Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 94 tema

QUOTE(Donalita @ 2010 08 11, 19:42)
O kaip sitos vistos? siuvinejamas plotas 84x35 kryziukai
user posted image

noreciau 4u.gif ruta@roventa.lt
aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. Labai norėčiau paprašyti vienos paslaugos - gal galit parašyti, kokiose internetinėse parduotuvėse perkate siuvinėjimo siūlus. Radau tik dvi - kasiūlai ir auksarankė (bet ten DMC siūlų neradau). Jei kas surašytų ir įdėtų temos pirmame psl šalia kitos pateiktos info, manau, kad tai būtų naudinga ir kitoms (bent jau pradedančiosioms). Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Mil@na @ 2010 08 14, 13:43)
Sveikos. Labai norėčiau paprašyti vienos paslaugos - gal galit parašyti, kokiose internetinėse parduotuvėse perkate siuvinėjimo siūlus. Radau tik dvi - kasiūlai ir auksarankė (bet ten DMC siūlų neradau). Jei kas surašytų ir įdėtų temos pirmame psl šalia kitos pateiktos info, manau, kad tai būtų naudinga ir kitoms (bent jau pradedančiosioms). Ačiū


Aš perku kasiūluose. Jų tikrai ten yra mirksiukas.gif

kasiulai DMC
Atsakyti
dar yra erankdarbiuose (kaunas) ir siuvinejimo magijoj (klaipeda)
eRankdarbiai DMC
Siuvinejimo magija - DMC

tiesa, dar darbstuole.eu turi, bet man kazko uzstringa ju psl doh.gif
Atsakyti
Pasirodau su savo siuviniu. Jau daugiau nei pusė įveikta mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kioske @ 2010 08 13, 13:46)
noreciau  4u.gif  ruta@roventa.lt
aciu  4u.gif


Merginos, kas turit sias vistytes gal galit kioskei atsiusti ir dar VIENIŠA prase, nes as pasigyriau, o mano interneto limitas pervirsytas jau, jauciu, kitas dienas net i foruma neuzsuksiu, tik pasta pasitikrinsiu. Maciau kazkuri buvot issiuvinejus.
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 08 14, 13:55)
Pasirodau su savo siuviniu. Jau daugiau nei pusė įveikta mirksiukas.gif


kaip gražu wub.gif siūlai taip gražiai pereina thumbup.gif labai labai gražu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 08 14, 12:55)
Pasirodau su savo siuviniu. Jau daugiau nei pusė įveikta mirksiukas.gif


labai labai grazu 4u.gif
Atsakyti
Labutis, grįžau po atostogų. Labai gražiai visos darbuojatės. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2010 08 14, 16:07)
kaip gražu  wub.gif siūlai taip gražiai pereina  thumbup.gif  labai labai gražu  4u.gif


Niekaip neina fotoaparatu išgauti tikrųjų spalvų. Kažko tamsokos nuotraukos gaunasi ax.gif Tikrovėj spalvos ryškesnės bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 14 rugpjūčio 2010 - 17:11
QUOTE(zuzanele @ 2010 08 14, 13:55)
Pasirodau su savo siuviniu. Jau daugiau nei pusė įveikta mirksiukas.gif



labai gražios gėlytės thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 08 14, 18:10)
Niekaip neina fotoaparatu išgauti tikrųjų spalvų. Kažko tamsokos nuotraukos gaunasi ax.gif Tikrovėj spalvos ryškesnės bigsmile.gif

labai dailiai žiūrisi wub.gif ir sau kažkada jas buvau nusižiūrėjus, bet kaip visad laiko trūksta doh.gif
Atsakyti