Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar gąsdina būsimas trolių pabranginimas? (89 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Niu...merginos, nenuleipot...pas mus karstis, tai nerealus...kazkaip, sunkiai as cia sendien ji pernesu...
Aciu uz supratima 4u.gif Labai silta jusu reakcija... smile.gif Nors ka cia sneket, pacios visos , nu beveik visos turit augintinius...tai pagalvojot is kart apie saviskius, kas butu jeigu...
Nu as irgi tikiuosi,kad atsiras...MB isvaziavo ieskot... unsure.gif
O kas link panu,...tai turejo nuolatine, ten kazkokia... ax.gif Bet gi visad gryzdavo,... bent iki siol... blush2.gif Nebent, kokius gimdimus priimineja... g.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Galvokim, kad atsiras 4u.gif
Atsakyti
erilukaha, tikėkimės, kad atsiras tavo šuniukas 4u.gif

QUOTE(Yell @ 2010 08 14, 17:26)
Tacita, šiandien katės be trolių pozavo.


Oi kokios gražuolės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 14, 18:15)
Niu...merginos, nenuleipot...pas mus karstis, tai nerealus...kazkaip, sunkiai as cia sendien ji pernesu...

Man tas pats...

Agato kompanija vakar:
user posted image

Agato kompanija šiandien:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rasida @ 2010 08 14, 20:46)
Agato kompanija vakar:
Agato kompanija šiandien:

Labai grazu....net nezinau kuri grazesne,...viena tokia labai silta..kaip dabartinis oras... o nuo kitos salciu padvelke... wub.gif
Atsakyti
rasida, puikūs deriniai thumbup.gif Kaip spalvinga, vasariška wub.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 14, 20:54)
Labai grazu....net nezinau kuri grazesne,...viena tokia labai silta..kaip dabartinis oras... o nuo kitos salciu padvelke... wub.gif

QUOTE(Laisvė @ 2010 08 14, 21:18)
rasida, puikūs deriniai  thumbup.gif  Kaip spalvinga, vasariška  wub.gif

Dėkui wub.gif Tokiu oru tik šaltąją nešiot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasida @ 2010 08 14, 21:21)
Dėkui wub.gif  Tokiu oru tik šaltąją nešiot smile.gif

Bet geras šaltis nuo akmenėlių mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos drinks_cheers.gif

Man reikia jusu patarimo.
Pirkau mazdaug pries menesi ametista, labai norima, issvajota blush2.gif
Kadangi nebuvo didelio pasirinikimo - rinkausi is triju, tai neturejau labai su kuo palygint ...
Esme tame, kad nusipirkau kazkoki brokuota, bet tada dar nesupratau kad jis toks , nes nebuvau ju daug macius. Dabar vis praeidama paziuriu,ir jie visai kitokie - blizgantys, neitruke. O pas mane tokie keli itrukimai, kaip nuo slifavimo, net toj vietoj matinis jis kazkoks ...

Klausimas - ar turiu vilties pasikeiti ji??? Jei turiu tik pirkimo ceki, o ta prabos popiereli man nukirpo perkant doh.gif

O galbut cia normalus jis, gal naturalaus akmens tie karoliukai kartais buna su itrukimais? nezinau ... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norma: 14 rugpjūčio 2010 - 20:37
QUOTE(norma @ 2010 08 14, 21:36)
O galbut cia normalus jis, gal naturalaus akmens tie karoliukai kartais buna su itrukimais? nezinau ...  verysad.gif

Man atrodo, kad normalu. Visokie ten lyg įtrūkiai, gyslelės ir pan. Tik pas ametistą labiau matosi, nes skaidrus. Tarkim, gal kokio onikso viduj irgi įtrūkimas, bet kas pamatys?
Aišku, jei reiktų rinktis, imčiau be įtrūkimo, bet kažkaip man regis, kad tai nelaikoma trūkumu mastau.gif
Atsakyti
Labas vakaras,
Oi Erika suprantu tave mes turim jorksyro terjera nu tai pas mergas po kaima varo tai varo o mes ant viso kaimo plysaujam net geda jau darosi doh.gif
Viena karta tai net parveze bachura thumbup.gif
O siandien buvo topas labai anksti vyras isleke i Vilniu as uzsimiegojus pasitasiau po namus ir prisnudau ant sofutes pirmam aukste o ten atsidarius langa buvau terasini tai tas nenaudelis eme ir pabego o mane uznervino muses nuejau miegoti i virsu ir uzdariau langa , per miegus girdziu nu kat loja koks suo po langais neduoda miegoti nu galvoju jau dabar kad duosiu dralo tam suniui o gi atsikeliu musu suva po langu sedi ir loja kad ileisciau doh.gif
Tai gal ir jusu parsiras thumbup.gif
O as siandien gavau visata thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Laivite @ 2010 08 14, 22:05)
Labas vakaras,
Oi Erika suprantu tave mes turim jorksyro terjera nu tai pas mergas po kaima varo tai varo o mes ant viso kaimo plysaujam net geda jau darosi  doh.gif
Viena karta tai net parveze bachura  thumbup.gif
O siandien buvo topas labai anksti vyras isleke i Vilniu as uzsimiegojus pasitasiau po namus ir prisnudau ant sofutes pirmam aukste o ten atsidarius langa buvau terasini tai tas nenaudelis eme ir  pabego o mane uznervino muses nuejau miegoti i virsu ir uzdariau langa ,  per miegus girdziu nu kat loja koks suo po langais neduoda miegoti nu galvoju jau dabar kad duosiu dralo tam suniui o gi atsikeliu musu suva po langu sedi ir loja kad ileisciau  doh.gif
Tai gal ir jusu parsiras  thumbup.gif
O as siandien gavau visata  thumbup.gif



Hmmm .... o jus vaikstot po parodas su tais sunim, kergiat juos???? skaitau ir negaliu ...prisimenu kaip man buvo su saviskiu, nors ir buvo keliu saliu cempionas ... neislaike nervai - kastravom. Dabar negaliu atsidziaugt. Suo - nezmogus, jis nesupranta, ka turi tarp koju, o vadovaujas instinktais. Nezinau, jei nera kazkoks ten ypatingas ... ar verta kankint suni? Ir jums ir jam bus ramiau. As tiiiiik is savo patirties sakau. Jei domina kokie kl - rasyk asmeniskai, labai daug pries tai domejausi, kol ryzomes ...

MERGINOS ATSIPRASAU, KAD NE I KAROLIU TEMA lotuliukas.gif O I KONKULU doh.gif
Atsakyti