Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 94 tema

QUOTE(Auksaranke7 @ 2010 08 16, 13:01)
Labai gražu! thumbup.gif  Ir aš draugei išsiuvinėčiau gimtadieniui, jei gaučiau schemutę ax.gif
Kairiajam kamputy galima išsiuvinėti pvz. taip: Sandrai (vardas tavo sesės) 20-ojo gimtadienio proga 4u.gif arba Sandrai  jau 27m. Vien skaičius, mano nuomone, keistai atrodytu..


Vos nepaspringau arbata. lotuliukas.gif Na tas JAU tai thumbup.gif

Del viso kito DVI minciu nebekartosiu.
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 08 16, 18:21)
Siuvinys jau džiūsta. Ačiū už patarimus 4u.gif
Dar norėčiau paklausti... Artimiausiu metu nešiu rėminti.  Kaip manot, ar šiam siuviniui reikalingas paspartas?  g.gif

QUOTE(Dvi @ 2010 08 16, 20:22)
Dar dvi knygutės (vakar pritrūkau klijų, kad pabaigti visas kartu hihihi.gif)

oho kaip gražu wub.gif thumbup.gif

Kadangi mamytė darbelį jau padovanojo, galiu jį paviešinti:

user posted image

Aišku nedidukas, bet man mielas labai labai wub.gif
O čia vardas siuvinetas ant būsimos kr. suknelės, suknelė dar siuvama (ne mano), siuvinėta auksiniais siūlais, 2,5 val biggrin.gif doh.gif

user posted image

O žiedadulkių fėja dar procese doh.gif, tai parodysiu baigus, bandysiu su picasa kelt nuotraukas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murkse: 17 rugpjūčio 2010 - 06:20
QUOTE(murkse @ 2010 08 17, 07:18)
oho kaip gražu  wub.gif  thumbup.gif

Kadangi mamytė darbelį jau padovanojo, galiu jį paviešinti:

[

wub.gif labai mielas, tik gal duomenų per daug g.gif , tie leliai mano mylimiausi wub.gif kur tokį pasportą gavai?
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 08 17, 07:27)
wub.gif labai mielas, tik gal duomenų per daug g.gif , tie leliai mano mylimiausi wub.gif  kur tokį pasportą gavai?


Dėl duomenų sutinku, bet dariau kaip norėjo. O paspartukas kartu su rėmu, fuji centre
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murkse: 17 rugpjūčio 2010 - 06:52
QUOTE(Dvi @ 2010 08 16, 19:02)
Labai seniai prisipirkus dabar traukiu iš spintos. Nutariau savo atsargas gerokai pratuštinti.

Ar tik ne komercinė paslaptis čia slepiasi tongue.gif Nes ir pakalnutėm su merginom nepasidalinai. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mil@na @ 2010 08 16, 14:55)
Mergaitės, vis neapsisprendžiu-ar siūlus konvertuoti iš ANCHLOR į DMC, ar ne. Gal kas galit patarti - ar kokybė šių dviejų siūlų firmų labai skiriasi?

4u.gif
Atsakyti
dmc ryskesnis darbelis gausis,o anchor svelnesnes spalvos bet ilgiau siulu pasiuvinejus truksta.o kam tu nori konvertuoti?
Atsakyti
QUOTE(Mil@na @ 2010 08 17, 11:05)

dažnai konvertuoju, bet susidėjus siūlus pertikrinu, kas nepatinku , pakeičiu. Parodyk paveiksliuką, pasakysim ar vertą konvertuot mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaktusine @ 2010 08 16, 08:20)
Baigiau  wub.gif

Mirabilia The Petal Fairy


Man - idealu 4u.gif wub.gif

QUOTE(Mil@na @ 2010 08 16, 15:55)
Mergaitės, vis neapsisprendžiu-ar siūlus konvertuoti iš ANCHLOR į DMC, ar ne. Gal kas galit patarti - ar kokybė šių dviejų siūlų firmų labai skiriasi?


Aš konvertavau savo kelionių paveikslui, kuris jau eina į pabaigą. Sakiau daugiau nebekonvertuosiu. Šiaip atrodo neblogai kai nematai koks turi gautis, o palyginus skirtumai matosi. Šiaip gražiai atrodo, bet jei nori idealaus varianto - nekonvertuok.

QUOTE(zuzanele @ 2010 08 16, 18:21)
Dar norėčiau paklausti... Artimiausiu metu nešiu rėminti.  Kaip manot, ar šiam siuviniui reikalingas paspartas?  g.gif


Labai gražu. Aš rėminčiau į platesnius rėmus, gal su kokiu raižiniu ir be pasporto. ax.gif

QUOTE(Dvi @ 2010 08 16, 20:22)
Dar dvi knygutės


Nuostabu 4u.gif

QUOTE(murkse @ 2010 08 17, 07:18)
Kadangi mamytė darbelį jau padovanojo, galiu jį paviešinti:



Labai miela, o pasportas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 08 17, 11:39)
dažnai konvertuoju, bet susidėjus siūlus pertikrinu, kas nepatinku , pakeičiu.


As irgi taip darau, nes karta nepatikrinau, o toki grozi siuvinejau ir viena spalva visai ne i tema gavos doh.gif tai va padejau i sona, nes ardyt nemazai reikia, visas noras atkrito, bet reik kada sugrizt, nes jau labai grazus bus paveiksliukas.

QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 08 17, 13:08)
Šiaip atrodo neblogai kai nematai koks turi gautis, o palyginus skirtumai matosi. Šiaip gražiai atrodo, bet jei nori idealaus varianto - nekonvertuok.



Labai miela, o pasportas  thumbup.gif

drinks_cheers.gif vava, butent taip ir gavos. Vis ateina mintis, kad reik i DMC siulus pereiti, bet kad labai jau daug Madeiros turiu g.gif

aciu uz ivertinima smile.gif visa siu maziuku serija superine. 2 esu issiuvinejus.
Atsiprasau kad ne LT rasau, siam kompe neraso LT raidem blink.gif
Atsakyti
Murkse, Dvi niu neatsigroziu wub.gif
Atsakyti
o butu galima pamatyt kaip del vienos spalvos neatitikimo atrodo tavo siuvinetas?as siuvineju maia rinkini ,anchor siulai.ir keliu siuliuku nebuvo,tai konvetavausi i dmc keleta.tai siuvinejau su anchor siulais,ir dviem konvertuotais dmc.tai besiuvinedama pamaciau kad paveiksliuke visai kitaip atrodo.bet jau ka padarysi jai jau pradejau teks ir uzbaigti ,bet kai pamaciau i depresija puoliau.tiesiog labai norejau kuo greiciau pradeti siuvineti,kad ne nelaukiau tu keliu spalvu rolleyes.gif

o jai ir originalus siulai,konvertuotis neverta.jusu teismui:

user posted image user posted image

pirmas siuvinetas originaliais anchor siulais,antras konvertuotas i dmc.konvertuotas siek tiek nuvyle nes gavosi jura zalsvoka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 17 rugpjūčio 2010 - 13:38