Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar gąsdina būsimas trolių pabranginimas? (89 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 16, 10:05)
Man iskilo klausimas, o kas sukure naujus auskarus...aisku galiu pasiskaityt, bet gal zino kas jau ir taip... g.gif  Nes pagalvojau, kad nevykes produktas sukurtas... schmoll.gif
Per dauk siuolaikiskumo...ar tik ne jauneliai sukure,...


Visi po truputį kūrė, ir šeima, ir pora naujų dizainerių...

Man iš auskarų gal ir visai nieko yra šitie, ypač gerai atrodo užmauti ant auksinio burbuliuko, ir juos sukūrė Siorenas Nielsenas rolleyes.gif
Atsakyti
Ar jau nors virtualiai matėt naujienas?
http://www.trollbead...-kolekcija-2010

Labas dienas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimaz @ 2010 08 16, 10:36)
Ar jau nors virtualiai matėt naujienas?
http://www.trollbead...-kolekcija-2010

Labas dienas smile.gif


Pagaliau thumbup.gif Nu tas paežerės miškų rinkinys prajuokino lotuliukas.gif Geltonų plytų mūriukas lotuliukas.gif Bet būtent tos geltonos plytos patiko biggrin.gif Ir dar tos gėlytės juodame fone thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 16 rugpjūčio 2010 - 09:50
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 16, 10:48)
Pagaliau  thumbup.gif Nu tas paežerės miškų rinkinys prajuokino  lotuliukas.gif Geltonų plytų mūriukas  lotuliukas.gif Bet būtent tos geltonos plytos patiko  biggrin.gif Ir dar tos gėlytės juodame fone  thumbup.gif

Kad geltonos plytos yra Šiuolaikiniame rinkinyje, man rodos biggrin.gif O Paežėrės miškų rinkinukas man patiko, tokios švelnios, prislopintos spalvos, oro burbuliukai viduje wub.gif
Gaila, kad zodiakų kol kas nėra kaip apžiūrėti detaliau po vieną... Man aktualu buvo jaučio ženklas, bet nujaučiu, kad nieko gero bebus iš to jaučio g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimaz @ 2010 08 16, 10:55)
Kad geltonos plytos yra Šiuolaikiniame rinkinyje, man rodos biggrin.gif O Paežėrės miškų rinkinukas man patiko, tokios švelnios, prislopintos spalvos, oro burbuliukai viduje wub.gif
Gaila, kad zodiakų kol kas nėra kaip apžiūrėti detaliau po vieną... Man aktualu buvo jaučio ženklas, bet nujaučiu, kad nieko gero bebus iš to jaučio g.gif


Tiksliai biggrin.gif Bet ir plytos į lietuviškus paežerės miškus gerai įsipaišytų biggrin.gif

Blyn, kaip pavydžiu avinams doh.gif Kaip gražiai ta avino kaukolė ragais grandinėlę apsivijusi. O savo ženklo net neįžiūriu, išvis, mažas, mizeris kažkoks verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 16, 10:48)
Pagaliau  thumbup.gif Nu tas paežerės miškų rinkinys prajuokino  lotuliukas.gif Geltonų plytų mūriukas  lotuliukas.gif Bet būtent tos geltonos plytos patiko  biggrin.gif Ir dar tos gėlytės juodame fone  thumbup.gif

Man irgi geltonos plytos patiko...svarstykliu neiziuriu... lens.gif Auksinis kvarcas, labai jau nesa i dumini kvarca...idomu realiai jie skirsis kuo... g.gif

O tai avinas tas 9...

Idomu 10..kas per zuikis... lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 16 rugpjūčio 2010 - 10:07
Gero naujienoss ... smile.gif tik anos nepatinka schmoll.gif nors dar savo akim nemaciau ...
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 16, 11:03)
Man irgi geltonos plytos patiko...svarstykliu neiziuriu...  lens.gif Auksinis kvarcas, labai jau nesa i dumini kvarca...idomu realiai jie skirsis kuo... g.gif

O tai avinas tas 9...

Idomu 10..kas per zuikis... lotuliukas.gif


Avinas pirmas smile.gif O tas zuikis tai Ožiaragis biggrin.gif 9 - Šaulys. Bent jau mano dukrų neblogi atrodo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 16, 11:02)
Tiksliai  biggrin.gif Bet ir plytos į lietuviškus paežerės miškus gerai įsipaišytų  biggrin.gif

Blyn, kaip pavydžiu avinams  doh.gif Kaip gražiai ta avino kaukolė ragais grandinėlę apsivijusi. O savo ženklo net neįžiūriu, išvis, mažas, mizeris kažkoks  verysad.gif

Nelegaliom statybom kvepia..? lotuliukas.gif

Aha, avinas šitoj nuotraukoj bene įspūdingiausiai atrodo. Jautis kažkoks "nejautiškas", burbulas kokstai unsure.gif O žuvys banalios atrodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 16, 11:08)
Avinas pirmas  smile.gif O tas zuikis tai Ožiaragis  biggrin.gif 9 - Šaulys. Bent jau mano dukrų neblogi atrodo  ax.gif

Nu jo... biggrin.gif avinas ispudingiausias gal... wub.gif Bet gal realiai jie kitaip atrodys...
Gal galit man berazumei, pavardint visus...kas kur... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 16 rugpjūčio 2010 - 10:16
Oficialus pranešimas
2010 m. rugpjūčio 15 d.

Brangūs TROLLBEADS gerbėjai,

Informuojame Jus, kad keičiasi visų "Trollbeads" produktų, išskyrus gaminius iš odos, kainos. Šie kainų pokyčiai buvo neišvengiami, nes pakilo žaliavų - sidabro ir aukso - kainos.
Norime pažymėti, kad kainos keliamos ne tik Lietuvoje, bet visose penkiasdešimt šalių, kuriose prekiaujama "Trollbeads" papuošalais. Be to, atkreipiame dėmesį, kad paskutinį kartą kainos buvo didinamos tik 2008-ųjų metų pradžioje. Per tą laiką juk rinkoje padidėjo sidabro žaliavos kaina apie 40 proc., o aukso - 69 proc. Taigi, vidutiniškai "Trollbeads" produktų kainos yra didinamos tik apie 18 proc.
Naujos kainos visose šalyse įsigalioja nuo š.m rupjūčio 16 dienos kartu su naująja "RUDUO 2010" kolekcija.
Norime pradžiuginti, kad dėl šalyje privalomo prekių etiketavimo, "Trollbeads" pirkėjai Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje (vieninteliai pasaulyje!) - įgyja išskirtinumą ir puikią galimybę įsigyti produktų SENOMIS KAINOMIS, kol vietinės parduotuvės išsiparduos visas karoliukų su senomis etiketėmis atsargas!
Taip pat norime pradžiuginti, kad visada aktyvi ir nenustygstama Trollbeads komanda kartu su jūsų miestų parduotuvėmis ruošia jums daug įdomių ir smagių siurprizų ir susitikimų šį rudenį! Dėl detalesnės informacijos sekite mūsų puslapį.
O šiandien norime atkreipti jūsų dėmesį į paskutines mūsų naujienas:

* "Žmonijos karoliukas 2010" konkursas- iki 2010 metu rugpjūčio 22 dienos dar galite siųsti savo sukurtą karoliuką į www.trollbeadsuniverse.com.
* Jeigu jūsų karoliukas laimės jis bus įtrauktas į Kalėdinę "Trollbeads" kolekciją, o jūsų laukia puiki dovana - karoliukas pagamintas iš 18 karatų aukso ir honoraras nuo šio karoliuko pardavimų visame pasaulyje!
* Šiandien startuoja "Ruduo 2010" kolekcija ir mes džiaugiamės sugrįžusiais zodiako ženklais! Derinkite juos su ryškiomis spalvomis ir brangakmeniais pagal savo zodiako ženklą ir patirkite daugiau laimės ir gerovės.
* Trolių klubas tęsia kelionę per Lietuvą - sekantis susitikimas PANEVĖŽYJE!


Linkime jums gražios likusios vasaros ir puikių akimirkų su TROLLBEADS!
Atsakyti
Labas dienas rolleyes.gif
oij kaip tingejau rasyt pastarosiom dienom, vos neiskepem nuo tvankumos ir karscio karsta.gif tai tik paskaitau paskaitau, naujienos visu grazios wub.gif
nu pagaliau ir trollbeads imete rudens kolekcijos naujienas paveizet, bent is toliau g.gif
nu jau tos zemes dydis ohoho ohmy.gif o jau tas pavadinimas "paezeres misko rinkinys" tongue.gif , na bet spalvine gama patiko man labai thumbup.gif , ir akmenai patiko, juos tai tikrai reiks isigyt, tiks man labai prie rudu perliuku thumbup.gif
Ir aplamai naujienos patiko thumbup.gif tik kada as jas gyvai pamatysiu, kai pas mus provincijoj nera ... g.gif
Atsakyti