Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar gąsdina būsimas trolių pabranginimas? (89 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Labas, nepagydomos ligonės 4u.gif

Kaip gerai, kad yra šita tema wub.gif Grįžus po poros savaičių atostogų tik čia pas jus užmačiau, kad Panoramos lipdukams ateina galas, todėl vakar dar suskubau nusipirkti angelų plunksnas ir už lipdukus atsiimti violeto dryžius thumbup.gif O kitaip būtų mano trys lipdukai jau ir nuplaukę...
Tiesa, norėjau imti ametistą, bet negražus jis man pasirodė, kažkoks subraižytas unsure.gif

QUOTE(rasida @ 2010 08 15, 11:13)


Paskutinė labai labai labai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ruti: 15 rugpjūčio 2010 - 11:35
Rasida, man irgi sitas derinys laaabai wub.gif Ir spalviskai ir simetrijos prasme thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Yell @ 2010 08 14, 18:26)
Tacita, šiandien katės be trolių pozavo.


O grožis tų kur pozavo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 08 14, 23:50)
o geras,geras del to,kad mociute tokia stiliava siuolaikiska-veza mane kai zmones nesensta vidumi,o te kai 45 metu budamos skarele risasi

Nu jo, ana prie savo 84 metų nei skudurų, nei puoštis nemetė biggrin.gif Dažytis ryškiai nesidažo, sako, jos amžiui nedera, tik natūralios spalvos lūpdažį, bet vat kvepalai, puoštis tai anai smagu smile.gif O kai pagalvoji, ar daug smagumų tokiam amžiui? Reik visus išnaudot rolleyes.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 08 15, 10:08)
Nu sunius mano dar negryzo... verysad.gif Babulia sako maz medkirciai pavoge... unsure.gif  Nu man lengviau pasidare, nes jei pavoge, tai vis ne uzmuse... unsure.gif

Užmušti tai kas gi jį muš, gi tokie šunys - taikumo viršūnė unsure.gif Gal dar pareis? unsure.gif Skelbimus kokius iškabinkit unsure.gif

QUOTE
Noa bet jau tu kokia gera anuke, mociutei atgaiva sielai...As kai pagalvoju, pas mus sodyboj gyvena priimta gyvent babute... dieve kiek ji macius vargo...
Tai mes gi dvi, tik sesuo Vilniuj, tai rečiau atvažiuoja. Neee, mes savo močiutę mylim. Mane aplamai ana išaugino, o sesuo jos genus paveldėjo. Ir mama aa su ja sutarė, tik va kad numirė nelaiku. Bet taigi mus paliko.
Čia turbūt tos apleistos babytės likimas aktualiau toms, kas dukrų neturi, o tik sūnus. Ple unsure.gif
Atsakyti
Ačiū, mergaitės smile.gif Paliksiu paskutinį variantą. Dabar jau ramiai nešiosiu. Kaip gerai, kad galima jums savo karolius visom pozom priduoti ir pasitarti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 08 15, 14:04)
Užmušti tai kas gi jį muš, gi tokie šunys - taikumo viršūnė unsure.gif Gal dar pareis? unsure.gif Skelbimus kokius iškabinkit unsure.gif

Nugi buna kaimuose visokiu nenormaliu zmoniu...taikus , taikus...bet viena ten tokia...visa savo nama apdejus nuodais...kad tik pas ja koks gyvis neuzsuktu... unsure.gif
Bet yra itarimas ,kad pavoge, visgi, medkirciai...jie kaip tik ten baige darba...ir isvazinejo jau... stapteledami ezere pasimaudyt...o kai dirbo, ten jie vis atvaziuodavo...tai gal ir nuziurejo... babulia itarineja,..ji ten kaip petseke..rado pokeli nuo kumpeko....sako priviliojo...nors ka zinau, jis gi alkanas tai nebuvo... schmoll.gif
Atsakyti
as pasipiktinau Klaipedos akropolio trolynu-pas juos perkant apyranke neleidzia paimti pvz labradorito ir primoketi skirtumo-Vilniuj tai butu ne problema.Durnynas kazkoks.Sesei sakau -nu ir spjauk,pirksiu Vilniuj .Cia kiekvienam taske mane maloniai sutinka ir pasirinkt duoda.Va taip.
----
Yell,as lydausi nuo tavo trolyno katininio-vyras sako-neperkam devon rekso,perkam toki-taip kad Yell,lauk sveciu lotuliukas.gif

Erilukaha.....nu jau mazai vilties,ane unsure.gif ,jetus kaip man gaila...Dievuleliau,nu gal dar atsiras...o neturi jis mikrochipo?Antkaklio?o per radiostoti nebandei paieskot?daznai padeda tokie dalykai.Ka vyras po paieskos sake?

as gavau du sarvuocius,apakusnyu9o siuntimo-dovanu vokietis pridejo-plakatu troliniu,skudureli troliams valyt,kataloga,visokiu bukletu,panasu kad ebay parduotuve cia,nes kaip atsiunte voka,maniau kad ne man-storas toks,pilnas dovanu....Super zinokit.

Bet nerodysiu,laukiu dar sarvuociu,o tada jau rodysiuos. blush2.gif

Kikirike,Song,antradieni einu troliaut i vcupa-popiet-gal norit kavutes kartu?

Song,kaip tavo kasharas,is bokso islipo lotuliukas.gif ?Gi parodyk pagaliau ta grozi
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2010 08 15, 14:04)
Nu jo, ana prie savo 84 metų nei skudurų, nei puoštis nemetė biggrin.gif Dažytis ryškiai

skaitykit,mergos trolistes ir naujokes-metai troliams -ne riba clap.gif nail.gif irnesakyk.gif .Valioo dideliausias.Va tikiuos,man bus kai 80,sedesiu ebay ir trolius ne pardavinesiu,o pirksiu,vat mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tacita: 15 rugpjūčio 2010 - 13:49
QUOTE(Tacita @ 2010 08 15, 14:49)

Yell,as lydausi nuo tavo trolyno katininio-vyras sako-neperkam devon rekso,perkam toki-taip kad Yell,lauk sveciu lotuliukas.gif



Tacita, teisingą vyrą turi biggrin.gif
Čia jums dar dozė smile.gif

O aš šarvuočių kažkaip neprisijaukinu. Gražu pažiūrėt man man jie ant apyrankės nelimpa ir guli vargšiukai dėžėj.
Atsakyti
Labas, labas.. na ir karščiai...

Noa, šaunuolė, labai smagu, kad dovana močiutei patiko bigsmile.gif

Erilukaha, neprarask vilties, dar gal atsiras.. unsure.gif

O aš, pasidabinau puikiu baltu dešinės rankos aksesuaru doh.gif Tai trolius nebent ant kaklo kol kas nešiosiu, nes net pasitaisyt nebus kaip. Neįsivaizduoju nei kaip iki darbo nukaksiu, nei kaip dirbsiu lotuliukas.gif Namie sėdžiu kaip ponia ir poageidavimus reiškiu.. Negaliu nei valgyt pasiimt, nei lėkščių išplaut biggrin.gif

Rasdida, ta violetinė labai faina apyrankė, tokia šaltai gaivi thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dasha: 15 rugpjūčio 2010 - 14:44
QUOTE(Dasha @ 2010 08 15, 15:27)
O aš, pasidabinau puikiu baltu dešinės rankos aksesuarus  doh.gif Tai trolius nebent ant kaklo kol kas nešiosiu,  nes net pasitaisyt nebus kaip. Neįsivaizduoju nei kaip iki darbo nukaksiu, nei kaip dirbsiu  lotuliukas.gif Namie sėdžiu kaip ponia ir poageidavimus reiškiu.. Negaliu nei valgyt pasiimt, nei lėkščių išplaut biggrin.gif

Kas nutiko, Dasha? Gal Tau trolius nupiešti ant to aksesuaro? 4u.gif
Atsakyti
wub.gif wub.gif
QUOTE(Yell @ 2010 08 15, 15:14)
Tacita, teisingą vyrą turi  biggrin.gif
Čia jums dar dozė smile.gif

O aš šarvuočių kažkaip neprisijaukinu. Gražu pažiūrėt man man jie ant apyrankės nelimpa ir guli vargšiukai dėžėj.

jetus,susilydem su vyru visai....Ypac nuo melynakio katino..
o kokius sarvuocius turi?i az brukstelk,jau suintirgavai,kaip tokie groziai gali guleti nedevimi...

Nu bet seimyna tavo -ojei,kaip grazu,ier matosi,tokie savi katinai,seimos nariai,ne siaip kokie peliagaudziai,o tokie-asmenybes,vaikai,draugai,ane?Sorry,kad as vel apie katinus troliu temoj
Atsakyti
QUOTE(rasida @ 2010 08 15, 14:32)
Kas nutiko, Dasha? Gal Tau trolius nupiešti ant to aksesuaro? 4u.gif

Ne taip pasirėmiau. O troliai, manau puikiai tiktų lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti