Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 94 tema

QUOTE(zuzanele @ 2010 08 10, 22:41)

Atsiprašau,nežinojau,kad tokia yra doh.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
idesiu i schemu paieska
Atsakyti
Ačiū visoms už komplimentus oro_buckis.gif
Atsakyti
Prijuostės superinės thumbup.gif
O kiškiai taip greit dygsta ir tokie meilus wub.gif
Atsakyti
Nu jūs šaunuolės darbštuolės. Gal ir man dar reikia miego sąskaita pasiuvinėt, nes kitaip nelabai turiu kada ax.gif
QUOTE(Laura81r @ 2010 08 11, 18:57)
sveikos,merginos,kokiu grozybiu cia pridejote.zinote,prisiziurejau  tu prijuosciu lininiu su tuo vireju ir pati tokios uzsimaniau.tik as jau niekada ant lino nesiuvinesiu,manau,ne man.man labiau patinka paveikslus ant kanvos varyti  thumbup.gif  o cia gal kuri uzsiimtu padaryti tokia grozybe kaip prijuoste linine su tuo virejuku?ir kiek tokia kainuotu?  g.gif

O tu išsisiuvinėk su tirpstančia arba traukoma kanva mirksiukas.gif bus savas darbas ir nereikės prašyt kitų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2010 08 11, 18:57)
sveikos,merginos,kokiu grozybiu cia pridejote.zinote,prisiziurejau  tu prijuosciu lininiu su tuo vireju ir pati tokios uzsimaniau.tik as jau niekada ant lino nesiuvinesiu,manau,ne man.man labiau patinka paveikslus ant kanvos varyti  thumbup.gif  o cia gal kuri uzsiimtu padaryti tokia grozybe kaip prijuoste linine su tuo virejuku?ir kiek tokia kainuotu?  g.gif

gali kišenę ant kanvos siuvinėt, paskum ją prie prijuostės prisiūti mirksiukas.gif
Atsakyti
Oi kokie kiskuciai saunus wub.gif
o tas melynas kiskelis is kur? - lyg ir visa serija zinau, bet sito nepamenu
Atsakyti
Kepurytė mažai mergytei, siuvinėta ant paprasto lino, su išpešiojama kanva.
user posted image user posted image

siuvinėt nesunku... bet... , daugiau nenorėčiau, o ypač didesnio darbo schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Džeinė: 11 rugpjūčio 2010 - 22:20
QUOTE(Laurukasr @ 2010 08 11, 20:33)
Nu jūs šaunuolės darbštuolės. Gal ir man dar reikia miego sąskaita pasiuvinėt, nes kitaip nelabai turiu kada  ax.gif

O tu išsisiuvinėk su tirpstančia arba traukoma kanva  mirksiukas.gif bus savas darbas ir nereikės prašyt kitų  blush2.gif

o,atsiprasau,kas tas yra?tirpstanti arba traukoma kanva... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(paukščiukas @ 2010 08 11, 20:43)
gali kišenę ant kanvos siuvinėt, paskum ją prie prijuostės prisiūti  mirksiukas.gif

vat tame ir esme,kad mazu darbeliu isvis nemegstu siuvineti doh.gif
Atsakyti
Mielos siuvinėtojos, labai prašau pagalbos help.gif Atsispausdinau schemą, bet kiek studijuoju, niekaip nesuprantu, kiek reikia nusipirkti kanvos. Labai prašau-pagelbėkit. Parašau,kas parašyta po šituo paveikslu
AIDA 14 118 X210
Dydis 39.55 x 38.10 cm.
Ar tai jau su kraštais? Ar tik paveikslas? Vienu žodžiu-esu labai pasimetusi...
Ir dar-nurodyti ANCHLOR siūlai, norėčiau konvertuoti į DMC, bet nuoroda pirmame psl neveikia..Gal galite pakartoti. Iš anksto nuoširdžiai dėkoju už pagalbą
Atsakyti
QUOTE(Mil@na @ 2010 08 12, 00:49)
Mielos siuvinėtojos, labai prašau pagalbos  help.gif Atsispausdinau schemą, bet kiek studijuoju, niekaip nesuprantu, kiek reikia nusipirkti kanvos. Labai prašau-pagelbėkit. Parašau,kas parašyta po šituo paveikslu
AIDA 14 118 X210
Dydis 39.55 x 38.10 cm.
Ar tai jau su kraštais? Ar tik paveikslas? Vienu žodžiu-esu labai pasimetusi...
Ir dar-nurodyti ANCHLOR siūlai, norėčiau konvertuoti į DMC, bet nuoroda pirmame psl neveikia..Gal galite pakartoti. Iš anksto nuoširdžiai dėkoju už pagalbą


Siuvinėjant ant 14 Aidos, paveikslas gaunasi 39,55 x 38,10cm. Dar papildomai pati pridėk po 5cm. Paveikslo dydis 118 x 210 kryželių.

Konverteris
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 12 rugpjūčio 2010 - 06:53
QUOTE(Džeinė @ 2010 08 11, 23:20)
Kepurytė mažai mergytei, siuvinėta ant paprasto lino, su išpešiojama kanva.

siuvinėt nesunku... bet... , daugiau nenorėčiau, o ypač didesnio darbo  schmoll.gif

thumbup.gif , labai gražu, įdomu kiek užtrunka toks darelis?
Vakar kol mažutis miegojo siuvinėjau varda ant krikšto suknytės doh.gif 2val. 6 raidės blink.gif tai galvoju ar cia aš taip lėtai smile.gif
Atsakyti