Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 94 tema

o man kaip tik gražiau antrasis variantas -jūra tokia tikroviška wub.gif ,nors čia aišku skonio reikalas...
Atsakyti
galbut ax.gif bet pirmame nieko nesimato,nes pveikslelis isblukes.mane labiausiai zavi valtis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 17 rugpjūčio 2010 - 13:56
pasirodau savo jau padovanota darbeli...aisku jau paveikslelis daug kartu matytas ir nieko nenustebins...reminau kaune, pries hyper maxuima kur yra reminimas...siaip patiko..lyg priekaistu ir netureciau..tik viena dalyka negera paliko...ant medziagos pazymejo kurioje vietoje baigsisi pasportas ir tas bruksniukas liko doh.gif matosi,...ech..nu bet nieko...nezinant gal ir nepastebetu kas nors..
ir mano liapsusu yra istikro..keletas siuliuku persisviecia ..nesmarkiai..bet man akis bado negaliu...kita karta zinosiu unsure.gif

user posted image
Atsakyti
Bandau įkelti paveikslą, kurį noriu siuvinėti, bet vis neapsisprendžiu dėl siūlų konvertavimo
user posted image
Atsakyti
aciu Višniukė

QUOTE(Uodegyte @ 2010 08 17, 14:34)
o butu galima pamatyt kaip del vienos spalvos neatitikimo atrodo tavo siuvinetas?


namie nufotkinsiu, gal greiciau prisesiu pabaigt tada biggrin.gif

QUOTE(Daisiuke @ 2010 08 17, 15:11)
pasirodau savo jau padovanota darbeli...


Grazus kiek darbelis, kiek reminimas wub.gif aisku darbelis labiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 08 17, 15:34)

pirmas siuvinetas originaliais anchor siulais,antras konvertuotas i dmc.konvertuotas siek tiek nuvyle nes gavosi jura zalsvoka.


Man irgi antrasis variantas labiau patinka. Ryškesnis, aiškesnis mirksiukas.gif
Atsakyti
Mil@na sio pav. yra daug pragonu,nes maciau ivairiu variantu,as neseniai rodos atsisiunciau tikraja jos versija,tai yra rinkinys,yra patys siulai ant kuriu surasyti numeriai,ten yra dmc siulai tad konvertuotis tikrai nereiketu mirksiukas.gif .nes kazkada pati ir idejau pragona.o konvertuotis neverta.nes gali gautis kitokio atspalvio.nes konvertavus siulai bus tamsesni ar sviesesni.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 17 rugpjūčio 2010 - 15:17
Daisiuka labai maloniai akiai bigsmile.gif man grazu, nors ir matyta, bet spalvos tokios sodrios wub.gif

Uodegyte, taigi jura buna ir zalia ax.gif kad ir musu Baltija
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 08 17, 11:34)
pirmas siuvinetas originaliais anchor siulais,antras konvertuotas i dmc.konvertuotas siek tiek nuvyle nes gavosi jura zalsvoka.


Aukščiau nosį, Uodegyte biggrin.gif Man irgi antrasis variantas labiau patinka. O jūra būna visokia. Bet ano blankaus varianto nebūčiau rinkusis siuvinėti biggrin.gif
Atsakyti
Labai gražūs visi darbeliai. wub.gif
Atsakyti
QUOTE
Bet ano blankaus varianto nebūčiau rinkusis siuvinėti


na jis man patiko ,rinkausi ir tarp sio http://s56.radikal.r...ecda25328a3.jpg tokie ten ir tebuvo,paprastuciai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 08 17, 14:34)
o jai ir originalus siulai,konvertuotis neverta.jusu teismui:


Man irgi antras fainiau atrodo, gyvesnės spalvos smile.gif Gal ta žalsva ir krinta į akis bet nieko baisaus nėra smile.gif

QUOTE(Daisiuke @ 2010 08 17, 15:11)
pasirodau savo jau padovanota darbeli...aisku jau paveikslelis daug kartu matytas ir nieko nenustebins...reminau kaune,


Man labai gražu, jau nekantrauju nešti savo dukrytės iš šios serijos metriką rėminti, tik vis laiko neištaikau doh.gif Ir jau esu sugalvojusi, panašų rėminimą į tavo (rožinis pasportas ir balti rėmai) ax.gif
O bent jau nuotraukoje tų netikslumų nesimato 4u.gif

QUOTE(Mil@na @ 2010 08 17, 15:31)
Bandau įkelti paveikslą, kurį noriu siuvinėti, bet vis neapsisprendžiu dėl siūlų konvertavimo


Na paveikslas labai šviesus ir pereinančių spalvų - šešėlių. Aš nerizikuočiau, nes DMC gali būti ryškesnės spalvos ir gautis plėmais. Mano siuvinėjamas paveikslas yra ryškėsnių spalvų tai taip labai nesimato skirtumų, o šis šviesus tai bijau kad rezultatas būtų ne koks g.gif
Atsakyti