Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 94 tema

QUOTE(zuzanele @ 2010 08 16, 17:38)
Susiruošiau skalbt savo siuvinį, nešiu rėmint. Skalbt būtina, nes per laiką pasiterliojo nuo rankų, nors jas ir ploviau blush2.gif Darbelis visas sužymėtas išplaunamu markeriu. Pirmiausia, kiek žinau, reikia pamerkti į šaltą vandenį, kad markeris pradingtų. O kokiom priemonėm paskui plauti, kad tie pasiterliojimai išsiskalbtų? Ir kaip skalbiat? Gniaužot ar tarp rankų patrinat, kad medžiaga nesusiglamžytų per daug?  Vieną kartą kai patryniau tarp rankų, tai paskui niekaip neišsilygino gražiai, nepadėjo nė papildomos priemonės...ax.gif


Aš pamerkiu į drugną vandenį ir palieku kuriam laikui. Pilu į vandenį skystą skalbiklį arba šampūną. Kaip pamirksta tiesiog paspaudau rankom, perplaunu, nuspaudžiu vandenį, ištiesiu ant iš anksto paruoštos kelis kartus perlenktos paklodės ir suvynioju į ritinėlį kartu su paklode. Tada ruošiu lyginimą, ant lyginimo lentos pakloju naują sulankstą paklodę, dedu darbelį blogąja puse į viršų ir lyginu ant medvilnės režimo. Vėliau dar palyginu iš geros pusės, mano lygintuvo padas yra padengtas teflonu, todėl negadina audinių. Šį lygintuvą gavau nuo savo kolegių 30-ojo gimtadienio proga, buvau ką tik baigus siuvimo kursus ir darbe pasiguodžiau, kad lygintuvas namie veikia tik anty max. temperatūros- tai ir gavau dovanų naują. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 16 rugpjūčio 2010 - 16:47
O kaip džiovinat? g.gif
Aš galvoju, kad reiktų apdžiovinti kol bus vos drėgnas... Tada lyginti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 16 rugpjūčio 2010 - 16:52
QUOTE(zuzanele @ 2010 08 16, 17:50)
O tai nedžiovini, Florestina? g.gif


Išlygintą patiesiu ir džiovinu. Kartą patiesiau ant lovos, o mama atsisėdo ant jo. Sėdi ir sako, kad pas mane prilieta ant lovos, o aš tik tada prisiminiau, kad ten siuvinį padžioviau. Jei išdžiūvės būna dar pasiglamžęs, dar kartą perlyginu, bet tada tik nupurškiu vandeniu iš lygintuvo.
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 08 16, 16:50)
Aš galvoju, kad reiktų apdžiovinti kol bus vos drėgnas... Tada lyginti.

Kanvą džiaunu ant virvės, ne perlenkiant, o viršų prikabinu su daug segtukų per visą darbelio plotį, kai nudžiūna tiek, kad lieka drėgna, tada lyginu
Atsakyti
Labukas mergaites 4u.gif

ieskau kas siuvineja tokius grazius metrikus maziukui ir iremina:kur vardas, data svoris ir ugis ir dar paveiksliukas, bateliai ar kazkas panasaus g.gif
jei kuri taip darot, tada lauksiu jusu i az mirksiukas.gif
Atsakyti
Siuvinys jau džiūsta. Ačiū už patarimus 4u.gif

Dar norėčiau paklausti... Artimiausiu metu nešiu rėminti. Kaip manot, ar šiam siuviniui reikalingas paspartas? g.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 16 rugpjūčio 2010 - 17:22
Neseniai kažkas rodė su labai gražiai apipjautu paspartu (atrodė kaip trys).

P.S.- šaunuolės merginos- tokius grožius rodot wub.gif
O aš vis tupinėju apie savo meškiukus miegančius- reik suktis greičiau, nes tuoj reikės pagalvėlę siūti ir dovanoti.
Atsakyti
Dar dvi knygutės (vakar pritrūkau klijų, kad pabaigti visas kartu hihihi.gif)
MTSA Chene pedoncule ir MTSA Chene sesille. Witchelt Waterlily 32ct linas, DMC muline. Siuvinėta 1 siūlu 1x1.
user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dvi: 16 rugpjūčio 2010 - 20:01
QUOTE(Dvi @ 2010 08 16, 20:22)



laaabai grazio knygeles.... bigsmile.gif wub.gif wub.gif wub.gif o gal galit pasidalint, kur perkat tokias kvadratines knygeles...nu kai ieskojau, niekur neradau..visur standartines, staciakampes.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2010 08 16, 21:01)
laaabai grazio knygeles.... bigsmile.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif o gal galit pasidalint, kur perkat tokias kvadratines knygeles...nu kai ieskojau, niekur neradau..visur standartines, staciakampes.. doh.gif

Labai seniai prisipirkus dabar traukiu iš spintos. Nutariau savo atsargas gerokai pratuštinti.
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2010 08 16, 21:02)
Labai seniai prisipirkus dabar traukiu iš spintos. Nutariau savo atsargas gerokai pratuštinti.


aaa mat kaip... bigsmile.gif biggrin.gif man kazkaip labiausiai ir patinka issiuvinetus darbelisu realizuot kaip knygeliu uzvilkima... wub.gif tai mastau akd kaledoms bent kelias darysiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 08 16, 16:38)
Susiruošiau skalbt savo siuvinį,

aš murzinesnes vietas su dantu šepetuku patrinu ant delno pasidėjus, super plauna, dantu šepetuka i vaniša pamirkau smile.gif
papiesiu ant rankluoščio, nusivarva, o tada dar šlapia išlyginu iki sausumo (beveik), ir palieku pabaigti džiūti
Atsakyti