Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 94 tema

QUOTE(aistelelelele10 @ 2010 08 17, 23:46)
jau giny darbai tai is viso schmoll.gif ir nikas koks blink.gif beviltiska hario poterio myletoja

Nepatinka - neziurek, moki geriau, tai pasirodyk gi, zadejai, kiek mes galim laukt biggrin.gif ir apskritai kas cia per mada ateit ir daryt kazkoki vaiku darzeli su tokiais komentarais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2010 08 17, 22:02)
Nepatinka - neziurek, moki geriau, tai pasirodyk gi, zadejai, kiek mes galim laukt biggrin.gif ir apskritai kas cia per mada ateit ir daryt kazkoki vaiku darzeli su tokiais komentarais doh.gif

Vaikai ir daro vaikų darželius doh.gif

GINY tik nekreipk dėmesio, čia kažkokia mažametė jau kelintą kart ateina ir parašo nesąmones. O niką parašo tą, kuris papuola. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 17 rugpjūčio 2010 - 23:13
QUOTE(tute28 @ 2010 08 18, 01:12)
Vaikai ir daro vaikų darželius  doh.gif

GINY tik nekreipk dėmesio, čia kažkokia mažametė jau kelintą kart ateina ir parašo nesąmones. O niką parašo tą, kuris papuola.  4u.gif



GINY ir pati mažametė mirksiukas.gif Ji čia draugiškai, parodo savo darbelius, o kita mažametė, kadangi nieko nemoka, tai atėjus čia ją peikia. Kiek suprantu, jos konfliktuoja, jei GINY ir niką pasikeitė g.gif
Papildyta:
QUOTE(amiyra @ 2010 08 17, 23:11)
ateinu ne tusciom dar viena zuiki sukryziavau  ax.gif



Dar vienas zuikutis wub.gif

Papildyta:
QUOTE(murkse @ 2010 08 17, 21:12)
o čia mano  verysad.gif pauksčiukas liuks, gražus man, o namus reikia taisyt  doh.gif



Nieko nekeisčiau, viskas šauniai atrodo thumbup.gif

QUOTE(buckizs @ 2010 08 17, 23:06)
Cia mano pirmasis darbas, siuvinetas 2006 metais, kuri padovanojau mamai mirksiukas.gif Dabar yra pakabintas virtuveje, tai labai grazu ax.gif bent jau man smile.gif



Be abejo, labai gražus darbas. Laiminga mama jį gavusi wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 18 rugpjūčio 2010 - 05:55
nekreikpkim i tai demesio mirksiukas.gif svarbu nors viena su mumis draugiskai draugauja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(amiyra @ 2010 08 17, 22:11)
ir su prasymu  blush2.gif  gal turit kas aiskesne schema sitos zuikes? nes kuria turiu labau jau isplaukus neina izlibint  4u.gif


Pasižiūrėk mano schemą, gal geresnė (paspaudus Все размеры dar gali pasididinti)
user posted image


Ir gal gali man atsiųsti savo zuikio schemą s_vlm@yahoo.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pirmaargenta: 18 rugpjūčio 2010 - 07:45
Padėkit apsispręst doh.gif
Užsimaniau šios orchidėjos, na viską susipirkau, ko reikia ir dabar pasimečiau, kaip gražiau:

Ar orginalus paveiksliukas
user posted image

Ar apsukti ta orchidėją ir atitinkamai šešėlius jos padėliot (čia gal per daug sutraukiau ta triptiką)
user posted image

Bus vienas paveikslas, kaip nors suliesiu tuos triptikiškus tarpus.
Lyg originale viskas kaip nulieta, bet nelabai patinka, kad žiedas aukštielnikas, bet apvertus vel kazkaip dirbtinai atrodo. g.gif
Atsakyti
amiyra, labai mielas zuikutis, as irgi tokio noreciau 4u.gif

Aciu visoms uz komentarus apie geles ax.gif

O as dar pasirodysiu ka turiu... ax.gif
Sis paveikslas siuvinetas ir dovanotas tevams sidabriniu vestuviu proga mirksiukas.gif Siaip siuvinejau sau, bet kaip tik besiuvinejant kilo tokia ideja. Tevai patenkinti, nes musu seimos nariu irgi yra penki ax.gif

http://img15.imagesh...15/dsc9481w.jpg

Vis del to veliau jau tikrai sau siuvinejau paveiksla, norejau isbandyti nespalvota siuvinejima, tai stai kas isejo ax.gif Tik nuotrauka gal nelabai kokybiskai nufotografuota smile.gif

http://img341.images...59/dsc9491s.jpg

Tai tiek, dar turiu viena, veliau irgi ikelsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(buckizs @ 2010 08 18, 10:28)

O as dar pasirodysiu ka turiu... ax.gif



Labai gražūs darbai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(buckizs @ 2010 08 18, 09:28)
Sis paveikslas siuvinetas ir dovanotas tevams sidabriniu vestuviu proga mirksiukas.gif
Vis del to veliau jau tikrai sau siuvinejau paveiksla, norejau isbandyti nespalvota siuvinejima,


Labai gražu wub.gif

Naujas zuikis super thumbup.gif , primink kiek liko smile.gif
Papildyta:
QUOTE(murkse @ 2010 08 17, 20:12)
user posted image

o dėl šio siuvinuko, sutinku su jumis, visos spalvos deres, bet va namas kur langelis baltas, tai tamsiai melynas, tai tikrai ji ardysiu, graziau svesesnis ...
IR DAR KLAUSIMAS - APKLAUSA, jei galima tokią čia daryt, kokiais siūlais kas siuvinėja? Gal visos DMC? biggrin.gif
Atsakyti
aistelelelele10 - jai turbut 10 metu.mazute eik su draugais pazaisk mirksiukas.gif na tavo nikas ir nesuperinis rolleyes.gif

QUOTE
jei galima tokią čia daryt, kokiais siūlais kas siuvinėja? Gal visos DMC


zinoma galima biggrin.gif ,as dazniausiai su dmc,bet jai rinkinys anchor siulais,tada siuvineju jais.


buckizs tavo tie du paskutiniai du darbeliai thumbup.gif labai grazus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 18 rugpjūčio 2010 - 09:15
QUOTE(murkse @ 2010 08 18, 10:53)

IR DAR KLAUSIMAS - APKLAUSA, jei galima tokią čia daryt, kokiais siūlais kas siuvinėja? Gal visos DMC?  biggrin.gif


Aš tik su DMC mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2010 08 18, 07:53)
IR DAR KLAUSIMAS - APKLAUSA, jei galima tokią čia daryt, kokiais siūlais kas siuvinėja? Gal visos DMC?  biggrin.gif

Aš ir DMC 4u.gif
Atsakyti