Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar gąsdina būsimas trolių pabranginimas? (89 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Dasha @ 2010 08 16, 12:55)
Beje, vėžio karoliukas man patinka wink.gif O ta žemė ant grandinės ohoho kokia didelė, bet man jos nereik.  schmoll.gif Kol kas.

Nu man gal irgi ne...nebent ji viena nesiot...nes jei ant mano ruzavos....tai tikrai netinka...
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 16, 12:01)
Nu man gal irgi ne...nebent ji viena nesiot...nes jei ant mano ruzavos....tai tikrai netinka...

Viena tai gal ir gražiai.. Bet nykoka vistiek. Nžn net, kaži kas iš mūsiškių planuoja ją įsigyti? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 08 16, 12:55)
Gražios naujienos. Man indigo gėlės labai patinka, ir kvarcas auksinis, ir dar keli..  blush2.gif Bet kainos tai jo.. Tai jei mūsiškiai nebedaro nuolaidų, kaip kad visur pasauly, vadinas gyvai parduotuvėsė visiškai neapsimokės...
Papildyta:
Beje, vėžio karoliukas man patinka wink.gif O ta žemė ant grandinės ohoho kokia didelė, bet man jos nereik.  schmoll.gif Kol kas.

Kaip FB kažkas pakomentavo, kaina pakilo daugiau "psichologiškai" - paprastiems stikliukams "viso labo" 14 Lt cool.gif Bet iš tiesų, jei mažuma prekybos taškų duos bent 10% nuolaidą, o ir lipdukai visur panaikinti, tai tas pabrangimas visgi jausis.

Dėl zodiakų... Kai kuriems gi galima rasti "ženklus" ir tarp senųjų paprastų karoliukų: plekšnė - žuvų ženklui galėtų tikti, krabas - vėžio ženklui, avinas - avino... Aš turiu plekšnę, tai apsimetu, kad čia į mano zodiako temą biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rimaz: 16 rugpjūčio 2010 - 12:18
Indėnai chalcedoną vadindavo šventu bei naudodavo apeigoms. Manoma, kad akmuo nugena baimę, skatina geranoriškumą, ekstaversiją bei gyvenimo džiaugsmą.
Chalcedono vardu vadinama mažų mikrokristalinių kvarcų, kurių kristalai tokie mažyčiai, jog atrodo kaip vientisa masė. Iš viso egzistuoja dvi kvarco atmainos – pluoštinė (mikrokristalinė) ir grūdėtoji (makrokristalinė). Jų visų bendra cheminė formulė SiO2. Makrokristaliniai kvarcai – kvarco atmainos, kuriose kvarco kristalai yra įžiūrimi plika akimi. Makrokristalinio kvarco pavyzdys - kalnų krištolas – skaidrus bespalvis kvarcas, be priemaišų. Makrokristaliniai kvarcai su geležies priemaišomis – ametistas, ametrinas, citrinas; aliuminio – dūminis kvarcas ir kt. Makrokristaliniai kvarcai su intarpais – dažniausiai skaidrus kalnų krištolas su įvairių mineralų intarpais. Populiariausi – rutilinis bei turmalininis kvarcas; retesni kristalai su granato, pirito, fluorito, hematito, ličio intarpais.

Chalcedono grupei priklauso: karneolis, kraujo akmuo, oniksas, jaspis, sardas, sardoniksas, chrizoprazas, chrizokola. Juvelyrikoje chalcedonu vadinamas tik žydras, vaškinio žvilgesio akmuo. Kietumas pagal Moso skalę: 6.5-7.

Zodiako ženklas: Chalcedonas yra susijęs su Mėnuliu ir Saturnu, tai yra Vėžio, Vandenio ir Šaulio akmuo.

Poveikis kūnui: Didina ištvermę ir gyvybingumą. Gali būti naudojamas ankstyvojo diabeto fazėse, skatina pieno išsiskyrimą maitinančioms motinoms, ramina kvėpavimo takų ligas, sumažina karščiavimą, bei padeda išsaugoti regėjimą.
Papildyta:



Kazkaip planuoju baikt maitinima,...bet dabar bijosiu pirkt...o ka jei nesibaiks pienas, ir maitini iki mokyklos... doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Dasha @ 2010 08 16, 13:05)
Viena tai gal ir gražiai.. Bet nykoka vistiek. Nžn net, kaži kas iš mūsiškių planuoja ją įsigyti? mastau.gif

Planuoja,planuoja...gal dvi jau zinau... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 16 rugpjūčio 2010 - 12:20
Važiuosi pradžiai rugsėjo į UK reikės ten pažiūrėt jei rasiu nes dbr kiek mačiau JAV tos pačios kainos,,,,

o nors ir psichologiškai bet pabrango ...
Atsakyti
QUOTE(borooze @ 2010 08 16, 13:13)
Važiuosi  pradžiai rugsėjo į UK reikės ten pažiūrėt jei rasiu nes dbr kiek mačiau JAV tos pačios kainos,,,,

o nors ir psichologiškai bet pabrango ...

Mane po teisybei, labiau retiriniai domina...tikiuosi tie nepabrangs... unsure.gif
Nes dar ne visus turiu norimus.... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 16 rugpjūčio 2010 - 12:17
niu ką naujienos atėjo - nugis sakiau kad avinas labai gražus ir vėžiukas ir ožiaragis ax.gif ta žemė man labai graži nu bet tokia didelė kad net nežinau kur ją dėti,pas mane fantazija su elfu tai mastau kaip ji ten derėtų g.gif dar,karoliukai su gėlytėm kažkuri rašėt kad juodam fone,tai nea,jos realiai fiolečitavam-man nerealiai jos patiko thumbup.gif ir šiaip stikliukų neblogų yra,ir dar akemnukas kvarcas patinka,nubet kai erika įmetė aprašyma apie chalcedona ar kaip jį ten (kad didina pieno gamybą) tai rieks ir jį įsigyti kuo greičiau,kad pieno upės tekėtų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 08 16, 12:55)
Gražios naujienos. Man indigo gėlės labai patinka, ir kvarcas auksinis, ir dar keli..  blush2.gif Bet kainos tai jo..

tyrinejau nagrinejau is arti is toli, na man ir indigo geles ir auksinis kvarcas graziausi bent kolkas drinks_cheers.gif
tiesa vargsiuke Dasha uzuojauta del "briliantines rankos", nu nesisek sitaip tu man, dar pasakyk kad tai atsitiko 13 d. tai isviso nors gun_bandana.gif
Atsakyti
Įsigijau Žemę, už kurios grąžinimą balsavau ir indigo gėles rolleyes.gif Labai gražūs karoliukai, o auksinio kvarco tam taške nebuvo. Beje, Auksinė širdelė vėl dalina lipdukus, tik dabar už juos galima įsigyti papuošalų dėžutę bet kokią (ne trollbeads) su 50 proc. nuolaida. Smulkmena, bet vis tiek maloni:)
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 08 16, 13:23)
nubet kai erika įmetė aprašyma apie chalcedona ar kaip jį ten (kad didina pieno gamybą) tai rieks ir jį įsigyti kuo greičiau,kad pieno upės tekėtų  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Tai dar ir auskarai yra... mirksiukas.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti