Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 94 tema

QUOTE(murkse @ 2010 08 18, 09:53)
kokiais siūlais kas siuvinėja? Gal visos DMC?  biggrin.gif


Kažkada jau rašiau, kad aš Madeira smile.gif
Atsakyti
As su DMC
Atsakyti
QUOTE(Kaktusine @ 2010 08 18, 09:18)
Padėkit apsispręst  doh.gif 
Užsimaniau šios orchidėjos, na viską susipirkau, ko reikia ir dabar pasimečiau, kaip gražiau:

Ar orginalus paveiksliukas
user posted image

Ar apsukti ta orchidėją ir atitinkamai šešėlius jos padėliot (čia gal per daug sutraukiau ta triptiką)
user posted image

Bus vienas paveikslas, kaip nors suliesiu tuos triptikiškus tarpus.
Lyg originale viskas kaip nulieta, bet nelabai patinka, kad žiedas aukštielnikas, bet apvertus vel kazkaip dirbtinai atrodo.  g.gif



Sveikule,

Zinok man originalas geriau atrodo, nors ir tavo pasiziurejus gal ir nieko tik kad man kazkokio vaizdo truksta... ax.gif
Atsakyti
o man ir taip ir taip grazu ,kas nori triptiko,o kas visos orchidejos ziedo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 08 18, 11:13)
o man ir taip ir taip grazu ,kas nori triptiko,o kas visos orchidejos ziedo  biggrin.gif

As irgi pradejau siuvinet ta triptika, tik norejau pasiteirut, ar 2 siuliukais siuvinet ar 3 ant 16 aidos. aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
3 nebent gobeleniniu ,2 patogiau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 18 rugpjūčio 2010 - 10:21
QUOTE(Višniukė @ 2010 08 17, 23:22)



QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 08 17, 23:37)
Tobuli kiškučiai smile.gif Laukiu galutinio varianto smile.gif O liko tik savaitėlė iki didžiojo įvykio smile.gif Planuoji spėti? smile.gif




QUOTE(zuzanele @ 2010 08 18, 06:54)
Dar vienas zuikutis wub.gif





QUOTE(pirmaargenta @ 2010 08 18, 08:44)
Ir gal gali man atsiųsti savo zuikio schemą



QUOTE(buckizs @ 2010 08 18, 09:28)
amiyra, labai mielas zuikutis, as irgi tokio noreciau 4u.gif


[



QUOTE(murkse @ 2010 08 18, 09:53)
Labai gražu  wub.gif

Naujas zuikis super  thumbup.gif , primink kiek liko  smile.gif
Papildyta:


aciu uz gerus zodzius mno zuikei 4u.gif liko 4 tikiuosi kad nespesiu jau klecko noriu wub.gif bus pirmam menesiui dovanele blush2.gif

pirmaargenta issiusta 4u.gif ten visa abecele yra ir du zuikiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amiyra @ 2010 08 18, 11:43)
aciu uz gerus zodzius mno zuikei  4u.gif  liko 4 tikiuosi kad nespesiu jau klecko noriu  wub.gif  bus pirmam menesiui dovanele  blush2.gif

Dar nemažai liko, bet palyginus kiek padarei doh.gif
Super thumbup.gif Labai gržus bus galutinis wub.gif
Atsakyti
Gražūs darbeliai. wub.gif

Aš siuvinėju DMC ir Anchor siūlais.
Atsakyti
Nu jau zuikių mielumas. Būsi šaunuolė jei rasi laiko gimus vaikučiui per pirmą mėnesį pasiuvinėt ax.gif Aš ir tikėjausi jo rasti, bet pirmą mėnesį laiko adatai neliko. Va imk 4u.gif , kad atsirastų laiko bigsmile.gif
QUOTE(murkse @ 2010 08 18, 09:53)
IR DAR KLAUSIMAS - APKLAUSA, jei galima tokią čia daryt, kokiais siūlais kas siuvinėja? Gal visos DMC?  biggrin.gif

Aš siuvinėju įvairiais siūlais Madeira, Anchor ir DMC. Tik žinoma vieną paveikslą, tai vienos firmos siūlais.
Atsakyti
QUOTE(Kaktusine @ 2010 08 18, 09:18)
Padėkit apsispręst  doh.gif 
Užsimaniau šios orchidėjos, na viską susipirkau, ko reikia ir dabar pasimečiau, kaip gražiau:


Man paciai originalas graziau, turiu planu ateity tai siuvineti smile.gif

QUOTE(murkse @ 2010 08 18, 09:53)
IR DAR KLAUSIMAS - APKLAUSA, jei galima tokią čia daryt, kokiais siūlais kas siuvinėja? Gal visos DMC?  biggrin.gif


Taip, as siuvineju DMC smile.gif

Aciu uz pagyrimus del darbeliu 4u.gif

O dabar pasirodysiu paveiksla, kuri siuvinejau pagal uzsakyma krikstomamai prie zidinio ax.gif Butu viskas grazu jei neireminimas...buvau kitaip uzsisakiusi, bet iremino taip verysad.gif Kadangi pasiimiau ne pati, tai jau buvo velu kazka keisti kai pamaciau... Krikstomamai vis tiek labai patinka, ka jau ji besakys doh.gif

user posted image

O cia visai neseniai broliui dovanojau vestuviu proga pinigelius ax.gif

user posted image

Dabar siuvineju zirgus broliui, tik labai neturiu laiko blink.gif
Atsakyti
QUOTE(buckizs @ 2010 08 18, 12:58)
O dabar pasirodysiu paveiksla, kuri siuvinejau pagal uzsakyma krikstomamai prie zidinio ax.gif Butu viskas grazu jei neireminimas...

O kaip norejai reminti? man labai graziai viskas dera. Ir pats paveikslelis toks nematytas wub.gif jei iremino ne taip kaip uzsakei, gali drasiai reiksti pretenzijas ir tegu perremina g.gif
Atsakyti