Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 94 tema

help.gif Nesuprantu, ką daryti-bandau verstis siūlus iš ANCHLOR į DMC, tai pagal kodą man rodo ne vieną, bet kelis pasirinkimus..Nežinau, ką rinktis sad.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mil@na @ 2010 08 15, 22:17)
help.gif Nesuprantu, ką daryti-bandau verstis siūlus iš ANCHLOR į DMC, tai pagal kodą man rodo ne vieną, bet kelis pasirinkimus..Nežinau, ką rinktis  sad.gif  unsure.gif

taip yra todel, kad dmc paletej yra daugiau spalvu. kadangi neranda tikslaus atitikmens tai siulo kelis artimiausius. o va kuri is variantu geriausia rinktis tai tiksliai nepasakysiu g.gif jei daug panasiu atspalviu, gali nesigauti visi spalviniai niuansai taip kaip originale, gal geriau tada siuvinet anchor siuliukais g.gif na cia ziurint koks paveikslas
Atsakyti
QUOTE(zivile19 @ 2010 08 15, 21:36)
Sveikos darbstuoles!

Turiu tokia beda, reikia gimtadienio proga issiuvineti kazka grazaus. kiek ziurejau nuotrauku tai maciau daug kas graziai issiuvineja pvz kokias rozes su amziumi..  4u.gif ir pan, gal galite padeti ir parodyti darbeliu kokiu, nes visur ieskau ir nerandu kai  reikia..  doh.gif kai nereikejo maciau daug biggrin.gif gelbekite!!!!!  ax.gif



na as sesei siuvineju gimtadieniui, jau i pabaiga, stai si, greit pasirodysiu savo baigtu 4u.gif
jei tau toks patiktu atsiusciau schema...

user posted image

is tikro tai daug kas priklauso nuo amziaus,lyties.. tarkim sio vyrui nepadovanosi, ir vyresnio amziaus moteriai taip pat tongue.gif

as cia taipogi su klausimu, patarimu noreciau kreiptis, siuvejeles, kaip manot, ar tiktu virsutiniame tusciame kampe issiuvinet amziu, nu savo seses, kuriam gimtadieniui dovanoju? man tas kampas truputi tuscias atrodo,o kaip jums ziurisi ar neatrodo tuscias truputeli g.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LadyAgne: 16 rugpjūčio 2010 - 00:24
Acufactum "Išėjo Smilga pas Motiejuką. Kai susieis, abu pareis":D. Zweigart Belfast 32ct Spruce green linas, DMC muline

user posted image
Atsakyti
Labu

Dvi labai grazus darbelis wub.gif suzavejo pavadinimas biggrin.gif
QUOTE(LadyAgne @ 2010 08 16, 01:22)
....as cia taipogi su klausimu, patarimu noreciau kreiptis, siuvejeles, kaip manot, ar tiktu virsutiniame tusciame kampe issiuvinet amziu, nu savo seses, kuriam gimtadieniui dovanoju? man tas kampas truputi tuscias atrodo,o kaip jums ziurisi ar neatrodo tuscias truputeli  g.gif ?

As asmeniskai - tai nesiuvineciau, maza ka zmogus isizeis (niu nebent sesei koks 20 gimsiukas), tiesiog gal kokia sparnuota fraze geriau
Atsakyti
[quote=LadyAgne,2010 08 16, 01:22]
as cia taipogi su klausimu, patarimu noreciau kreiptis, siuvejeles, kaip manot, ar tiktu virsutiniame tusciame kampe issiuvinet amziu, nu savo seses, kuriam gimtadieniui dovanoju? man tas kampas truputi tuscias atrodo,o kaip jums ziurisi ar neatrodo tuscias truputeli g.gif ?
[/quote]

aš siuvinėjau kitą šios serijos katuką, tai nieko papildomai nesiuvau. Ir viskas gerai atrodė. Draugei dovanojau, ji jau pasikabino pas save kambary smile.gif Galiu parodyti:
user posted image

[QUOTE][quote=Dvi,2010 08 16, 03:41]
Acufactum "Išėjo Smilga pas Motiejuką. Kai susieis, abu pareis[/QUOTE]

Labai gražu wub.gif Reikia pabandyt kokią knygutę ir man įvilkti ax.gif

Gal žinot kokią gerą suprantamą pamokėlę internete kaip tai daryti???
Atsakyti
QUOTE(LadyAgne @ 2010 08 16, 02:22)
as cia taipogi su klausimu, patarimu noreciau kreiptis, siuvejeles, kaip manot, ar tiktu virsutiniame tusciame kampe issiuvinet amziu, nu savo seses, kuriam gimtadieniui dovanoju? man tas kampas truputi tuscias atrodo,o kaip jums ziurisi ar neatrodo tuscias truputeli  g.gif ?

Manau, kad nieko nereikia papildomai išsiuvinėti. Neapkrauk siuvinio schmoll.gif

QUOTE(Dvi @ 2010 08 16, 04:41)
Acufactum "Išėjo Smilga pas Motiejuką. Kai susieis, abu pareis":D. Zweigart Belfast 32ct Spruce green linas, DMC muline


Kaip visada super thumbup.gif Tavo darbeliai visada verti pagyrimo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 16 rugpjūčio 2010 - 07:12
gražus batukas ir užrašų knygutė. thumbup.gif Labai graži knygutės spalva ir kruopščiai aptraukta smile.gif

Klausiau seniau, bet nieks neatsakė, kur kampučių metalinių pirkt, užrašų knygutės kampams?
Atsakyti
Baigiau wub.gif

Mirabilia The Petal Fairy

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mil@na @ 2010 08 15, 22:17)
help.gif Nesuprantu, ką daryti-bandau verstis siūlus iš ANCHLOR į DMC, tai pagal kodą man rodo ne vieną, bet kelis pasirinkimus..Nežinau, ką rinktis  sad.gif  unsure.gif

As susidedu gretimas spalvas ir ziuriu kuri is siulomu DMC artimiausia jau parinktoms spalvoms. 4u.gif

Dvi
knygute kaip visada-be zodziu 4u.gif
Kaktusine Labai grazus ir kruopstus darbas 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(murkse @ 2010 08 16, 08:09)
Klausiau seniau, bet nieks neatsakė, kur kampučių metalinių pirkt, užrašų knygutės kampams?

Va cia parduoda http://senasnaujas.l...p...268&level=3
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo etaeta: 16 rugpjūčio 2010 - 07:37
QUOTE(Kaktusine @ 2010 08 16, 09:20)
Baigiau  wub.gif

Mirabilia The Petal Fairy


Koks grožis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(LadyAgne @ 2010 08 16, 01:22)
as cia taipogi su klausimu, patarimu noreciau kreiptis, siuvejeles, kaip manot, ar tiktu virsutiniame tusciame kampe issiuvinet amziu, nu savo seses, kuriam gimtadieniui dovanoju? man tas kampas truputi tuscias atrodo,o kaip jums ziurisi ar neatrodo tuscias truputeli  g.gif ?


Metų tai tikrai nesiuvinėčiau, geriau kokį gražų posakį apie seserį.

QUOTE(Dvi @ 2010 08 16, 03:41)
Acufactum "Išėjo Smilga pas Motiejuką. Kai susieis, abu pareis":D. Zweigart Belfast 32ct Spruce green linas, DMC muline


thumbup.gif Nuostabu. nepaprastai kruopštus darbelis.

QUOTE(murkse @ 2010 08 16, 08:09)
Klausiau seniau, bet nieks neatsakė, kur kampučių metalinių pirkt, užrašų knygutės kampams?


Paprastai tokiais daiktais prekiaujama skrepo (Scrapbooking) parduotuvės biggrin.gif

QUOTE(Kaktusine @ 2010 08 16, 08:20)
Baigiau  wub.gif
Mirabilia The Petal Fairy


labai gražu thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti