Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 94 tema

QUOTE(murkse @ 2010 08 12, 07:18)
thumbup.gif , labai gražu, įdomu kiek užtrunka toks darelis?
Vakar kol mažutis miegojo siuvinėjau varda ant krikšto suknytės  doh.gif 2val. 6 raidės  blink.gif  tai galvoju ar cia aš taip lėtai  smile.gif

aš tas fėjukes išsiuvinėjau per kokias 3 val. jos nėra didelės , kokiu 5-6 cm. aukščio , o ta išpešiojama aida labai smulki, už 18 smulkesnė, toks jausmas, kad ant kokio 40 lino siuvinėji doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2010 08 12, 10:11)
aš tas fėjukes išsiuvinėjau per kokias 3 val.  jos nėra didelės , kokiu 5-6 cm. aukščio , o ta išpešiojama aida labai smulki, už 18 smulkesnė,  toks jausmas, kad ant kokio 40 lino siuvinėji  doh.gif


as matavau...tos ispesiojamos canvos 10 langeliu atitinka 1 cm biggrin.gif tai veinas langelis milimetras...irgi zabalinejau kol savo panelei kriksto skraistes raides issiuvinejau
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2010 08 11, 23:44)
o,atsiprasau,kas tas yra?tirpstanti arba traukoma kanva... ax.gif

Na tai tokios spec kanvos, kurias pripastryguoji prie medžiagos, ant kurios nori išsiuvinėt paveiksliuką. Išsiuvinėji. Tirpstanti kanva pamerkus į vandenį ištirpsta, o traukoma kanva reikia ištraukyti

QUOTE(Mil@na @ 2010 08 11, 23:49)
AIDA 14 118 X210
Dydis 39.55 x 38.10 cm.

Na pagal mano žinomus skaičiavimus, tai be užlenkimo gaunu
21,24 x 37,8 cm
Atsakyti
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
geras,cia su tom traukanciom ir tipstanciom lotuliukas.gif kai nesidomi,tai ir nezinai.dabar jau zinosiu,aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2010 08 12, 10:11)
aš tas fėjukes išsiuvinėjau per kokias 3 val.  jos nėra didelės , kokiu 5-6 cm. aukščio , o ta išpešiojama aida labai smulki, už 18 smulkesnė,  toks jausmas, kad ant kokio 40 lino siuvinėji  doh.gif


drinks_cheers.gif paveiksliukus smagiau siuvinet biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2010 08 12, 09:14)
as matavau...tos ispesiojamos canvos 10 langeliu atitinka 1 cm  biggrin.gif tai veinas langelis milimetras...irgi zabalinejau kol savo panelei kriksto skraistes raides issiuvinejau

aga, ir pas mane ta pati doh.gif
reikia stipriau traukti siūla, nes paskui labai kryžiukai atsistoja būna, ir kai smulkias raides rašiau su ta kanva, tai kai kurios vos įskaitomos tapo blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2010 08 12, 14:19)
aga, ir pas mane ta pati  doh.gif
reikia stipriau traukti siūla, nes paskui labai kryžiukai atsistoja būna, ir kai smulkias raides rašiau su ta kanva, tai kai kurios vos įskaitomos tapo  blush2.gif  doh.gif


pas mane raides kadangi didokos buvo, tai viskas normaliai..ir pacio siuvinejimo nedaug..bet jei reiketu visa normalu siuvineli taip istraukyt, tai nusisauciau vietoj doh.gif



beje merginos..kuri siuvinejot aguonini biskornuka..ten parasyta 32ct ewas medziagyte...nusipirkau siandien...o per kiek siuliuku siuvinet? per 2? ar per 1? ax.gif niekad nesu ant ewo siuvinejus tai kazkaip biski nenusimanau.. blush2.gif beje nusipirkau ta ewa, ir ziuriu...jau tokia miela medziagyte..jau pradedu galvot, ar benoresiu ant aidos siuvinet doh.gif o jos turiu laaabai dideli gabala biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2010 08 12, 15:31)

beje merginos..kuri siuvinejot aguonini biskornuka..ten parasyta 32ct ewas medziagyte...nusipirkau siandien...o per kiek siuliuku siuvinet? per 2? ar per 1? ax.gif niekad nesu ant ewo siuvinejus tai kazkaip biski nenusimanau.. blush2.gif  beje nusipirkau ta ewa, ir ziuriu...jau tokia miela medziagyte..jau pradedu galvot, ar benoresiu ant aidos siuvinet  doh.gif o jos turiu laaabai dideli gabala  biggrin.gif

per 2 siulus mirksiukas.gif
dukra per viena mėgino, tai po 10 kryžiuku akys taip pavargsta, kad tik padidinamojo stiklo noris doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2010 08 12, 16:55)
per 2 siulus  mirksiukas.gif
dukra per viena mėgino, tai po 10 kryžiuku akys taip pavargsta, kad tik padidinamojo  stiklo noris  doh.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
Išsiuvinėjau aš dar vieną aviečių (kaip aš ją vadinu) mergaitę. Gal kuri žinot kieno tai dizainas? Ir aptraukiau nuotraukų albumą, tik kampučiais nesu patenkinta blush2.gif Šį kartą, draugės pamokyta bandžiau sulieti medžiagą kampučiuose, kad gautųsi tik vienas medžiagos sluoksnis, nes anksčiau darydavau, kad vienas dengdavo kitą, tai būdavo storoka schmoll.gif
user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(ruci @ 2010 08 12, 17:31)
Išsiuvinėjau aš dar vieną aviečių (kaip aš ją vadinu) mergaitę. Gal kuri žinot kieno tai dizainas? Ir aptraukiau nuotraukų albumą, tik kampučiais nesu patenkinta  blush2.gif Šį kartą, draugės pamokyta bandžiau sulieti medžiagą kampučiuose, kad gautųsi tik vienas medžiagos sluoksnis, nes anksčiau darydavau, kad vienas dengdavo kitą, tai būdavo storoka  schmoll.gif


jau tavo foto wub.gif , o darbelis puikus wub.gif wub.gif ir kampai man nekliūva schmoll.gif

pasidalintum schemute? blush2.gif
Atsakyti