Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar gąsdina būsimas trolių pabranginimas? (89 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Sveikos, nesveikosios troliais smile.gif
Net susuko vidurius, paskaičius, kad troliai brangs. Dabar biški nusėdusi į pogrindį esu, nes po atostogų nieko už staniko pasikišus iš litų neturiu doh.gif Bet rudenį jau maniau, kad dėsiu...jaučiu, kad nieko neišdegs sad.gif

Kada diamons norite pirkti? Nu noriu doh.gif Ale kieno staniką reik prakirpti, pas ką litai lyčni slepiasi doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2010 08 07, 15:55)
Papildyta:
Netingek, pirmoje zinuteje sudetas nuorodas pavartyti, tiek LT, tiek uzsieninius psl. Ir suprasi kas yra kas wink.gif

Aciu uz atsakyma, biski jau skaiciau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2010 08 07, 17:12)
Sveikos, nesveikosios troliais smile.gif
, nes po atostogų nieko už staniko pasikišus iš litų neturiu doh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif negaliu prajuokinai lotuliukas.gif
Atsakyti
Luga, as ir nuo savo gimimo metu pradeciau rinktis trolius 4u.gif
Atsakyti
na ka,isgeibe visos nuo karscio lotuliukas.gif -pakrite kur kas galit,leipstat ,net tingit apie trolius kalbet.ok,jungiu kompa lauk,einu vyrui kompanija palaikyt-kasis gi eina drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2010 08 07, 16:38)
As pries diena rasiau,kad uzstabdzius, o kt diena prizmes papirkau. doh.gif


Aš irgi, sakiau, jau kiek pastabdysiu blush2.gif Ale tas sportinis interesas doh.gif Rėžkit, ekspertės, kas čia do daiktas? Ar tikrai retirinta rausvoji, ar prie 'purple" neteisinga etiketė prikabinta? lens.gif Negalėjau ištverti ir pafotkint dienos šviesoje, bet šiaip ji man per violetinė, kad būtų rausva unsure.gif Kita vertus, alyvinė (purple) tai jau ohoho kokia violetinė, šiai prieš ją slėptis.

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Labas vakaras,
nu pirmoj nuotraukoj tai ji man alyvine bet paskutinej tai kaip ir rausvoji g.gif
Bet labai grazi as ir tokia dar noreciau isgyti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 07, 22:33)


Maniskes daug rausvesnes. Violetinio net atspalvio nera. g.gif
Atsakyti
o as va rankini irgi uztraukus, bet uztat va mano vyras varo ant laisvo lotuliukas.gif ir artejancia proga padovanojo dvi dovanas, kurias rodausi ax.gif
trejybe su melyna, violetine ir zalsva akimis wub.gif , ir naujasis fotoparatas fotografuot troliams photo.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Dovis @ 2010 08 07, 23:54)
Maniskes daug rausvesnes. Violetinio net atspalvio nera. g.gif

Dovis prizmes tikrai rasuvosios bent nuotraukoj, o Erszebeth tai nesa daugiau i alyvine, bet kad ne tokia pati, tai iskart matosi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 08, 00:32)


O cia tai bent... bigsmile.gif O cia tai vyras... blush2.gif

Laba ryta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2010 08 07, 23:54)
Maniskes daug rausvesnes. Violetinio net atspalvio nera. g.gif


Va būtent, taviškės man atrodo tikrai rausvos, na tokios ryškiai rūūūžavos drinks_cheers.gif O maniškė man labai keista. Ne "ružava", nes turi violetinės, kuri pereina į švelniai rausvą. Palyginimui tyrinėjau ir levandų, ir alyvinę prizmes, tai jų violetinumas dar kitoks. Levandų labai šviesus, o alyvinės (ji atitinka "purple", vietoj kurios įdėta kataloge rausvoji) ryškus ir tamsus violetinumas. Todėl ir sprendžiu, kas čia per daiktas, prie kurių jį priskirti. Ant "cedelio" parašyta, kad rausvoji, ir numeris atitinka rausvos retirintos, bet galvoju, gal neteisingai prikabino biggrin.gif Žo, dar foto dienos šviesoje:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

QUOTE(Fontenay @ 2010 08 08, 00:32)
o as va rankini irgi uztraukus, bet uztat va mano vyras varo ant laisvo lotuliukas.gif  ir artejancia proga padovanojo dvi dovanas, kurias rodausi  ax.gif
trejybe su melyna, violetine ir zalsva akimis  wub.gif , ir naujasis fotoparatas fotografuot troliams  photo.gif


Va čia tai dovanos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 08, 10:28)

Nu as tai rausvumo nematau visai...Jei gu sumaisyta...tai juk situos cegelius deda kur...lietuvoj...tai jie patys ir sumaise... ir lepoja ...o istikro, nei cia nei kitos, nera jokios rausvosios...cia bardakas kaip ir su naskaitem...
Vienu zodziu, jie neteisingai isverte...o foto nepakeite... doh.gif

Cia kaip ir turkio sarvuotis, jis yra ir sviesesnis ir tamsesnis ir net i zaluma... Tai ir cia skiriasi atspalvis,...bet cia tikru tikriausia alyvine...nebent as deltonike...

Bet man tai pikta...kad taip galima prekiauti, ir nezinot ka prekiauja...Jei taip ant kokio diklafoso,...uzdetu kas atikete...plauku lakas...idomu kuo tai baiktusi... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 08 rugpjūčio 2010 - 09:44