Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 94 tema

puikus darbas,o ypac ireminimas visiskai tinka...
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2010 08 18, 13:07)
O kaip norejai reminti? man labai graziai viskas dera. Ir pats paveikslelis toks nematytas wub.gif jei iremino ne taip kaip uzsakei, gali drasiai reiksti pretenzijas ir tegu perremina g.gif


Pasportas turejo buti siek tiek kitos spalvos, sviesesnis is siauresnis. viskas turejo buti arciau paveikslo. Tik jie to pasporto nebeturejo tiek, tai patys pakeite...man nepatiko, kad uzdejo pasporta remo spalvos ir toki platu. Nes atrodo kaip platus vientisas remelis verysad.gif gerai, kad remo nepakeite... Siaip nesakau, kad jau labai negrazu, bet norejau kitaip. Ta imone dabar jau bankrutavo, jos nebera. Reminu kitur smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Uodegyte @ 2010 08 18, 13:18)
puikus darbas,o ypac ireminimas visiskai tinka...


Nuotraukoje is tikruju graziau atrodo nei realybeje smile.gif o siaip aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, gal kas turit schema metriukui kur kudykis miega apiekabines meskiuka. as internete schema radau, bet labai bloagai matosi. gal kas turit gera? buciau labai dekinga, nes ieskau kaip isprotejusi blush2.gif jei galit, atsiuskit i n.raimonda@gmail.com 4u.gif
Atsakyti
schemų paieškos tema
ten vietoje greičiau atsakys
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglužė žiemos: 18 rugpjūčio 2010 - 13:16
QUOTE(buckizs @ 2010 08 18, 13:58)
O cia visai neseniai broliui dovanojau vestuviu proga pinigelius ax.gif



Norėjau paklausti ar dėjai stiklą? Jei taip, tai kaip pinigai nesusispaudė? Ir kada tu pritvirtinai pinigus, prieš rėminimą? O gal pati rėminai... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 18 rugpjūčio 2010 - 14:38
QUOTE(Kaktusine @ 2010 08 18, 09:18)
Padėkit apsispręst

Man originalas gražiau mirksiukas.gif

QUOTE(buckizs @ 2010 08 18, 09:28)
O as dar pasirodysiu ka turiu... ax.gif


Man irgi viskas labai gražu thumbup.gif

QUOTE(murkse @ 2010 08 18, 09:53)
IR DAR KLAUSIMAS - APKLAUSA, jei galima tokią čia daryt, kokiais siūlais kas siuvinėja? Gal visos DMC?  biggrin.gif


Kol kas tik DMC, bet tik dėl to kad schemose taip nurodyta, na ir vieną konvertavai iš Anchor, bet daugiau taip nedarysiu ir siuvinėsiu tokiais kurie nurodyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 08 18, 15:38)
Norėjau paklausti ar dėjai stiklą? Jei taip, tai kaip pinigai nesusispaudė? Ir kada tu pritvirtinai pinigus, prieš rėminimą? O gal pati rėminai... ax.gif


As stiklo nedejau, kad nesusispaustu pinigai, o susukau tiesiog i plevele, graziai apklijavau ir viskas. Nuotraukoje matosi kad blizga kazkas smile.gif Pinigelius prisiuvau pries reminima, kadangi pati reminau, kai be stiklo, tai paprasta. Kazkaip nepasitikeciau palikti su pinigais smile.gif O tu nori butinai su stiklu ? ax.gif
Atsakyti
Buckizs labai dailus tavo darbukai, ir kur tu buvai pasislepus nuo musu visa laika ax.gif
Siuvineju dazniausiai DMC
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Višniukė: 18 rugpjūčio 2010 - 15:20
Tai va - išvada - daugiausia DMC gerbėjų. biggrin.gif
DABAR KITA APKLAUSA smile.gif o kaip tada siūlus laikot? Man Madeira ir patiko kad siūlai supakuoti maišiuke g.gif
Atsakyti
Ant spulyciu dezutei
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2010 08 18, 16:29)
Tai va - išvada - daugiausia DMC gerbėjų.  biggrin.gif
DABAR KITA APKLAUSA  smile.gif  o kaip tada siūlus laikot? Man Madeira ir patiko kad siūlai supakuoti maišiuke  g.gif

Aš visokiausiais siuvinėju, bet tik dėl to, kad turiu jų laaaabai daug iš senų laikų. Šiaip pirmenybę teikčiau DMC. Apskritai esu linkusi vis kažką pakeisti savo siuvinėtuose darbuose nei nurodyta schemoje. Kolkas esu siuvinėjus tik vieną paveikslą, kuriame nieko niekaip nekeičiau, o visi kiti - arba keistos detalės, arba siūlai derinti mano, arba išsiuvinėta papildomų detalių iš kitų schemų, arba dar kas nors.


O siūlus laikau DMC dėžutėse ant kartoninių ričių thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2010 08 18, 16:29)
Tai va - išvada - daugiausia DMC gerbėjų.  biggrin.gif
DABAR KITA APKLAUSA  smile.gif  o kaip tada siūlus laikot? Man Madeira ir patiko kad siūlai supakuoti maišiuke  g.gif


Specialioj dėžutėj.
user posted image
Tik nuotrauka seniau daryta, dabar jau antra dėžutė pradėta.
Atsakyti