Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 94 tema

Čia gal turėjo omeny paveikslus, iš to straipsniuko delfinio... g.gif
Atsakyti
Niekada nesakau, kad darbas negražus vien todėl, kad jis ne mano skonio. Mūsų daug ir mes labai skirtingos. Jei būtų priešingai, viskas, kas skirta kažkam papuošti - nuo drabužių aksesuarų iki namų dizainų - tebūtų keleto panašių stilių.
Atsakyti
bet uz tai kokia diskusija sukele lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 08 06, 21:22)
bet uz tai kokia diskusija sukele lotuliukas.gif  thumbup.gif

Tai kad pataikė daugumai į jautrią vietą. Juk tiek pastangų ir meilės įdėta į darbelius. 4u.gif
Bet tikrai vaikiškai atrodo tiek nick'as, tiek pačių žinučių ir jose daromų rašybos klaidų stilius. 2.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(mege2 @ 2010 08 06, 20:06)
Čia gal turėjo omeny paveikslus, iš to straipsniuko delfinio...  g.gif

o tame straipsniuke ypatingai gražūs darbai thumbup.gif ,nes moteriškė juos siuvinėjo dar tada ,kai aplamai niekas net nesvajojo apie pilnas siūlų parduotuves ,pilną schemų internetą...Ten ypatingi darbai,nes dievas ,žino ,kiek kainavo gauti kokią nors schemą,gauti panašių spalvų siūlus,gal net ir adatų plačiomis auselėmis ir bukų nebuvo...atsižvelgiant į tai-visi tie paveikslai -šedevrai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 08 06, 14:16)
o cia mano mazoji siuvinetoja wub.gif


O ką ten ji daro? Nesakyk, kad adatą rankutėse turi blink.gif biggrin.gif Mano pipiriukas metais vyresnis, bet adatos tai jam tikrai neduočiau.
Atsakyti
Na, nepykit, bet dėl adatų tikrai galėčiau pasiginčyti. Adatų aš šiuolaikinių neperku, nes turiu ne vieną pakiuką likusį iš mamos lobyno. Visos jos pirktos dar sovietinio Lietuvos laikotarpio metu. Turiu ir puikių nerūdijančio plieno adatų, ant kurių pakelio parašyta, jog jos skirtos siuvinėjimui. Ir nejuoduoja, o atvirkščiai, nuo darbo tik labiau blizga.
Va, apie siūlus, audinį jau kita kalba...
Atsakyti
QUOTE(grete @ 2010 08 06, 20:36)
Na, nepykit, bet dėl adatų tikrai galėčiau pasiginčyti. Adatų aš šiuolaikinių neperku, nes turiu ne vieną pakiuką likusį iš mamos lobyno. Visos jos pirktos dar sovietinio Lietuvos laikotarpio metu. Turiu ir puikių nerūdijančio plieno adatų, ant kurių pakelio parašyta, jog jos skirtos siuvinėjimui. Ir nejuoduoja, o atvirkščiai, nuo darbo tik labiau blizga.
Va, apie siūlus, audinį jau kita kalba...

niekas nesiginčyja mirksiukas.gif ,kalba ne apie tai ,kad jos blogos buvo tuomet ,aišku ,kad buvo geros,bet kalbam apie tai ,kad tai tikrai buvo didelis deficitas ir reikėjo žinot kelius ,kur jų gauti...tikriausiai tavo mama žinojo ,jei net dukrai jų liko ,šaunuolė mama wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Donalita @ 2010 08 06, 20:31)
O ką ten ji daro? Nesakyk, kad adatą rankutėse turi  blink.gif  biggrin.gif  Mano pipiriukas metais vyresnis, bet adatos tai jam tikrai neduočiau.

taip su adata, petit 28nr. buka biggrin.gif duodu tik prie savo akiu ,be manes niekas neduoda.ir tikra medziagyte kartais paduodu, tikrus siuvinejimo siulus.jai susidomejimas 5min. kol kas biggrin.gif vo su mazaja tai bedu bus negalesiu palikt ne epaslepus nieko siuvinejamo, o juolab adatu doh.gif dicke neima jei neleidziu, galiu siuvinejima bet kur palikt, su smeigtukais graziai zaidzia jau nuo 1,5m ax.gif bet irgi su mano prieziura salia manes. turbut visas pakraupinau lotuliukas.gif vaikas vaikui nelygu mirksiukas.gif


anksciau su kojinem adyt adaa siuvinet galejo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inesiuuu: 06 rugpjūčio 2010 - 21:57
QUOTE(aistelelelele10 @ 2010 08 06, 17:06)
Man tai pavyziui negrazus jusu darbai schmoll.gif kazkoki baisus


Manau verta tik padėkoti už nuomonę ir neimti į galvą biggrin.gif

QUOTE(Inesiuuu @ 2010 08 06, 17:16)
labai smalsu ,o kokie jau grazus? bigsmile.gif
mano adatineso cia mano mazoji siuvinetoja wub.gif


Gražu smile.gif
O siuvinėtoja labai šauni ir tikrai su tavo priežiūra gali pabandyti smile.gif Laukiu kol mano dukrelė paaugs, tikiuosi norės pabandyti siuvinėti ax.gif
Atsakyti
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 08 06, 22:56)
taip su adata, petit 28nr. buka biggrin.gif  duodu tik prie savo akiu ,be manes niekas neduoda.ir tikra medziagyte kartais paduodu, tikrus siuvinejimo siulus.jai susidomejimas 5min. kol kas  biggrin.gif vo su mazaja tai bedu bus negalesiu palikt ne epaslepus nieko siuvinejamo, o juolab adatu doh.gif dicke neima jei neleidziu, galiu siuvinejima bet kur palikt, su smeigtukais graziai zaidzia jau nuo 1,5m ax.gif bet irgi su mano prieziura salia manes. turbut visas pakraupinau lotuliukas.gif vaikas vaikui nelygu mirksiukas.gif
anksciau su kojinem adyt adaa siuvinet galejo biggrin.gif


thumbup.gif labai faina adatinė kiaušinio formos wub.gif o siuvinėtoją panašų pati namie turiu, labai matytas vaizdas, tik maniškis 4men jaunesnis biggrin.gif tai paima mano lankelį ir su žirklutėm baksnoja į medžiagą. Adata bijau duot blink.gif Bet jau veido mimika kai 'siuvinėja' thumbup.gif
Atsakyti