rites irgi pirktinės?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murkse: 18 rugpjūčio 2010 - 15:58
QUOTE(murkse @ 2010 08 18, 16:56)
Kiek kainuoja tokios dežutės? man turibut kokiu 3 tikrai reiketu  doh.gif Pati laikau nuo pampersų dežėj  lotuliukas.gif joje ir medžiagos sudėtos visos  biggrin.gif


Kažkas apie 20 Lt, aš jau senokai pirkau iš kasiulai.lt yra ir Gerose akyse.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 08 18, 16:59)
Kažkas apie 20 Lt, aš jau senokai pirkau iš kasiulai.lt yra ir Gerose akyse.

o ritės?
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2010 08 18, 16:56)
Kiek kainuoja tokios dežutės? man turibut kokiu 3 tikrai reiketu  doh.gif Pati laikau nuo pampersų dežėj  lotuliukas.gif joje ir medžiagos sudėtos visos  biggrin.gif
Ir rites irgi pirktinės?

Žvejų parduotuvėse panašių ir dar geresnių dėželių būna pigiau. Kodėl geresnės? Nes su vyriais. O DMC dėžės gali nulūžti per tą vietą, kur darinėjasi.

Ritės 56vnt kainuoja apie 4,59 . Jei perki DMC dėžę, tai ten jau būna 50 vnt. bet labai slabno kartono.
http://www.kasiulai....tes-p-2992.html
http://www.kasiulai....ams-p-3578.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mege2: 18 rugpjūčio 2010 - 16:07
QUOTE(mege2 @ 2010 08 18, 17:03)
Ritės 56vnt kainuoja apie 4,59 . Jei perki DMC dėžę, tai ten jau būna 50 vnt. bet labai slabno kartono.



Tai jau tikrai niekam tikę, pabandžiau ant jų vynioti ir išmečiau likusias. Nusipirkau normalias.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 08 18, 17:07)
Tai jau tikrai niekam tikę, pabandžiau ant jų vynioti ir išmečiau likusias. Nusipirkau normalias.

Maniškės irgi guli nenaudojamos lotuliukas.gif kaip tualetinis popierius...
Atsakyti
murkse teikiu pirmenybe DMC siuliukams, ju daugiausia ir turiu. Siuliukus laikau krepsiuke dailiam, taciau labai noreciau, kad man vaikinas padarytu daugiaaukste dezute rolleyes.gif Bet is esmes tiktu ir zveju dezutes. Viena tokia turiu karoliukams, tai labai patogu smile.gif O vynioju ant plastikiniu DMC riciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2010 08 18, 16:29)
Tai va - išvada - daugiausia DMC gerbėjų.  biggrin.gif
DABAR KITA APKLAUSA  smile.gif  o kaip tada siūlus laikot? Man Madeira ir patiko kad siūlai supakuoti maišiuke  g.gif


As irgi vynioju ant rites galima sakyti, bet as jas pasidarau is kartono pati ax.gif Tik kai paskaiciau, tai ir as noriu riciu nusipirkti, butu tvirciau drinks_cheers.gif Laikau pintame komodos stalciuke, kuria brolis padare...bet ziuriu siulu vis daugiau ir daugiau, tai kai pamaciau pas jus, dabar ir as noriu tokios dezutes wink.gif Pirksiu thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Višniukė @ 2010 08 18, 16:19)
Buckizs labai dailus tavo darbukai, ir kur tu buvai pasislepus nuo musu visa laika  ax.gif
Siuvineju dazniausiai DMC


as matai tik siemet bakalaura baigiau, tai vis neturedavau laiko ikelti, tiesiog neuzsisimdavau, tik perzvelgdavau forumas ir viskas, o dabar jau prisijungiau prie jusu smile.gif Cia smagu 4u.gif
Atsakyti
ačiū Jums visoms už informaciją ir komentarus 4u.gif mačiau anksčiau, bet galvojau gal nepatogu. Nu ką, reik po biški ant DMC siūlų pereiti, porą kartų naudojau - labai patiko, o labiausiai patiko, kad schemos nereik perskaičiuot
Atsakyti
Aš irgi naudoju DMC dėžutes ir rites smile.gif thumbup.gif bandžiau ir kitaip bet taip labiausiai patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(buckizs @ 2010 08 18, 17:12)
As stiklo nedejau, kad nesusispaustu pinigai, o susukau tiesiog i plevele, graziai apklijavau ir viskas. Nuotraukoje matosi kad blizga kazkas smile.gif Pinigelius prisiuvau pries reminima, kadangi pati reminau, kai be stiklo, tai paprasta. Kazkaip nepasitikeciau palikti su pinigais smile.gif O tu nori butinai su stiklu ? ax.gif


Aš tik mąstau, kai nusiims pinigai, pasikabins paveikslas be stiklo, tai per laiką apdulkės. Galvoju kaip čia geriau padarius... g.gif


QUOTE(murkse @ 2010 08 18, 17:29)

DABAR KITA APKLAUSA  smile.gif  o kaip tada siūlus laikot?


Aš nusipirkau žvejų dėžutę dviejų pusių. Labai patiko, kad su vyriais ir, kad galima iš dviejų pusių ją darinėti. Kai prisipildys viena, naudosiu kitą. Kolkas turiu tik apie 120 siūlų spalvų, tai dar vienoj pusėj neužpildyti visi skyreliai. Dar yra pailgas skyrelis, tai susidėjau žirklutes, markerį, pieštuką žymėjimui schemose, adatas. Viskas vietoj ir nereikia ieškoti.
Rites pasidariau iš storesnio kartono, susirašiau numeriukus. Manau, kad pirktinės bus per aukštos.
Atsakyti