Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar gąsdina būsimas trolių pabranginimas? (89 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Kikirike @ 2010 08 06, 18:28)
Merginos,taip jūs man ir neatsakėte,gal kas žino kas SM pardavinėja gražius auskarus,norėčiau padreinti prie troliukų apyrankės ir fantazijos  blush2.gif niu aš radau temą apyrankės,bet gal ką nors kito galit pasiūlyti,mažum kuri nors perka?  rolleyes.gif

Aš pati pasidarau biggrin.gif Va, ką tik Palangoj nusipirkau auskarus su tamsiais facetuotais gintarais - furnitūra prasta siaubingai, bet gintarai neblogi. Tokie kaip klevų sirupas troliuose. Tai išardysiu, sudėsiu prabangią furnitūrą, sidabro vielos gal privyniosiu, jei norėsiu, ir pasidarysiu geroookai geresnius rolleyes.gif Ir prie trolinių gintarų labai gerai tiks rolleyes.gif

Tik visai priderint neina, nes nei stiklo, nei akmens kokybės tokios kaip troliai naudoja čia gaut neina. Svarovskiai ir dirbtiniai perlai, mano supratimu, čia kaip ir nelabai į temą, nors jų gaut galima lengvai. Nebent gal gintaro (sunku) arba onikso kokio, kuris yra juodas ir tiek... Labradoritai Lietuvoj arba ne iš tos kasyklos, o kitokie, arba mažiukai, didelių sunku gaut, aš juos seniai gaudau. Seniau kažkaip būdavo, nu dabar - kokie metai kaip badas. Amazonitas, aventurinas, jaspis, žadeitas - nu gaaaal... Bet apdirbimo normalaus nėr, tep lep visokie... Nutrupėję, skylės kreivos. O va ametistas - turiu pasidarius auskarus - nu nesipjauna ta spalva, bet kartu sudėjus matosi, kad troll kokybė geresnė.

Stiklas analogiškai - nu nėr Lietuvoj tokio to stiklo. Nesuprantu, kodėl. Yra kas panašiai atrodo nuotraukose - paimi į ranką - nu neee, bliamba, ne tas doh.gif

Vieną tik stiklą turiu TOS kokybės - sesuo parvežė iš Italijos stiklinį pakabuką. Iš kažkokio vietinio dieduko pirko, jis ten juos gamina. Bet kaina buvo irgi troliška, niekuo ne pigiau schmoll.gif


QUOTE(light blue @ 2010 08 08, 13:48)
Prizmių aš senai norėjau, tik jūs visos ant akmenų pasinešusios buvot, tai man nedrąsu buvo biggrin.gif

hah.gif: Tu žinok, parduoda tai, kas kataloge, nesvarbu, ar kitiems iš šitos temos patinka, ar ne hihihi.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Skaitineju ir galvoju kad siuo metu nz ko noriu vadinasi kol kas stopas dziaugesi mano pinigine lotuliukas.gif visas sveikinu su naujais konkolais ax.gif pasidziaugsiu kol kas jusu pirkinukais.
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 08, 00:32)

nieko sau vyras  thumbup.gif labai viskas dera  thumbup.gif  wub.gif
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 08, 11:39)
Štai mano violetinė apyrankė  ax.gif

visada pas tave issiskire thumbup.gif graziai dera wub.gif
QUOTE(Ragana_ @ 2010 08 08, 16:44)

thumbup.gif man ta sviesioji tai wub.gif ir drauges grazi pradzia thumbup.gif ax.gif
O as labai laukiu antradienio , nes pagaliau atostogos , dumsiu i Trakus savaitelei , poto nz. .gal in Turkija g.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzaska: 08 rugpjūčio 2010 - 18:04
QUOTE(Ragana_ @ 2010 08 08, 16:44)

Ir katinelis, norintis sudalyvauti mainu programoje ir surasti naujus namus


O kuom tau tas katins netinka? Gi jis sidabrinis ir visai mielas smile.gif Kol katės neturėjau, tol maniau, kad tokia poza neįmanoma, bet dabar žinau, kad jie dar ne taip sugeba laugh.gif
Atsakyti
Rodausi savo kasdieninius. Jie paprastuciai. Bet as tokio tipo megstu smile.gif Dukriukas uz modeli pabuvo biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dovis: 08 rugpjūčio 2010 - 21:05
QUOTE(Dovis @ 2010 08 08, 22:05)
Rodausi savo kasdieninius. Jie paprastuciai. Bet as tokio tipo megstu smile.gif Dukriukas uz modeli pabuvo biggrin.gif

thumbup.gif grazu
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2010 08 08, 23:05)
Rodausi savo kasdieninius. Jie paprastuciai. Bet as tokio tipo megstu smile.gif Dukriukas uz modeli pabuvo biggrin.gif



Labai gražūs auskarai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 08 08, 18:24)
Aš pati pasidarau biggrin.gif Va, ką tik Palangoj nusipirkau auskarus su tamsiais facetuotais gintarais ....

širdingai ačiū už tokį išsamų pasakojimą 4u.gif

QUOTE(Dovis @ 2010 08 08, 22:05)
Rodausi savo kasdieninius. Jie paprastuciai. Bet as tokio tipo megstu smile.gif Dukriukas uz modeli pabuvo biggrin.gif


nu kokie fainučiai - kiek kaštavo? ir kurioje vietoje pirkai? ax.gif
Atsakyti
Pas mus Fenikse pirkau. O kainavo gal 20 biggrin.gif Piguciai, bet visai mieli, o svarbiausia i ta sidabra mano ausys teigiamai reguoja. Ne visus sidabrinius nesioti galiu. Kai kuriuos isiverus, atrodo ,kad ausys nukris biggrin.gif persti dega smile.gif O su siais nieko, net nejauciu. O istikro, tai pirma pamaciau su turkio akute. Pardaveja parode dar kitus, tai sie man fainiausi pasirode. Dar buvo raudoni, turbut su rubinu, su perliuku, su kazkokiu rudu, lyg kates akis ir minejo,kad juodi dar buvo, tai gal oniksas.
Bent man tas akmenukas nesa i mexikono akute, kur Ragana idejus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 08, 00:32)
o as va rankini irgi uztraukus, bet uztat va mano vyras varo ant laisvo lotuliukas.gif  ir artejancia proga padovanojo dvi dovanas, kurias rodausi  ax.gif
trejybe su melyna, violetine ir zalsva akimis  wub.gif , ir naujasis fotoparatas fotografuot troliams  photo.gif



super dovanos bigsmile.gif -vyras saunuolis wub.gif thumbup.gif
QUOTE(rasida @ 2010 08 08, 11:58)
Klausimas: kaip bulbos laikosi? Niekam spurgiukai nenulakstė?


nu kol kas spurgiukai vietoj biggrin.gif
QUOTE(Ragana_ @ 2010 08 08, 16:18)
Mergaites, sakykit, ar lietuvoj dar yra double flower?

as turiu dvi,viena uz kita grazesnes,nezinau ar abi laikysiu,bet kol kas nekyla ranka parduoti,nors kas ten zino ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 08 08, 20:40)
O kuom tau tas katins netinka? Gi jis sidabrinis ir visai mielas smile.gif Kol katės neturėjau, tol maniau, kad tokia poza neįmanoma, bet dabar žinau, kad jie dar ne taip sugeba laugh.gif

Viskas su juo gerai, tiesiog, atsirado jis pas mane netiketai, zmogus pirkes nepagalvojo apie tai, kad kates neturiu, atvirksciai turiu suni ir laaabai ji myliu, tad jausciausi isdavus savo augintini, nesiodama ne suni, o kate ant apyrankes. Tad ir sumaniau surasti jam naujus namus, gal kas planavo ji isigyti, tai manau galetume abipusiai naudingus mainus padaryti ax.gif

QUOTE(Dovis @ 2010 08 08, 21:05)
Rodausi savo kasdieninius. Jie paprastuciai. Bet as tokio tipo megstu smile.gif Dukriukas uz modeli pabuvo biggrin.gif


ale tikrai, akytes kaip pas meksikona thumbup.gif puikiai dera prie troliu wub.gif ir as tokiu norec kasdienai blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Tacita @ 2010 08 08, 21:51)
as turiu dvi,viena uz kita grazesnes,nezinau ar abi laikysiu,bet kol kas nekyla ranka parduoti,nors kas ten zino ax.gif

bigsmile.gif o prekyboj ju dar yra? Tacita, duok zinia, jei nuspresi viena perleisti blush2.gif O gal katino ieskai rolleyes.gif tada pasiulyciau mainus blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ragana_: 08 rugpjūčio 2010 - 21:59
QUOTE(Dovis @ 2010 08 08, 22:38)
Pas mus Fenikse pirkau. O kainavo gal 20 biggrin.gif Piguciai, bet visai mieli, o svarbiausia i ta sidabra mano ausys teigiamai reguoja. Ne visus sidabrinius nesioti galiu. Kai kuriuos isiverus, atrodo ,kad ausys nukris biggrin.gif persti dega smile.gif O su siais nieko, net nejauciu. O istikro, tai pirma pamaciau su turkio akute. Pardaveja parode dar kitus, tai sie man fainiausi pasirode. Dar buvo raudoni, turbut su rubinu, su perliuku, su kazkokiu rudu, lyg kates akis ir minejo,kad juodi dar buvo, tai gal oniksas.
Bent man tas akmenukas nesa i mexikono akute, kur Ragana idejus biggrin.gif


ooo, geras ir su raudonu ir su juodu buvo bigsmile.gif bet pala,tai čia tas Feniksas tai kaune? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2010 08 08, 22:05)
Rodausi savo kasdieninius. Jie paprastuciai. Bet as tokio tipo megstu smile.gif Dukriukas uz modeli pabuvo biggrin.gif


Labai panašūs į trolių auskarus - akutes thumbup.gif

O aš prie trolių auskarus dažniausiai derinu, echm, pagal temą... Mano top trejetukas blush2.gif

user posted image
Atsakyti