Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 94 tema

QUOTE(tute28 @ 2010 08 11, 17:14)
Jūs man mergaitės paaiškinkit, buvau šventai įsitikinus, kad iš užsieninių psl užsisakyt pigiau. Taip ir dariau kelius sykius. Dabar skaičiuoju sewandso ir kasiului.lt, žiūriu, kad ir linas is siūliukai pirkt Lietuvoj pigiau išeina. Ar čia man vaidenasi ir ne taip skaičiuoju kažką. g.gif

Užsieny retai kada pigiau. Karoliukai MH pigiau. O visa kita schmoll.gif Tik pasirinkimas tiek siūlų, tiek audinių Lietuvoj labai standartinis, dėl to ir perkam užsieny.
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 08 11, 17:14)
Koookiooos prijuostės  thumbup.gif

Jūs man mergaitės paaiškinkit, buvau šventai įsitikinus, kad iš užsieninių psl užsisakyt pigiau. Taip ir dariau kelius sykius. Dabar skaičiuoju sewandso ir kasiului.lt, žiūriu, kad ir linas is siūliukai pirkt Lietuvoj pigiau išeina. Ar čia man vaidenasi ir ne taip skaičiuoju kažką. g.gif



siulai paprasti brangiau bet kokia medziagele idomes ar tirpstant,i ar padekliukai kad kaip pirkau tikrai zenkliai pigiau uk buvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(laurin22 @ 2010 08 11, 17:21)
kad lyg senokai jau taip  4u.gif  tik kai siulu mandresniu reikia, tai ir lieka uzsienis pagalbininkas  rolleyes.gif

Žiūrint koks mandrumas smile.gif Pvz. Kreinik tikrai mažas pasirinkimas Kasiūluose, bet parašiau e-mail jiems, tai sakė jei sutinku laukti du mėnesius, užsakys jie tą siūlą ir informuos mane kai gaus. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ruci @ 2010 08 11, 15:06)
Pasirodau ir aš su savo virėju ir prijuoste:

thumbup.gif bet kokia gera idėja thumbup.gif

Ir VISI KITI darbai, darbeliai verti pagyrų 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikos mielos kryziavotojos, as su problemele 4u.gif noriu kazka nukryziavoti savo kolegei, kuriai siemet sukakos 60 4u.gif ji tokia prikolna bobike, jaunatviska, su cinkeliu.... tad geles siuvinetos jai netinka schmoll.gif bet kas kita tai galetu but? unsure.gif gal kokiu ideju mestelet galetumet 4u.gif svarbu, kad darbelis nebutu didelis, galvoju gal kazkas is NIMUE tiktu g.gif arba kazkoks meskis, nes ji labai meskius megsta, net pagalve su jais pasidare ir siaip meskis virs lovos pakabintas... .
busiu dekinga uz jusu idejas 4u.gif
Atsakyti
sveikos,merginos,kokiu grozybiu cia pridejote.zinote,prisiziurejau tu prijuosciu lininiu su tuo vireju ir pati tokios uzsimaniau.tik as jau niekada ant lino nesiuvinesiu,manau,ne man.man labiau patinka paveikslus ant kanvos varyti thumbup.gif o cia gal kuri uzsiimtu padaryti tokia grozybe kaip prijuoste linine su tuo virejuku?ir kiek tokia kainuotu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kioske @ 2010 08 11, 18:48)
sveikos mielos kryziavotojos, as su problemele  4u.gif  noriu kazka nukryziavoti savo kolegei, kuriai siemet sukakos 60  4u.gif  ji tokia prikolna bobike, jaunatviska, su cinkeliu.... tad geles siuvinetos jai netinka  schmoll.gif  bet kas kita tai galetu but?  unsure.gif  gal kokiu ideju mestelet galetumet  4u.gif svarbu, kad darbelis nebutu didelis, galvoju gal kazkas is NIMUE tiktu  g.gif  arba kazkoks meskis, nes ji labai meskius megsta, net pagalve su jais pasidare ir siaip meskis virs lovos pakabintas... .
busiu dekinga uz jusu idejas  4u.gif


pirma mintis šovusi į galvą
user posted image
Atsakyti
OI brendule, kokia prijuostė wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
labai mieli darbeliai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kioske @ 2010 08 11, 15:48)
sveikos mielos kryziavotojos, as su problemele  4u.gif  noriu kazka nukryziavoti savo kolegei, kuriai siemet sukakos 60  4u.gif  ji tokia prikolna bobike, jaunatviska, su cinkeliu.... tad geles siuvinetos jai netinka  schmoll.gif  bet kas kita tai galetu but?  unsure.gif  gal kokiu ideju mestelet galetumet  4u.gif svarbu, kad darbelis nebutu didelis, galvoju gal kazkas is NIMUE tiktu  g.gif  arba kazkoks meskis, nes ji labai meskius megsta, net pagalve su jais pasidare ir siaip meskis virs lovos pakabintas... .
busiu dekinga uz jusu idejas  4u.gif


O kaip sitos vistos? siuvinejamas plotas 84x35 kryziukai
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Donalita: 11 rugpjūčio 2010 - 19:43
DVI aišku jau matė, bet, kas nematė, parodysiu NIMUE
wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 08 11, 20:13)
pirma mintis šovusi į galvą
user posted image


as sitos schemos noreciau. asta_prot@yahoo.co.uk aciu
Atsakyti