Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 94 tema

QUOTE(LadyAgne @ 2010 08 16, 01:22)
na as sesei siuvineju gimtadieniui, jau i pabaiga, stai si, greit pasirodysiu savo baigtu  4u.gif
jei tau toks patiktu atsiusciau schema...

user posted image

is tikro tai daug kas priklauso nuo amziaus,lyties.. tarkim sio vyrui nepadovanosi, ir vyresnio amziaus moteriai taip pat  tongue.gif

as cia taipogi su klausimu, patarimu noreciau kreiptis, siuvejeles, kaip manot, ar tiktu virsutiniame tusciame kampe issiuvinet amziu, nu savo seses, kuriam gimtadieniui dovanoju? man tas kampas truputi tuscias atrodo,o kaip jums ziurisi ar neatrodo tuscias truputeli  g.gif ?



Na tikrai graziai atrodo gal ir nieoko dovana butu mano draugei, jai gali atsiusk schemute blush2.gif
O del kito darbelio, tai tem moteris kuriai virs 60metu, kai nereikejo maciau daug kas siuvinejo labai grazias geles su amziumi o dbr nerandu... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaktusine @ 2010 08 16, 08:20)
Baigiau  wub.gif

Mirabilia The Petal Fairy



blink.gif oho koks grožis wub.gif
Papildyta:
QUOTE(etaeta @ 2010 08 16, 08:39)


ačiū 4u.gif
Atsakyti
Labai gražūs visų darbeliai thumbup.gif wub.gif O aš dabar siuvinėju va ką:
http://public.fotki....s/img-8038.html
Ir čia dar nedabaigti,kur nors įkomponuosiu,kai baigsiu blush2.gif :
http://public.fotki....s/img-8040.html
Čia bus bitė:
http://public.fotki....s/img-8041.html
Nepykit,kad tik nuorodos doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Margarida: 16 rugpjūčio 2010 - 09:44
QUOTE(LadyAgne @ 2010 08 16, 01:22)
na as sesei siuvineju gimtadieniui, jau i pabaiga, stai si, greit pasirodysiu savo baigtu  4u.gif
jei tau toks patiktu atsiusciau schema...

user posted image



O gal galėtum ir man šią schemutę atsiųsti? blush2.gif būčiau labai dėkinga 4u.gif
mano email: vejobritva@gmail.com
Atsakyti
merginos juk galite i az parasyti,ar butina pastoviai cituoti paveiksliuka nono.gif
Atsakyti
KAKTUSINE nuostabus darbelis. Toks trapus ir elegantiškas. Puikiai padirbėjai 4u.gif
Atsakyti
Ačiū 4u.gif baigiau siuvinėt ir galvoju - nepatinka, bet karoliukai labai atgaivino viską.
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2010 08 15, 22:07)

Labai gražu  thumbup.gif , o kokie čia siuvinėjimo rėmai?  ax.gif  gal kaimietiškas klausimas  biggrin.gif  turiu tik apvalius, mažiuką ir didelį  smile.gif


Pirkau GA, patogu, kai reikia ką didelio siuvinėti.

Papildyta:
Labai gražūs visi darbeliai. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaktusine @ 2010 08 16, 11:27)
Ačiū  4u.gif baigiau siuvinėt ir galvoju - nepatinka, bet karoliukai labai atgaivino viską.

wauu. nuostabus ir be galo žavus darbas wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(LadyAgne @ 2010 08 16, 01:22)
as cia taipogi su klausimu, patarimu noreciau kreiptis, siuvejeles, kaip manot, ar tiktu virsutiniame tusciame kampe issiuvinet amziu, nu savo seses, kuriam gimtadieniui dovanoju? man tas kampas truputi tuscias atrodo,o kaip jums ziurisi ar neatrodo tuscias truputeli  g.gif ?

Labai gražu! thumbup.gif Ir aš draugei išsiuvinėčiau gimtadieniui, jei gaučiau schemutę ax.gif
Kairiajam kamputy galima išsiuvinėti pvz. taip: Sandrai (vardas tavo sesės) 20-ojo gimtadienio proga 4u.gif arba Sandrai jau 27m. Vien skaičius, mano nuomone, keistai atrodytu..
Atsakyti
labas merginos as jusu forume naujoke ir dar nelabai gaudausi siame forume blush2.gif . ar galetu kasnors atsiusti man paveiksliuka kaciukas su orchideja ir kaciukas orchidejos vazone labai buciau dekings smile.gif www.svajone09@gmail.com . ikelciau paveiksliuka bet nemoku doh.gif

Atsakyti
QUOTE(LadyAgne @ 2010 08 16, 01:22)
as cia taipogi su klausimu, patarimu noreciau kreiptis, siuvejeles, kaip manot, ar tiktu virsutiniame tusciame kampe issiuvinet amziu, nu savo seses, kuriam gimtadieniui dovanoju? man tas kampas truputi tuscias atrodo,o kaip jums ziurisi ar neatrodo tuscias truputeli  g.gif ?

Aš tikrai nesiuvinėčiau. Metai praeina, gražūs darbai lieka kaboti at sienos. Ir metai ar tekstas, jei jis nėra kažkokio labai rimto gyvenimo įvykio (gimimas, krikštas, vestuvės...) po kurio laiko atrodo labai kvailai. Ir tada iškyla dilema: darbas gražus, o norisi jį nukabinti ir greičiau paslėpti. Geriau visus linkėjimus, tekstą ir t.t. rašyk kitoj įrėminto darbo pusėj.
QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 08 16, 07:59)
Labai gražu  wub.gif Reikia pabandyt kokią knygutę ir man įvilkti ax.gif
Gal žinot kokią gerą suprantamą pamokėlę internete kaip tai daryti???

ČIA yra Loretos pamokos. Aš šiek tiek darau kitaip, bet bendras principas lieka toks pats.
Papildyta:
QUOTE(svajyte09 @ 2010 08 16, 13:11)
labas merginos as jusu forume naujoke ir dar nelabai gaudausi siame forume blush2.gif . ar galetu kasnors atsiusti man paveiksliuka  kaciukas su orchideja ir kaciukas orchidejos vazone labai buciau dekings  smile.gif www.svajone09@gmail.com . ikelciau paveiksliuka bet nemoku  doh.gif

Tau ČIA
Atsakyti