Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar gąsdina būsimas trolių pabranginimas? (89 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 13, 19:44)
Su tokiais "nafta" blisgančiais taškeliais.
Panoramoje yra ant mėlyno fono...

Ale jus cia ka iskaset...aisku as macius, bet kad pas mus ju yra....kaip as cia nemaciau niekada... g.gif

Laba ryta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 08 13, 18:40)
Beveik baigta žalia-turkio apyrankė. Įdomi tokia gavosi g.gif
Nesuprantu, kodėl taip toli vaizdas gaunasi g.gif Diedas turi gyvą velnią objektyvų, pritraukia vabaliukus, o aš trolių nesugebu verysad.gif

oijei kokia zaluma grazi thumbup.gif . zinai matau kad dar yra vietos ant tavo apyrankes vienam kankoliukui g.gif ir matau kad tau sueitu, kuri as gausiu kita savaite (negalejau tokio grozio nepaimt) , ir jei man nepritaps, nes dar neciupinejau, galesiu perleist tau jei bus noras mirksiukas.gif
user posted image
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 14, 00:13)
Liūdniausia, kad nėr kur internete pažiūrėti...

isvis nesamone kokia tai , kad nera ju niekur kur pamatyt, po dienos pardavines, o ner i kur paziuret, su auskaru naujienom kitaip buvo smile.gif

QUOTE(ewidenta @ 2010 08 14, 09:51)
o maniskis liutas bent is paveiksliuko man  schmoll.gif  kazkaip pats sau pauodegy uosto doh.gif
o cia mano naujasis gintaras salia vakarykstes apyrankes. Ilgai galvojau del jo...

oij neliudink ewidenta su liuto zenklu, ka reikes daryt jei jis toks jau negrazus bus ... g.gif
ogooo koks gintaras thumbup.gif , Rasida turi skoni smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 14 rugpjūčio 2010 - 09:14
QUOTE(tamosiuke @ 2010 08 13, 23:36)
Sakai.....nu duok Dieve kad tik sazine sauktu...as prisiziurejau kaip jus cia graziai tuos Troliukus suderine, surinke, tai paskui ir abejoji ar geras tas mano pasirinkimas, nu bet tikiuosi kad tiks, o jei ne---nugi parduot spesiu belekada biggrin.gif

Tai kad taviskes, aplamai labai dera tarpusavyje...ir tokios neissisokancios tokios...neautralios sakyciau...aisku issisokimas tai nera trukumas...tik va gal tokius karoliukus kurie skirti atmusimui, gal vietoj pirkt reiktu...kad pridejus prie esamo derinio, paziuret naturoj kaip atrodo...nors cia musiskes moka priderint ir internetu pirkdamos...tai kad tu cia nebijok...Grazius isirinkai... thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(rasida @ 2010 08 14, 00:12)
Laukiu nesulaukiu tų zodiakų smile.gif Suintrigavot.

Joo...ir as labai spirgu...tik pas mane problema...dar 6 kinieciai nepadovanoti maisiuky guli...tai ka dabar zodiakus visiems pirkt reiks... : as dar zvaigzduciu visu nepapirkau norimu...oh O kada sau...as kai pagalvoju kiek man iseitu karoliuku, jei nepirkus buciau vaikams... g.gif Ot mamaite... vat gal jus ir teisingai darot , kas neperkat vaikams...bereikalingos islaidos... bigsmile.gif Paskolintum viena kita karta dukrai ir gana....bet gal ir nera taip blogai...as va is jos grandinele,ir uzsegima,...labai daznai skolinu pati... biggrin.gif O kai pagalvoju, kad savo agatus galiu suvert, su jos kinieciais... bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(ewidenta @ 2010 08 14, 09:51)
as tik maciau paveiksliukus nespalvotus naujuju karoliuku... nezinau kodel bet is zodiaku man graziausi kazkodel dvyniai...

o cia mano naujasis gintaras salia vakarykstes apyrankes. Ilgai galvojau del jo... bet Rasida liepe imt  bigsmile.gif tai dabar jaukinuosi. beja Rasida tavo apyranke filecitava labai man  wub.gif 


Ale kaip gerai matosi ,tas tavo gintaras... lens.gif Nu bet tikiu,kad grazus,...ojei dar rasida pasake pirkt...tai tada aplamai rami gali but... biggrin.gif

O kad dvynys grazus, tai gerai... clap.gif dukrai papirksiu ir galesiu sau pakabint...o ka mano MB dvinys...tai ka galiu...( Tik va dviveidis buvo pirktas dabar jam pazymet... rolleyes.gif )

Idomu Song dar neturi savo katuko... g.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 14 rugpjūčio 2010 - 09:29
Labas dienas smile.gif
Retai beužeinu ax.gif

Noriu pasiūlyti man atliekančią violetinę uniką:
user posted image
Čia ta pati prie violeto dryžių:
user posted image
Gal turit kažką keitimui pasiūlyt? Arba galiu perleisti už nedidelę kainą 4u.gif (per až būtų patogiausia)

Pirmadienį reiks nulekt į Panoramą naujienų pažiūrėti smile.gif Visai norėčiau rasti gražų avino žodiako ženklą.

Mano paskutiniai pirkiniai - labai graži skaidri su oro burbuliukais viduje unika su gėlytėmis (spalva - tokia, kur amerikonės vadina purple: rausvai violetinė gal?) ir violetinė prizmė. Dar nuplanuota levandų spalvos prizmė, o daugiau (nepatikėsit biggrin.gif) jokių planų cool.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 13, 23:01)
Tai gal pas mudvi dar vienu metu ir jubiliejus... g.gif


O kada taviškis? bigsmile.gif

Aga, įdomu, kaip Song katukas drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 14, 10:25)
Idomu Song dar neturi savo katuko... g.gif

Ką tik parsivežiau, sėdi bokse ir verkia doh.gif Adaptacija.
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 08 14, 11:26)
Ką tik parsivežiau, sėdi bokse ir verkia doh.gif Adaptacija.

Rodykis wub.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 14, 11:27)
Rodykis  wub.gif  mirksiukas.gif

Tegul pirma apsipranta, tada fotkinsiu. Jezau, kaip verkia.
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 08 14, 11:34)
Tegul pirma apsipranta, tada fotkinsiu. Jezau, kaip verkia.

Maniškis pirmą dieną už šaldytuvo užlindęs pratupėjo kompresorių apsikabinęs. Paskui blokavom priėjimą prie šaldytuvo, teko greičiau adaptuotis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 14, 10:52)
O kada taviškis?  bigsmile.gif

Aga, įdomu, kaip Song katukas  drinks_cheers.gif

(Spalio 5)
O tavo... g.gif
Papildyta:
QUOTE(Song @ 2010 08 14, 11:26)
Ką tik parsivežiau, sėdi bokse ir verkia doh.gif Adaptacija.

Ojei...pamenu, kai sarpejuka savo parsivezem...tai MB vonioj miegojo... su juo... doh.gif
Tai sake, jokiu gyviu daugiau... schmoll.gif as su jais vonioj daugiau nemiegosiu... lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 14 rugpjūčio 2010 - 10:47
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 14, 11:35)
Maniškis pirmą dieną už šaldytuvo užlindęs pratupėjo kompresorių apsikabinęs. Paskui blokavom priėjimą prie šaldytuvo, teko greičiau adaptuotis  biggrin.gif


Maniškis irgi lindo būtent už šaldytuvo lotuliukas.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 08 14, 11:50)
(Spalio 5)
O tavo... g.gif


Mano vėliau (18-tą) ax.gif
Atsakyti
Ale ,kas cia per karolius... g.gif
user posted image
Atsakyti