Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 94 tema

QUOTE(ruci @ 2010 08 12, 17:31)
Išsiuvinėjau aš dar vieną aviečių (kaip aš ją vadinu) mergaitę. Gal kuri žinot kieno tai dizainas? Ir aptraukiau nuotraukų albumą, tik kampučiais nesu patenkinta  blush2.gif Šį kartą, draugės pamokyta bandžiau sulieti medžiagą kampučiuose, kad gautųsi tik vienas medžiagos sluoksnis, nes anksčiau darydavau, kad vienas dengdavo kitą, tai būdavo storoka  schmoll.gif

O nenori kampuciu metaliniu uzmauti, tokie specialus buna pirkti ? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo etaeta: 12 rugpjūčio 2010 - 17:55
QUOTE(ruci @ 2010 08 12, 17:31)
Išsiuvinėjau aš dar vieną aviečių (kaip aš ją vadinu) mergaitę. Gal kuri žinot kieno tai dizainas? Ir aptraukiau nuotraukų albumą, tik kampučiais nesu patenkinta  blush2.gif Šį kartą, draugės pamokyta bandžiau sulieti medžiagą kampučiuose, kad gautųsi tik vienas medžiagos sluoksnis, nes anksčiau darydavau, kad vienas dengdavo kitą, tai būdavo storoka  schmoll.gif


labai gražu wub.gif ir kampučiai liuks drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(etaeta @ 2010 08 12, 18:55)
O nenori kampuciu metaliniu uzmauti, tokie specialus buna pirkti ? 4u.gif


o kur jų pirkt? labai tokių norėčiau. O kaip, jie išskleisti buna? Poto pats ant kampučio prispaudi? doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murkse: 12 rugpjūčio 2010 - 19:36
QUOTE(murkse @ 2010 08 12, 19:19)
o kur jų pirkt? labai tokių norėčiau.
O kur pirkt kampučių? Jau nespėsiu - ryt planuojam dovanoti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ruci @ 2010 08 12, 18:26)
O kur pirkt kampučių? Jau nespėsiu - ryt planuojam dovanoti  blush2.gif

RUCI, o kaip apvilkai albumą? Aš ir galvojau savo mažei padaryt albumą, bet bijau, kad gražiai nesigaus. Tiesiog klijavai ant viršaus, ar nuimei albumo viršų? Ir kokiu fotoaparatu fotografuoji ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 08 12, 19:41)
RUCI, o kaip apvilkai albumą? Aš ir galvojau savo mažei padaryt albumą, bet bijau, kad gražiai nesigaus. Tiesiog klijavai ant viršaus, ar nuimei albumo viršų? Ir  kokiu fotoaparatu fotografuoji ax.gif

neisizeisk 4u.gif , bet mane labai pralinksmino tavo postas lotuliukas.gif nuo siuvinejimo iki fotoaparato markes

man mergytes kepuryte labau patiko, as visa laik tokias vis nucapinu, bet ech verysad.gif tureciau berniuka..o cia va iseitis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 08 12, 20:06)
neisizeisk 4u.gif  , bet mane labai pralinksmino tavo postas lotuliukas.gif nuo siuvinejimo iki fotoaparato markes

Nu ir neįsižeidžiu tongue.gif Kad darbas atrodytų kaip šedevras, reikia gero fotografo su geru fotoaparatu. Užtai ir klausiu. Nes daug darbų fotografuoju ir matau skirtumą.... Gyvi daug gražesni, nuotraukose taip nesigauna. O va RUCI nuotraukos padarytos meistriškai.
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 08 12, 22:19)
Nu ir neįsižeidžiu tongue.gif  Kad darbas atrodytų kaip šedevras, reikia gero fotografo su geru fotoaparatu. Užtai ir klausiu. Nes daug darbų fotografuoju ir matau skirtumą.... Gyvi daug gražesni, nuotraukose taip nesigauna. O va RUCI nuotraukos padarytos meistriškai.

man protingas žmogus paporino, kad nebūtinai gerą amuniciją turėt, svarbu, geras kampas, apšvietimas....sakė pamokys.... laukiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šiek tiek smulkmės. Du atvirukai. Mėlynasis siuvinėtas ant Aidos 14ct white opalescent, DMC siūlai. Violetinis siuvinėtas ant Aidos 16ct white, DMC siūlai.
user posted image user posted image

Ir pora maišelių, siuvinėtų DMC siūlais ant lietuviško lino. Dizainas iš DFEA žurnalo. Abu kitą savaitę iškeliauja į Braziliją.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 08 12, 20:23)
man protingas žmogus paporino, kad nebūtinai gerą amuniciją turėt, svarbu, geras kampas, apšvietimas....sakė pamokys.... laukiu  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif Tas tai jo, reik mokėt fotografuot, kad darbas gerai atrodytų. O amunicijos nereik pačios brangiausios, bet su paprasta visai muilinuke darbas vistiek neprilygs kaip su veidrodiniu. Kai tave pamokys, pasidalink su mumis ax.gif

Atsakyti
wub.gif
QUOTE(Dvi @ 2010 08 12, 22:27)
Šiek tiek smulkmės. Du atvirukai. Mėlynasis siuvinėtas ant Aidos 14ct white opalescent, DMC siūlai. Violetinis siuvinėtas ant Aidos 16ct white, DMC siūlai.
Ir pora maišelių, siuvinėtų DMC siūlais ant lietuviško lino. Dizainas iš DFEA žurnalo. Abu kitą savaitę iškeliauja į Braziliją.


labai gražu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murkse: 13 rugpjūčio 2010 - 06:37
QUOTE(tute28 @ 2010 08 12, 19:41)
RUCI, o kaip apvilkai albumą? Aš ir galvojau savo mažei padaryt albumą, bet bijau, kad gražiai nesigaus. Tiesiog klijavai ant viršaus, ar nuimei albumo viršų? Ir kokiu fotoaparatu fotografuoji  ax.gif
Atplėšiau vadinamus priešlapius, tada ant viršaus aptraukiau, nes jei būčiau nuėmus viršelį, tai būtų atskiri kietesnio popieriaus gabaliukai, ir vėliau priešlapius apklijavau.
Fotografuoju su Sony Alfa 700
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2010 08 12, 23:27)
Šiek tiek smulkmės.

Ir pora maišelių, siuvinėtų DMC siūlais ant lietuviško lino.


Atvirukai labai gražūs wub.gif Jie ne standartiniai. Gal pati darei? ax.gif

Maišeliai arbatžolėms - paprastučiai, kuklūs, bet mieli bigsmile.gif
Atsakyti