Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar gąsdina būsimas trolių pabranginimas? (89 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Kikirike @ 2010 08 08, 23:04)
ooo, geras ir su raudonu ir su juodu buvo  bigsmile.gif bet pala,tai čia tas Feniksas tai kaune?  g.gif

Siauliuose cia, dar taurageje ju taskas yra. Idomu is ko jie prekes ima. Gal ir siaip paieskojus kituose juvelyrikos taskuose imanoma rasti. Su radonais dar buvo. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 08, 23:09)
Labai panašūs į trolių auskarus - akutes  thumbup.gif

O aš prie trolių auskarus dažniausiai derinu, echm, pagal temą... Mano top trejetukas  blush2.gif

user posted image


geras,nu super,nes maždaug žinau įsivaizduoju prie kokių apyrankių thumbup.gif o ten kur burbuliukas,tai ten akmuo?
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 08, 23:09)
Labai panašūs į trolių auskarus - akutes  thumbup.gif

O aš prie trolių auskarus dažniausiai derinu, echm, pagal temą... Mano top trejetukas  blush2.gif



O tie su kaukolem kokie galingi biggrin.gif Dukrai mano patiktu. Is kur cia tokiuos iskasei smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2010 08 08, 23:16)
Siauliuose cia, dar taurageje ju taskas yra. Idomu is ko jie prekes ima. Gal ir siaip paieskojus kituose juvelyrikos taskuose imanoma rasti. Su radonais dar buvo. mirksiukas.gif


nu reiks pavaikščioti paieškoti čia vln ko panašaus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 08 08, 23:18)
geras,nu super,nes maždaug žinau įsivaizduoju prie kokių apyrankių  thumbup.gif o ten kur burbuliukas,tai ten akmuo?


Dėkui 4u.gif Akmuo, bet nors tu ką, nepamenu, kaip vadinasi doh.gif Jis atrodo juodas, bet gerai įsižiūrėjus - labai tamsiai mėlynas su smulkiais "auksiukais". Ir karolius tokio akmens turiu. Gal Noa žinotų, koks tai akmuo?

QUOTE(Dovis @ 2010 08 08, 23:18)
O tie su kaukolem kokie galingi biggrin.gif Dukrai mano patiktu. Is kur cia tokiuos iskasei smile.gif


Iš Ybėjaus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 08, 23:33)
Dėkui  4u.gif Akmuo, bet nors tu ką, nepamenu, kaip vadinasi  doh.gif Jis atrodo juodas, bet gerai įsižiūrėjus - labai tamsiai mėlynas su smulkiais "auksiukais". Ir karolius tokio akmens turiu. Gal Noa žinotų, koks tai akmuo?

Manyčiau, jog tai Kairo naktis mirksiukas.gif
Atsakyti
Fontanay,
trolingo Tau gimtadienio
happybday.gif

user posted image
Atsakyti
user posted image

Miela Fontenay-si grazu ryta sveikinu tave nuosirdziausiai gimtadienio proga,linkiu meiles,dziaugsmo,puikiu akimirku,silumos ir zinoma-paciu graziausius troliu

user posted image
Atsakyti
Fontanay...sveikinu ploja.gif ploja.gif ploja.gif clap.gif happybday.gif birthday.gif

user posted image birthday.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 09, 00:17)
Manyčiau, jog tai Kairo naktis  mirksiukas.gif

Tikrai taip...labai grazus akmuo... wub.gif
Atsakyti
Labas rytas.

Su gimtadieniu,Fontanay. Kad butu to, kas butu gerai, ir kad nebutu nieko, ko buti nereikia :gimtadieni

Tokia didele foto , niekaip nesumazinau. Zodziu, visokiu, kokiu tik sirdele geidzia mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo danske: 09 rugpjūčio 2010 - 07:47
ACIU ACIU MERGINOS aciuks.gif , JETUS KAIP NUSTEBINOT SU TAIS SVEIKINIMAIS, NETIKETAI, RASIDA VA PER SKYPE PASVEIKINO SAKAU PIRMOJI SIANDIEN, O CIA ATSIDARAU DAR IR JUSU KIEK , NU KAIP SMAGU flirt.gif oro_buckis.gif
vaisinu visas gimtadienio tortu birthday.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 09 rugpjūčio 2010 - 07:58