Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar gąsdina būsimas trolių pabranginimas? (89 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 08, 10:37)
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 08, 10:28)

Nu as tai rausvumo nematau visai...Jei gu sumaisyta...tai juk situos cegelius deda kur...lietuvoj...tai jie patys ir sumaise... ir lepoja ...o istikro, nei cia nei kitos, nera jokios rausvosios...cia bardakas kaip ir su naskaitem...
Vienu zodziu, jie neteisingai isverte...o foto nepakeite... doh.gif


Tai pagal tave kuri čia būtų prizmė?

Purple (alyvinė)

user posted image

Rausvoji (red pink)

user posted image

Levandų (lavender)

user posted image

Rožinė (pink)

user posted image
Papildyta:
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 08, 10:37)
Cia kaip ir turkio sarvuotis, jis yra ir sviesesnis ir tamsesnis ir net i zaluma... Tai ir cia skiriasi atspalvis,...bet cia tikru tikriausia alyvine...nebent as deltonike...

Bet man tai pikta...kad taip galima prekiauti, ir nezinot ka prekiauja...Jei taip ant kokio diklafoso,...uzdetu kas atikete...plauku lakas...idomu kuo tai baiktusi... doh.gif


Alyvinė realiai labai tamsi. Nebent irgi atspalviai gali varijuoti...

Perkant gyvai - tai kas, spalva tinka, patinka - ir perki. Pvz., "riūžavos" spalvos aš nerasčiau kur pritaikyti, o violetinė reikalinga, todėl ir pirkau. Na ir, aišku, sportiniais sumetimais norėdama patyrinėti dėl to cedeliuko. Bet ką daryti, jeigu perkama internetu? Perki pagal paveikslėlį ir kodą, o gauni ką? Po to akis vers, kad čia ir atsiuntė tą, su kodu būtent tokiu...
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 08, 10:59)
Perkant gyvai - tai kas, spalva tinka, patinka - ir perki. Pvz., "riūžavos" spalvos aš nerasčiau kur pritaikyti, o violetinė reikalinga, todėl ir pirkau. Na ir, aišku, sportiniais sumetimais norėdama patyrinėti dėl to cedeliuko. Bet ką daryti, jeigu perkama internetu? Perki pagal paveikslėlį ir kodą, o gauni ką? Po to akis vers, kad čia ir atsiuntė tą, su kodu būtent tokiu...

As matau problema tik tame,...jei zmogus nori insigyt tikrai retirini karoliu...o jei tik pagal spalva derina, tai koks skirtumas...grazu,patinka ir gerai...
Bet isivaizduoju, kai perki retirini...paskui jis tampa labai paklausus..pvz...o tu uzsimanai parduot...ir kaina jo vaiksto kaip pink 300dol...ir nusiunti alyvine... doh.gif
Nu bent as tikrai nenoreciau buti to zmogaus vietoj...Pasiryzusio uz norima karoliuka suplot tokius pinigus, o gauni, visai ne tai ko tikejaisi,...nugi tik nusisaut belieka...juk abydna butu tikrai... unsure.gif
Save gali apgaudinet kiek nori...bet kita ... cia jau durninimas gaunasi... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 08 rugpjūčio 2010 - 10:16
QUOTE(Domke @ 2010 08 07, 20:47)
Luga, as ir nuo savo gimimo metu pradeciau rinktis trolius  4u.gif

4u.gif
Vakar aptyngau, ceburekus kepiau, niu siandien tikrai leksiu blush2.gif

p.s. ziuriu stebukliuko laukiat ant kaledu, o mes sausio pradzioj, nors MB sako bus gruodi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 08, 11:14)
As matau problema tik tame,...jei zmogus nori insigyt tikrai retirini karoliu...o jei tik pagal spalva derina, tai koks skirtumas...grazu,patinka ir gerai...
Bet isivaizduoju, kai perki retirini...paskui jis tampa labai paklausus..pvz...o tu uzsimanai parduot...ir kaina jo vaiksto kaip pink 300dol...ir nusiunti alyvine... doh.gif
Nu bent as tikrai nenoreciau buti to zmogaus vietoj...Pasiryzusio uz norima karoliuka suplot tokius pinigus, o gauni, visai ne tai ko tikejaisi,...nugi tik nusisaut belieka...juk abydna butu tikrai... unsure.gif
Save gali apgaudinet kiek nori...bet kita ... cia jau durninimas gaunasi... verysad.gif


Jeigu čia man adresuoji, tai aš savo trolių nepardavinėju schmoll.gif Jau kas mano - tai mano. Planuojant pardavinėti, tokiu atveju reikėtų palikti etiketę su pavadinimu ir kodu, ir tada gautųsi, kad pardavinėjama rausvosios prizmės variacija su violetiniu atspalviu. Nes oficialiai būtent taip ir yra, juk ir kiti karoliukai varijuoja. Tai vat, maniškė yra red pink prizmė su kodu 60187, pirkta iš oficialių platintojų, ir čia negali būti jokių savęs apgaudinėjimų. O parduoti, kaip sakiau, neketinu, jau ir etiketę nukirpau. Štai mano violetinė apyrankė ax.gif

user posted image
Atsakyti
Sveikos smile.gif Matau prizmių banga dabar smile.gif O mano norų sąraše akmenukai. Ir kaip niekad aišku, nuo ko pradėsiu smile.gif Dar kiniečius kitaip matyt pradėjau tik dabar, kai jau ne visus galima rasti smile.gif

Šaunu, kas laikot savo troliukus visus visus ir mylit juos vienodai, o man ne taip. Pradžioj visus branginau, o dabar jaučiu, kad nelimpa, ir nebelaikau. Tuos, kuriuos gyvai nučiupinėjau, myliu visus, o kai kurie, pirkti nemačius jų, taip ir nepritapo. O gal visai ne troliuose esmė, gal tiesiog toks etapas, kai nieko nekaupiu, kas nemiela, ir tai liečia ne tik trolius. Kolkas nė vieno perleisto nepasigedau smile.gif

Beje, Erszebeth fantastiškai geba pritaikyti trolius, jos apyrankės super, bet kokiems nepritapėliams rastų vietą. Sveikinu smile.gif

Klausimas: kaip bulbos laikosi? Niekam spurgiukai nenulakstė?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasida: 08 rugpjūčio 2010 - 10:59
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 08, 11:39)
Jeigu čia man adresuoji, tai aš savo trolių nepardavinėju  schmoll.gif O parduoti, kaip sakiau, neketinu, jau ir etiketę nukirpau. Štai mano violetinė apyrankė  ax.gif

Labai grazu... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rasida @ 2010 08 08, 11:58)
Klausimas: kaip bulbos laikosi? Niekam spurgiukai nenulakstė?

Mano laikosi.
Atsakyti
QUOTE(rasida @ 2010 08 08, 11:58)
Klausimas: kaip bulbos laikosi? Niekam spurgiukai nenulakstė?

mano irgi kolkas laikosi ant abieju, bet zinai jos dar naujos ax.gif , ka gali zinot, kas bus po menesio kokio g.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 08, 12:39)
Labai grazu... thumbup.gif

Mano tai laikosi...bent kol dezutej guli... lotuliukas.gif O jei rimtai...tai mano zalioji jau iskart be vieno buvo... bet man ji labai grazi...ir burbuliukai superiniai ir siaip pagal gabaritus atitiko...tai pagalvojau, tegi bus pas man... ax.gif
Atsakyti
O kada tas pabrangimas numatomas? Prizmių aš senai norėjau, tik jūs visos ant akmenų pasinešusios buvot, tai man nedrąsu buvo biggrin.gif Gal kaip nors staniką atriščiau visgi g.gif Jei labai greit brangs unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 08, 11:39)
Štai mano violetinė apyrankė  ax.gif


Labai viskas suderinta thumbup.gif

Rodausi ir as kokia nuo vakar susiverus su nauja trejybe ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rasida @ 2010 08 08, 11:58)
Beje, Erszebeth fantastiškai geba pritaikyti trolius, jos apyrankės super, bet kokiems nepritapėliams rastų vietą. Sveikinu smile.gif


Ačiū blush2.gif Tikrai kad nepritapėlių pas mane nėra, nors yra tokių, kuriuos užvertus ant apyrankės nešiojau gal tik pusę dienos, ir net tokių, kurių išvis niekada nenešiojau... Bet jie mano, dar ateis laikas ir jiems ax.gif

QUOTE(light blue @ 2010 08 08, 13:48)
O kada tas pabrangimas numatomas? Prizmių aš senai norėjau, tik jūs visos ant akmenų pasinešusios buvot, tai man nedrąsu buvo biggrin.gif Gal kaip nors staniką atriščiau visgi g.gif Jei labai greit brangs unsure.gif


Vakar Ievos soduose taip man paporino: Brangs nuo rugpjūčio vidurio, bet tik nauji troliai, ant kurių bus naujos etiketės su naujomis kainomis. O tie, kur su senomis, bus parduodami senomis kainomis. Kol visų neišparduos, tol tiek ir kainuos, kiek kainavo. Nežinau, ar galima tikėti 100 procentų, tik persakau tai, ką man sakė smile.gif

QUOTE(Fontenay @ 2010 08 08, 14:04)
Labai viskas suderinta  thumbup.gif

Rodausi ir as kokia nuo vakar susiverus su nauja trejybe  ax.gif


Ačiū 4u.gif Man labai patinka šitos tavo apyrankės variacijos su tomis unikomis, o trejybė čia idealiai įsipaišo thumbup.gif
Atsakyti