Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar gąsdina būsimas trolių pabranginimas? (89 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(light blue @ 2010 08 08, 13:48)
Prizmių aš senai norėjau, tik jūs visos ant akmenų pasinešusios buvot, tai man nedrąsu buvo biggrin.gif

Ale vat idomi kokia... bigsmile.gif Tai jei tau patinka...tai kokios cia kalbos...Nu man pvz grazu "riuzava"... biggrin.gif man pvz alyvine nelabai, o fioletine pati maziausiai patinkanti ...net rubo neturiu ne vieno fioletinio...nors pas kitus kai ziuriu,..labai grazu...nu bet ne mano... Ir ka...o vat cia visos alyvine myli... masiskai... Bet kadangi man akmuo ametistas patinka,...nu teko ir man prisijungt... Papirkau, lyg ir priderinus vienu metu buvau, paskui ilgai dezutej gulejo...dabar vel istraukiau, ir kad neguletu is principo pradejau derint prie agatu...nu ir lyg ir prisiderino... Bet tai nera tobula...Siulau ziuret to kas tau labai patinka...nes tada bus labai miela...nesinores nusiimt...noresi net miegot kartu... lotuliukas.gif Ir neziurek kitu...ta prasme musu...mes kiekviena su savo skoniu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 08, 11:39)
Štai mano violetinė apyrankė  ax.gif

Labai graži. Nors violetinė spalva nėra mano favoritė, bet apyrankė violetinė graži. Manau, kad rasčiau galimybę tokią priderinti ax.gif

QUOTE(rasida @ 2010 08 08, 11:58)
Sveikos smile.gif Matau prizmių banga dabar smile.gif O mano norų sąraše akmenukai. Ir kaip niekad aišku, nuo ko pradėsiu smile.gif Dar kiniečius kitaip matyt pradėjau tik dabar, kai jau ne visus galima rasti smile.gif

Šaunu, kas laikot savo troliukus visus visus ir mylit juos vienodai, o man ne taip. Pradžioj visus branginau, o dabar jaučiu, kad nelimpa, ir nebelaikau. Tuos, kuriuos gyvai nučiupinėjau, myliu visus, o kai kurie, pirkti nemačius jų, taip ir nepritapo. O gal visai ne troliuose esmė, gal tiesiog toks etapas, kai nieko nekaupiu, kas nemiela, ir tai liečia ne tik trolius. Kolkas nė vieno perleisto nepasigedau smile.gif

Beje, Erszebeth fantastiškai geba pritaikyti trolius, jos apyrankės super, bet kokiems nepritapėliams rastų vietą. Sveikinu smile.gif

Klausimas: kaip bulbos laikosi? Niekam spurgiukai nenulakstė?

Aš dar nepriaugau iki prizmių blush2.gif Nors apyrankėms, pripažįstu, suteikia savotiško šarmo, kažkokio užbaigtumo.
Aš irgi nepritapėlių nelaikau. Man nesvarbu kiekybė. Tie "poriniai", kurie atėjo pas mane su nauja apyranke ir užsegimu, ypač unikos... Suprantu ir matau kiekvieno jų grožį ir originalumą, bet man tiek nereikia irnesakyk.gif Nelaikau iki kokio nors ateities derinio. Nesigailiu išleidusi į kitas rankas. Tai, ką turiu dabar, galiu puikiai derinti prie visų aprangų. Dažniau mėgstu nepilną apyrankę - šiandien ant jos 11 kankolų. Užtenka, kad būtų ir daug, ir ne per daug biggrin.gif
Bulvės kol kas problemų nekelia - turiu dvi, visi daigai vietoje biggrin.gif

QUOTE(Fontenay @ 2010 08 08, 14:04)
Rodausi ir as kokia nuo vakar susiverus su nauja trejybe  ax.gif

Tenka pripažinti, jog puikiai derini unikas. Esi tikra unikų derintoja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 08, 15:20)
Tenka pripažinti, jog puikiai derini unikas. Esi tikra unikų derintoja  thumbup.gif

Nu tu taikliai cia... drinks_cheers.gif Tikrai as, va rinkau rinkau kelias dienas is eiles...norejau raudonas unikas kokias grazias papirkt, bet deje...neissirinkau.... Nei akcijiniuose, nei ne akcijiniuose...Nu nera kad man patiktu, nors tu ka...O fontanay ima ir paperka...ir ka tu jai pasakysi...ir dera ...ir prikibt nera prie ko... smile.gif
Atsakyti
Aš gal vieną vienintelę uniką teturiu - pilką šarvuotį. Jį sugebu įvairiuose deriniuose panaudoti. Ir žinau kodėl - jis vienspalvis biggrin.gif
Visos kitos unikos iškeliavo kitur mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 08, 15:44)
Aš gal vieną vienintelę uniką teturiu - pilką šarvuotį. Jį sugebu įvairiuose deriniuose panaudoti. Ir žinau kodėl - jis vienspalvis  biggrin.gif
Visos kitos unikos iškeliavo kitur  mirksiukas.gif

Vat, vat...pas mane irgi sarvuociai, bet ir tai vaikams isdalinti...Dzaska irgi ziuriu isdovanojo, maniskiams savo unikas sarvuocius... Nu vat pilka sarvuoti, gal irgi inkomponuociau as... prie labradoritu kokiu... g.gif neautralus toks...pas man dvi dramblio kaulo unikos rado sau vieta, ir viskas... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 08 rugpjūčio 2010 - 15:19
Sveikos 4u.gif

Niu ir groziai wub.gif Pas jus uzsukus, staigiai liga paumeja doh.gif biggrin.gif

Laukiu uzsakytos fantazijos su perlu ir elfo, kad sedetu ant jos. Uzsakiau 90 cm ir suku galva, ar gera ilgi issirinkau unsure.gif kokio ilgio jusu fantazijos? g.gif

Fontenay, tamstos vyras thumbup.gif

Mergaites, sakykit, ar lietuvoj dar yra double flower? man taip sito kunkolo noretusi savo melynosios uzbaigimui, bet Airijoj negavau, sake nebeturi verysad.gif Prasiau, kad Klaipedos akropoli paziuretu, bet ten irgi sake nerado verysad.gif Ar as labai cia jau isisvajojau ir jos jau senai visos seimininkes radusios g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ragana_: 08 rugpjūčio 2010 - 15:19
QUOTE(Ragana_ @ 2010 08 08, 16:18)
Sveikos  4u.gif
Niu ir groziai  wub.gif  Pas jus uzsukus, staigiai liga paumeja  doh.gif  biggrin.gif 
Laukiu uzsakytos fantazijos su perlu ir elfo, kad sedetu ant jos. Uzsakiau 90 cm ir suku galva, ar gera ilgi issirinkau  unsure.gif  kokio ilgio jusu fantazijos? g.gif

Zinai, mano irgi 90...bet jei pirkciau dabar, pirkciau ilgesne...bet cia dar nuo ugio priklauso...kaklo storio... biggrin.gif mano 174... kaklas vidutinis... o gal ir pokudis... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 08, 15:23)
Zinai, mano irgi 90...bet jei pirkciau dabar, pirkciau ilgesne...bet cia dar nuo ugio priklauso...kaklo storio...  biggrin.gif  mano 174... kaklas vidutinis... o gal ir pokudis...  lotuliukas.gif


Niu mano ugis 10 cm mazesnis, tai gal tiks g.gif noreciau, kad butu siek tiek po krutine unsure.gif O toks ilgis pakankamas, kad pasidaryti ja dviguma? O tamstos kaklas tikrai, kad pokudis mirksiukas.gif maciau foto is troliu meeto, atrodai thumbup.gif o plaukai tai pavydetini wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ragana_: 08 rugpjūčio 2010 - 15:29
QUOTE(Ragana_ @ 2010 08 08, 16:27)
Niu mano ugis 10 cm mazesnis, tai gal tiks  g.gif noreciau, kad butu siek tiek po krutine unsure.gif  O toks ilgis pakankamas, kad pasidaryti ja dviguma? O tamstos kaklas tikrai, kad pokudis  mirksiukas.gif  maciau foto is troliu meeto, atrodai  thumbup.gif o plaukai tai pavydetini  wub.gif

Aciu, aciu... bis.gif ( o istikro,tai nepriminkit man tu nuotrauku... net ir norisi idet kokia foto savo,..kad parodyt, kad realiai as tokia baisi ir susiraukslejusi nesu, aisku ne pirmos jaunystes, bet... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nors gal cia tik man taip atrodo... g.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 08 rugpjūčio 2010 - 15:37
Na, o cia mano "tarp zemes ir dangaus" arba, kaip drauge sako "gyvunijos pasaulyyyyjaaaa" biggrin.gif

user posted image

O cia naujoji sviesioji

user posted image

Visi mano lobiai

user posted image

Drauges pradziai

user posted image

Ir katinelis, norintis sudalyvauti mainu programoje ir surasti naujus namus

user posted image
Papildyta:
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 08, 15:33)
Aciu, aciu... bis.gif ( o istikro,tai nepriminkit man tu nuotrauku... net ir norisi idet kokia foto savo,..kad parodyt, kad realiai as tokia baisi ir susiraukslejusi  nesu, aisku ne pirmos jaunystes, bet... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif nors gal cia tik man taip atrodo...  g.gif  )



manau, cia tik tau taip atrodo mirksiukas.gif as irgi sau nuotraukose nepatinku ir visada randu prie ko prikibti, nors kiti tu dalyku nepastebi nuotraukose doh.gif cia turbut del savikritiskumo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragana_ @ 2010 08 08, 16:44)
O cia naujoji sviesioji
Drauges pradziai

O jei kokia grazi sviesioji... wub.gif Ir kaip graziai susisaukia pergale su visata... thumbup.gif

Drauges irgi labai grazi, neutrali pradzia,...turbut dar neapsisprendus koki spalvu derini noretu rinkt...tai pasirinko neautralia pradzia... Nu gal ir protyngai... g.gif
Atsakyti
Aciu aciu 4u.gif

O drauge, nepatikesi, zino visus kunkolus, kurie bus ant apyrankes, ir net vietas, kas po ko eis biggrin.gif Susivere virtualia is karoliuku, kurie tures labai rimta simboline reiksme, tad spalviskai ji bus su zalia, geltona cahromis ir dar vienu perlu, o visa kita sidabriukai.
Atsakyti