Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar gąsdina būsimas trolių pabranginimas? (89 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Dasha @ 2010 08 15, 15:27)
O aš, pasidabinau puikiu baltu dešinės rankos aksesuarus  doh.gif Tai trolius nebent ant kaklo kol kas nešiosiu,  nes net pasitaisyt nebus kaip.

Nu nieko sau... doh.gif be zodziu... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 08 15, 15:27)
O aš, pasidabinau puikiu baltu dešinės rankos aksesuaru  doh.gif Tai trolius nebent ant kaklo kol kas nešiosiu,  nes net pasitaisyt nebus kaip.


Nu tai reik dekupažo būdu apdekupažint ir svarovskiais apklijuot mastau.gif O kas buvo? Griuvai? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 08 15, 15:00)
Nu tai reik dekupažo būdu apdekupažint ir svarovskiais apklijuot mastau.gif O kas buvo? Griuvai? unsure.gif

Mhm.. Tai darbe kolegės jau laukia (kaip ne kaip dizaino srity dirbu lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 08 15, 14:04)
Čia turbūt tos apleistos babytės likimas aktualiau toms, kas dukrų neturi, o tik sūnus. Ple unsure.gif

Belieka gerų marčių palinkėt mirksiukas.gif Kaupk trolius, motin hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 08 15, 16:20)
Mhm.. Tai darbe kolegės jau laukia (kaip ne kaip dizaino srity dirbu  lotuliukas.gif )

Nu va!

QUOTE(Laisvė @ 2010 08 15, 16:21)
Belieka gerų marčių palinkėt  mirksiukas.gif  Kaupk trolius, motin  hihihi.gif

Eik švilpt, nenoriu jokių marčių, nemyliu marčių blink.gif nebent gerai mano pupulėliais rūpinsis. Ir anūkus man veš. Va, anūkams trolių duosiu ir visko duosiu, anūkams, kiek žinau, visos močiutės viską duoda biggrin.gif Bent jau man mano močiutė tai viską duodavo - kiek visokio gėrio per tą davimą esu pradaigojus doh.gif Dar pati pamenu, kaip sode pamečiau pakabuką su raudonu akmeniu - man kokie keturi metai buvo, panešiot labai norėjau biggrin.gif Iki dabar sode būdama vis pagalvoju - o vdrug rasčiau? biggrin.gif

Haaa, pirkčiau aš savo močiutei po vieną trolį už vieną pradaigotą daiktą - ne viena ir ne dvi apyrankės išeitų lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 15 rugpjūčio 2010 - 16:44
QUOTE(Noa @ 2010 08 15, 17:43)
Nu va!
Eik švilpt, nenoriu jokių marčių, nemyliu marčių blink.gif 

Gera marti yra gėris biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 15, 17:49)
Gera marti yra gėris  biggrin.gif

O kaip ją gaut? Gi vaikai renkas panašias į motinas hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 08 15, 17:55)
O kaip ją gaut? Gi vaikai renkas panašias į motinas hihihi.gif

Arba tikras raganas žaliais plaukais biggrin.gif (čia mano mama tokios marčios bijojo)...
Atsakyti
QUOTE(Yell @ 2010 08 15, 15:14)
Tacita, teisingą vyrą turi  biggrin.gif
Čia jums dar dozė smile.gif

wub.gif wub.gif Nu ka as galiu pasakyt.....svajojau apie Sfinksa..turiu...svajojau apie dukryte garbanota...turiu....svajojau apie Trolius...turiu....ir svajoju apie Orika....turesiu biggrin.gif wub.gif

QUOTE(Laisvė @ 2010 08 15, 17:49)
Gera marti yra gėris  biggrin.gif

Aukso zodziai thumbup.gif cia apie mane lotuliukas.gif

Jau turiu savo karolius thumbup.gif thumbup.gif nu tokie grazus, tokie grazus....ir tinka tarpusavy, super thumbup.gif Negaliu kol kas parodyt, nes mano mazoji pas mane is balsinguju, tai paskui labai garsiai rekia kai as jai ko neduodu, bet veliau parodysiu, man kaip pradedanciajai tai laaabai grazu wub.gif
Aciu Rasidai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2010 08 15, 18:25)
Aukso zodziai thumbup.gif cia apie mane lotuliukas.gif

Nugis, mąsčiau apie save ax.gif Nežinojau, kad čia to gėrio ir daugiau yra blush2.gif
Laukiam fotosesijos mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu Dasha, siaubas doh.gif O dar taip karsta. Nors tikriausiai traumoms niekada nebuna laikas. Kada nuims aksesuara? Gal nelabai stipriai, nevargsi ilgai?
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 08 15, 15:27)
O aš, pasidabinau puikiu baltu dešinės rankos aksesuaru  doh.gif

Nu, šakės, kokia nenuovoki doh.gif Tik po nidalaura posto supratau, kas atsitika su Dasha console.gif
Atsakyti