Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar gąsdina būsimas trolių pabranginimas? (89 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(rasida @ 2010 08 14, 20:46)

Agato kompanija šiandien:



Super thumbup.gif Man antroji labiau prie širdies smile.gif

QUOTE(norma @ 2010 08 14, 22:17)
MERGINOS ATSIPRASAU, KAD NE I KAROLIU TEMA  lotuliukas.gif  O I KONKULU  doh.gif


lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 14, 22:50)
Super  thumbup.gif Man antroji labiau prie širdies  smile.gif

Ir man smile.gif Jau vien dėl ametisto smile.gif Išlauktojo smile.gif
Atsakyti
O aš šian močiutei apyrankę padovanojau smile.gif be jokios progos. Norėjau daugiau parinkt, nugis močiutė ne mažvaikis, nenešios su dviem karoliais... Bet kad brankrotas totalinis, o ta apyrankė stovi, tai ko stovi? Ai galvoju, padovanosiu kaip yra, su penkiais, o likusius progoms, kad būtų smagiau. Du sidabriukai, dvispalvis žiedas, našlaitė ir baltos širdelės. Ir užteks paprastų, toliau prabangesnius pirksiu, kitaip bus paaugliška, o ne močiutiška...

Močiutei patiko ir apyrankė, ir kad tuštoka, sakė, dar gražiau smile.gif Nu, sakau, močiut, ilgai tuštoka nebus, tai jei tau taip gražiau, džiaukis, kol tokią turi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 14 rugpjūčio 2010 - 22:31
QUOTE(Noa @ 2010 08 14, 23:30)
Močiutei patiko ir apyrankė, ir kad tuštoka, sakė, dar gražiau smile.gif Nu, sakau, močiut, ilgai tuštoka nebus, tai jei tau taip gražiau, džiaukis, kol tokią turi biggrin.gif

o geras,geras del to,kad mociute tokia stiliava siuolaikiska-veza mane kai zmones nesensta vidumi,o te kai 45 metu budamos skarele risasi
Atsakyti
Erilukaha, spausiu kumscius, kad tik suniukas atsirastu. Laikykis console.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 08 14, 23:30)
Močiutei patiko ir apyrankė, ir kad tuštoka, sakė, dar gražiau smile.gif Nu, sakau, močiut, ilgai tuštoka nebus, tai jei tau taip gražiau, džiaukis, kol tokią turi biggrin.gif

Gražiai Tu čia su močiute sumąstei wub.gif
Atsakyti
Labas rytas visoms ale puiku ametista isrinkom Rasida ania? thumbup.gif
Erilukaha gal jau gryzo tavo paklydelis?
Noa tai jau mociute visa apsipatenkinus dziaugias tokia anukele thumbup.gif
o mano Ziurkiu ka tik vyras rado lengvai besiubuojanti ant balkono tureklu blink.gif o pas mus 5a. ir balkonas neistiklintas doh.gif doh.gif doh.gif
vakar vos neiskepiau, nes daug laiko reikejo praleist lauke, gerai kad turejau apyrake vien is sidarbriuku su baltu nefritu ir perlu vis vesiau atrode bigsmile.gif
Atsakyti
Kaži kaip tas šuo paklydėlis? g.gif
Atsakyti
Laba ryta 4u.gif

Nu sunius mano dar negryzo... verysad.gif Babulia sako maz medkirciai pavoge... unsure.gif Nu man lengviau pasidare, nes jei pavoge, tai vis ne uzmuse... unsure.gif

Noa bet jau tu kokia gera anuke, mociutei atgaiva sielai...As kai pagalvoju, pas mus sodyboj gyvena priimta gyvent babute... dieve kiek ji macius vargo...naslaite...nors uzaugino du sunus, vienas jau pamire, bet kitam ji visai nerupi... Zinai gaila, kad tokie zmones yra apleisti, nereikalingi... jie gi zmones, viska supranta...Juk tokiam varge isaugino tuos vaikus,kiek ji dirbus...negerenti... doh.gif O dabar glaudziasi senatvej pas svetimus zmones...Paskutini karta, net apie mirti prakalbo, tai sako, kad jau gal mes ja ir palaidot turesim...nes jos seimai tikrai nerupi, ir nieks jos net nelaidos...Baisu,...
Atsakyti
QUOTE(ewidenta @ 2010 08 15, 08:31)
ale puiku ametista isrinkom Rasida ania?  thumbup.gif

Aga, važiavau šviesiausio ir tokį turiu smile.gif O Tavo apkramtytas gintaras labai įdomus smile.gif

Toliau vėrinėju karolius, bandydama atrasti tinkamiausią variantą ametistui su agatu smile.gif

Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rasida @ 2010 08 15, 12:13)


Labai,labai grazu... wub.gif
Atsakyti