Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 94 tema

QUOTE(Daisiuke @ 2010 08 12, 10:14)
as matavau...tos ispesiojamos canvos 10 langeliu atitinka 1 cm  biggrin.gif tai veinas langelis milimetras...irgi zabalinejau kol savo panelei kriksto skraistes raides issiuvinejau

Kur jūs randat tokio smulkumo? Man kiek teko matyt, tai visur tik 14 ct doh.gif tiek nuardoma, tiek tirpstanti
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2010 08 12, 22:27)
Šiek tiek smulkmės. \


LAbai gražu 4u.gif Man tie atvirukai labai patinka, jie jau mano planuose dviems draugėms smile.gif
Atsakyti
Dvi puikios lauktuvės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mege2 @ 2010 08 13, 08:18)
Kur jūs randat tokio smulkumo? Man kiek teko matyt, tai visur tik 14 ct doh.gif tiek nuardoma, tiek tirpstanti


nu va prasom, 25ct smulkumo..butent sita berods ir naudojau bigsmile.gif Cia


Dvi, labai grazus darbukai..man tokios smulkmenos tooookios mielos wub.gif
Atsakyti
aciuks.gif visoms
QUOTE(zuzanele @ 2010 08 13, 07:56)
Gal pati darei? ax.gif

Pati. Man taip labiau patinka - tada nereikia siuvinio taikyti į langiuką, nes aš langiuką išsipjaunu kokio man reikia dydžio, langiuką galiu stumdyti kur noriu, o ir atviruko popierių, spalvą, formatą renkuosi visiškai laisvai.
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2010 08 13, 11:03)
aciuks.gif visoms

Pati. Man taip labiau patinka - tada nereikia siuvinio taikyti į langiuką, nes aš langiuką išsipjaunu kokio man reikia dydžio, langiuką galiu stumdyti kur noriu, o ir atviruko popierių, spalvą, formatą renkuosi visiškai laisvai.


O iš kitos pusės siuvinį užklijuoji kitu lapu? Ar darai atviruką trijų dalių ir užlenkus užklijuoji tą dalį?
Su kokiais klijais priklijuoji juosteles? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 13 rugpjūčio 2010 - 09:09
QUOTE(zuzanele @ 2010 08 13, 10:09)
O iš kitos pusės siuvinį užklijuoji kitu lapu? Ar darai atviruką trijų dalių ir užlenkus užklijuoji tą dalį?
Su kokiais klijais priklijuoji juosteles? g.gif

Darau iš 3 dalių ir langiuką pjaunu viduriniam. Juosteles klijavau su vokiškais rankdarbių klijais. Skaidrūs, greitai džiūsta ir labai gerai laiko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dvi: 13 rugpjūčio 2010 - 09:28
QUOTE(Dvi @ 2010 08 13, 11:26)
Darau iš 3 dalių ir langiuką pjaunu viduriniam. Juosteles klijavau su vokiškais rankdarbių klijais. Skaidrūs, greitai džiūsta ir labai gerai laiko.


O tie klijai nepalieka savo "pėdsakų" ant juostelės? Jų pas mus yra pirkt? Kaip vadinasi? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 13 rugpjūčio 2010 - 09:39
QUOTE
tureciau berniuka..o cia va iseitis


o ka berniukui gali issiuvineti doh.gif man tos kepureles nelabai,galvoju tasiuka su kokiu buzz'u ar mcqueen'u bet cia tik mergaitem,kai baigsis rr ,artes gimtadienis galvoju ant pagalveles miegojamos ka nors issiuvineti g.gif bet nusitrins ir miegoti nepatogu.o vat mergaitei bigsmile.gif bigsmile.gif ir tasiuka,ir kokiai lelytei suknele pasiut,kazkas cia mergaitei is lino pasiuvo nebloga suknele wub.gif

atvirukes labai grazios biggrin.gif paciai labai patinka sios geles.keliaus ir graziu darbu kolekcija biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 13 rugpjūčio 2010 - 09:46
ar galima pasirodyti procesiuka blush2.gif blush2.gif kol siuvineju rr atrandu laiko ir siam smile.gif

user posted image
ten kur rozine matos prie zibinto atsispindejo nuo uzuolaidu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 13 rugpjūčio 2010 - 12:53
Dvi - gražuuu, kruopštu bet ir pati tikriausiai žinai biggrin.gif
Pardon kas knygutę apvilko nepamenu , klausėt apie dizainą - ar ne koks TRLALA ar acufaktum?
Aš su klausimu, ant audinio 32 ar 36 ct (audinys tokio tipo kaip kanva)siuvinėjant gobeleniniu per 1 siulą, kiek gijų imti? 1 pabandžiau biskį per skysta, 2 jau storoka ir ne tai gražiai dgsnelis gula g.gif O juo labiau kai siuvinėju be rėmo ir net be lankelio
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 08 13, 14:50)
ar galima pasirodyti procesiuka  blush2.gif  blush2.gif kol siuvineju rr atrandu laiko ir siam  smile.gif

ten kur rozine matos prie zibinto atsispindejo nuo uzuolaidu  ax.gif


Atrodo, kad taip ir turi būt biggrin.gif
Atsakyti