Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar gąsdina būsimas trolių pabranginimas? (89 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Kikirike @ 2010 08 14, 13:17)
nu kai aš pirkau fantaziją ir užsegimą irgi daugiau nedavė  unsure.gif


O aš kažkodėl buvau įsitikinusi, kad turi duoti daugiau karoliukų arba atitinkamai brangesnių unsure.gif Čia juk ne apyrankė už 100 litų, kad duoti tiek pat... O tai auksinę kas perka? Kiek ir iš kurios kainų grupės karoliukus duoda rinktis? Pagal visą logiką, turėtų duoti rinktis iš auksinių?
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 14, 13:27)
O aš kažkodėl buvau įsitikinusi, kad turi duoti daugiau karoliukų arba atitinkamai brangesnių  unsure.gif Čia juk ne apyrankė už 100 litų, kad duoti tiek pat... O tai auksinę kas perka? Kiek ir iš kurios kainų grupės karoliukus duoda rinktis? Pagal visą logiką, turėtų duoti rinktis iš auksinių?

na taip,logiškai mastant tai daugiau turėtu duoti ,vyras bandė paderinti,bet nea,daugiau nedave unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 08 14, 13:29)
na taip,logiškai mastant tai daugiau turėtu duoti ,vyras bandė paderinti,bet nea,daugiau nedave  unsure.gif

O cia gal vedeja buvo... g.gif Jei taip, tai sita tikrai neduos...gal zinot pas jas yra limitas, kiek gali duot...bet sitoji gali sau pasilikt...o ka draugems... dovanu kokioms,...sau... nahaliavu koki karoli ir pasidaro ziurek, per menesi...tai kam jums atiduot... rolleyes.gif

Vakar gi penktadienis 13d....bloga diena labai..tai va pas man vakarykscios blogybes tesesi... Pasto dezutej radau saukima i pasta...matyt pastininkei duru nieks neatidarem... unsure.gif ir kita beda is sodybos dingo sarpejus mano...nuo ketvirtadienio jau nera... verysad.gif As ketvirtadieni buvau,...sako babunia, kad is paskos manes isleke...nors as tikrai nemaciau, kad bektu, bet jei taip...tai gali but,kad uzmuse... cry.gif cry.gif cry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 14 rugpjūčio 2010 - 13:26
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 14, 14:21)
Vakar gi penktadienis 13d....bloga diena labai..
ir kita beda is sodybos dingo sarpejus mano.....tai gali but,kad uzmuse... cry.gif  cry.gif  cry.gif

vajei Erika negalvok taip, atsiras gal suniukas mirksiukas.gif , gal nuklydo kur pas geruosius zmones... zinai kaip buna, isivaizduoju kaip jums liudna dabar console.gif
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2010 08 14, 12:34)
Ir man patinka biggrin.gif  thumbup.gif
Registruojames mirksiukas.gif Gal dar kas prisijungs prie musu 4u.gif Tai kuri cia is musu bus ta kuri apie Trolius negirdejo? Davai as ja busiu biggrin.gif

Oki tada užsiregitruosiu, kad mes dviese būsim smile.gif 4u.gif ? laukiam dar prisijungiančių,,,

erilukaha - gal nubėgo kur ? pas kaimynus nežiūrėjot?
Atsakyti
Labas
Mazai geresne ir siandien. Anksti ryte itartinas jausmas, kad kazkas vaiksto salia ant lovos. Pramerkiu aki, o ten papugyte. Nimfa, kiek supratau. Langas atviras nakti, uzuolaidos atitrauktos, tai i svecius uzsuko. Nebaigsti visai. Prikabinejau skelbimu , kazkam sirdi skauda. Gerai, kad turejau anksciau turetos papugytes narviuka. Kitaip nera kur deti, suo eina is proto doh.gif Tik prasosi ant ranku ar i laisve, o as bijau paleist

Erika, suo protingas padaras. Tikrai bandys sugrizt
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 14, 14:21)
Vakar gi penktadienis 13d....bloga diena labai..tai va pas man vakarykscios blogybes tesesi... Pasto dezutej radau saukima i pasta...matyt pastininkei duru nieks neatidarem...  unsure.gif  ir kita beda is sodybos dingo sarpejus mano...nuo ketvirtadienio jau nera... verysad.gif  As ketvirtadieni buvau,...sako babunia, kad is paskos manes isleke...nors as tikrai nemaciau, kad bektu, bet jei taip...tai gali but,kad uzmuse... cry.gif  cry.gif  cry.gif

Gal nieko baisaus nenutiko...gal kas priglaude, juk grazus suo, pamatysi neuzilgo ieskos kieno tas suo 4u.gif Linkiu kad kuo greiciau atsirastu 4u.gif

QUOTE(borooze @ 2010 08 14, 16:34)
Oki tada užsiregitruosiu, kad mes dviese būsim smile.gif  4u.gif ? laukiam dar prisijungiančių,,,

Laukiam mirksiukas.gif

QUOTE(danske @ 2010 08 14, 16:56)
Labas
Mazai geresne ir siandien. Anksti ryte itartinas jausmas, kad kazkas vaiksto salia ant lovos. Pramerkiu aki, o ten papugyte. Nimfa, kiek supratau. Langas atviras nakti, uzuolaidos atitrauktos, tai i svecius uzsuko. Nebaigsti visai. Prikabinejau skelbimu , kazkam sirdi skauda. Gerai, kad turejau anksciau turetos papugytes narviuka. Kitaip nera kur deti, suo eina is proto doh.gif Tik prasosi ant ranku ar i laisve, o as bijau paleist

Turejau as Nimfa- faini pauksciai wub.gif
Atsakyti
erika,labai susinervinau-sakes-kad suns nera...nuo ketvirtadienio-ilgokai sakyciau...kalaite ar suo?Jei suo,gal pas mergas isbego?Linkiu kad atsirastu cool.gif 4u.gif

apie trolius-Yell ir Kikirike-dziaugiuosi kad palaiket kompanija ir papirkot MINK-nu fainas,ane?Kikirike,ale ziu ir dar vienas kinietis pas tave,ir dar nefritas blink.gif thumbup.gif -fainai,o ir derinukai labai puosnus,busi labai grazi siandien,gero baliaus thumbup.gif

Yell,papozuokit su kaciuku...

Song-sveikinu pgaliau sulaukus kaciuko-ieko,pripras,kai galesi-pafotkink,jauciu grazus,ane?
Papildyta:
QUOTE(Tacita @ 2010 08 11, 19:29)
gelytes unika is arciau pageidaujancioms
user posted image
user posted image



mergai keiciu situs 4 i viena-siulykit i az,arba pigiai parduodu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 08 14, 17:20)

Yell,papozuokit su kaciuku...


Mink gražuolė. Tik keistai snukis atsikišęs. Visi karoliai pas mane daugiau mažiau apvalūs, todėl šitokį atsikišimą keistą kažkaip nešiot smile.gif
Tacita, šiandien katės be trolių pozavo.
Atsakyti
QUOTE(Yell @ 2010 08 14, 17:26)
Tacita, šiandien katės be trolių pozavo.

Kaip faina wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Yell @ 2010 08 14, 12:41)
Tai, kad su ta registracija be pakvietimo gal nieko nebus. Va užsiregistravau prieš 2 dienas, o atsakymo jokio  unsure.gif
Matyt tik registruoja tas kurios gavo pakvietimus mailu.

Baikit, mergos, registruokitės ir be "asmeninio" pakvietimo. Aš į Vilniaus renginį ėjau užsiregistravusi pagal skelbimą Facebook'e, viskas buvo ok. Patvirtinimą dėl registracijso man asmeniškai atsiuntė tik renginio dieną apie pietus (vėlokai, sakyčiau - čia vieną iš organizacinių spragų), bet renginio metu tikrai viskas buvo gerai.
Atsakyti
QUOTE(Yell @ 2010 08 14, 17:26)
Tacita, šiandien katės be trolių pozavo.

Kokie jie man grazus......svajoniu katinai wub.gif wub.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tamosiuke: 14 rugpjūčio 2010 - 16:42