Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar gąsdina būsimas trolių pabranginimas? (89 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 14, 11:53)
Ale ,kas cia per karolius... g.gif

Panašu, jog kažkokių oro linijų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 14, 11:53)
Ale ,kas cia per karolius... g.gif


Limited edition, SAS kompanijos užsakymu (dar ir taip būna) ax.gif Retas ir skaitosi vertingas biggrin.gif
Atsakyti
Rasida, gavau audinę. Labai ačiū wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 14, 00:06)
Man patinka, kad ožiaragis gražus  thumbup.gif

Ir man patinka biggrin.gif thumbup.gif

QUOTE(borooze @ 2010 08 14, 00:55)
Na ką tai registruojamės? Bet mąstau ar su mašina važiuot ar gal visuomeniniu hihihi.gif jei punčo duos, gurkšnį paragaut norėtųsi ... o tada visai gerai būtų jei dviese judėtumėm iš Kauno gal dar kas?

Registruojames mirksiukas.gif Gal dar kas prisijungs prie musu 4u.gif Tai kuri cia is musu bus ta kuri apie Trolius negirdejo? Davai as ja busiu biggrin.gif
Atsakyti
Tai, kad su ta registracija be pakvietimo gal nieko nebus. Va užsiregistravau prieš 2 dienas, o atsakymo jokio unsure.gif
Matyt tik registruoja tas kurios gavo pakvietimus mailu.
Atsakyti
Na duosiu dabar vaizdelių jums lotuliukas.gif

Pozuoja nauja audinė ,nefritas ir kinietis
user posted image
Komplektukas kurį šiandien dėsiu per vestuves
user posted image
user posted image
Mano raudonoji su naujais kiniečiais
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 14, 10:11)
oij neliudink ewidenta su liuto zenklu, ka reikes daryt jei jis toks jau negrazus bus ... g.gif

Gi nepirksi, bus labai smagu bigsmile.gif Sutaupysi bigsmile.gif Aš va nuoširdžiai tikiuosi, kad vėžys irgi bus negražus biggrin.gif

QUOTE(Song @ 2010 08 14, 11:26)
Ką tik parsivežiau, sėdi bokse ir verkia doh.gif Adaptacija.

Tai glamžuok biggrin.gif O mažas?

Bet ne, velnias, nepaglamžuosi, pabėgs mastau.gif

Mano kai 4 mėnesių buvo, tai jam jokios adaptacijos nebuvo - neverkė ir iki šiol neverkia biggrin.gif Tik staugia paryčiais, kad į lovą įsileisčiau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 14 rugpjūčio 2010 - 11:54
QUOTE(Noa @ 2010 08 14, 12:52)
Gi nepirksi, bus labai smagu bigsmile.gif Sutaupysi bigsmile.gif Aš va nuoširdžiai tikiuosi, kad vėžys irgi bus negražus biggrin.gif



deja deja,man jis labai patiko - vėžys lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Yell @ 2010 08 14, 12:41)
Tai, kad su ta registracija be pakvietimo gal nieko nebus. Va užsiregistravau prieš 2 dienas, o atsakymo jokio  unsure.gif
Matyt tik registruoja tas kurios gavo pakvietimus mailu.

Ot sudas

QUOTE(Noa @ 2010 08 14, 12:52)
Mano kai 4 mėnesių buvo, tai jam jokios adaptacijos nebuvo - neverkė ir iki šiol neverkia biggrin.gif  Tik staugia paryčiais, kad į lovą įsileisčiau biggrin.gif


Mano triju buvo, bet irgi nestauge, atvirksciai labai pasikeles buvo, myzo bele kur kol vyras i karantina neismete biggrin.gif
Atsakyti
Nea, mano ir nemyžo belekur. Tik biskutuką sienom lipo. Ir tebelipa retsykiais biggrin.gif

QUOTE(Kikirike @ 2010 08 14, 13:00)
deja deja,man jis labai patiko - vėžys  lotuliukas.gif

Tai blogai bigsmile.gif Gal duokdie man nepatiks bigsmile.gif
Atsakyti
Na va, MB jau nupirko man gimtadienio dovaną blush2.gif Dabar du mėnesius lauksiu doh.gif

Ale, blyn, karoliukų daugiau nedavė, nei brangesnių, tik tuos du varganus po 79 doh.gif Nors pirko ir fantaziją, ir dar didelio žiedo užsegimą. Pasišiukšlino Panorama schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 14, 13:12)
Na va, MB jau nupirko man gimtadienio dovaną  blush2.gif Dabar du mėnesius lauksiu  doh.gif

Ale, blyn, karoliukų daugiau nedavė, nei brangesnių, tik tuos du varganus po 79  doh.gif Nors pirko ir fantaziją, ir dar didelio žiedo užsegimą. Pasišiukšlino Panorama  schmoll.gif


nu kai aš pirkau fantaziją ir užsegimą irgi daugiau nedavė unsure.gif
Atsakyti