Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar gąsdina būsimas trolių pabranginimas? (89 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(tamosiuke @ 2010 08 13, 23:36)
Sakai.....nu duok Dieve kad tik sazine sauktu...as prisiziurejau kaip jus cia graziai tuos Troliukus suderine, surinke, tai paskui ir abejoji ar geras tas mano pasirinkimas, nu bet tikiuosi kad tiks, o jei ne---nugi parduot spesiu belekada biggrin.gif

Jei turi baltų ir violetinių, Tavo pasirinkimas pasiteisins smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasida: 13 rugpjūčio 2010 - 23:11
QUOTE(Song @ 2010 08 13, 22:17)
Vienas iš zodiakų nerealus yra merga su ąsočiu. Tai ir mąsčiau-mergelė ar vandenis biggrin.gif

nea,vandenis ten ax.gif

o šiaip va vyrui dar į akį krito ožiaragio ženklas,sakė jam labai gražus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 08 13, 23:58)
o šiaip va vyrui dar į akį krito ožiaragio ženklas,sakė jam labai gražus  ax.gif

Man patinka, kad ožiaragis gražus thumbup.gif
Atsakyti
Laukiu nesulaukiu tų zodiakų smile.gif Suintrigavot.
Atsakyti
QUOTE(rasida @ 2010 08 14, 00:12)
Laukiu nesulaukiu tų zodiakų smile.gif Suintrigavot.

Liūdniausia, kad nėr kur internete pažiūrėti...
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 14, 00:13)
Liūdniausia, kad nėr kur internete pažiūrėti...

...ir "Megoj" iš po prekystalio niekas neištraukė.

Ewidenta, parodyk gintarą wink.gif
Atsakyti
QUOTE(rasida @ 2010 08 14, 00:23)
Ewidenta, parodyk gintarą wink.gif

blink.gif
Atsakyti
Trollbeads.lt
Visus Trollbeads gerbėjus, prijaučiančius ar besidominčius "Aidos studija" kviečia į unikalų ir pirmąjį Lietuvoje tokį renginį - Trollbeads rudens kolekcijos 2010 pristatymą.
Jūsų laukia gera nuotaika, puiki muzika, nepakartojama kompanija, siurprizai ir net prizai.
Viskas vyks rugpjūčio 20 d. (pektadienį), 20 val. "Aidos studijoje" Ti...ltų g. 24, Klaipėdoje.
Registracija būtina - konkursas@trollbeads.lt

Laukiame Jūsų, Jūsų draugų ir giminaičių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2010 08 13, 22:54)
As as!!!!!! Vaziuociau tikrai, tik as be auto.....galeciau ir ta drauge nieko nezinancia apie Trolius pabut biggrin.gif nors nedaug nuo tiesos tas ir yra....zinau bet laaabai nedaug...
Nemiegam nemiegam biggrin.gif jau viskas sutarta thumbup.gif Laukiu savo karoliuku..

Na ką tai registruojamės? Bet mąstau ar su mašina važiuot ar gal visuomeniniu hihihi.gif jei punčo duos, gurkšnį paragaut norėtųsi ... o tada visai gerai būtų jei dviese judėtumėm iš Kauno gal dar kas?

QUOTE(žuvyte23 @ 2010 08 14, 00:27)
Trollbeads.lt
Visus Trollbeads gerbėjus, prijaučiančius ar besidominčius "Aidos studija" kviečia į unikalų ir pirmąjį Lietuvoje tokį renginį - Trollbeads rudens kolekcijos 2010 pristatymą.
Jūsų laukia gera nuotaika, puiki muzika, nepakartojama kompanija, siurprizai ir net prizai.
Viskas vyks rugpjūčio 20 d. (pektadienį), 20 val. "Aidos studijoje" Ti...ltų g. 24, Klaipėdoje.
Registracija būtina - konkursas@trollbeads.lt

Laukiame Jūsų, Jūsų draugų ir giminaičių smile.gif

mačiau dieną fb šitą pranešimą, bet iki KLp labai jau toli, gal į Panevėžį pradžiai užteks tongue.gif ?

mano naujienos užtvirtinti vasarą... beje pynė mane labai nustebino (draugės dovana) labai labai man ji, nors kiek sukinėjau rankose man ji nelaba buvo ...
user posted image

bet troliukų kainos man nepatikti pradės ... teks ne Lt siaubti juos... rugsėji tikiuosi UK jų rasti tongue.gif (ir vėl bijau skrist sad.gif ) gaila nėra kokio lėktuvo sidabriuko tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo borooze: 14 rugpjūčio 2010 - 00:05
QUOTE(borooze @ 2010 08 14, 00:55)
gal į Panevėžį pradžiai užteks tongue.gif  ?

Darom mytą Babilone mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 14, 00:56)
Darom mytą Babilone  mirksiukas.gif

aš tada už smile.gif
Atsakyti
as tik maciau paveiksliukus nespalvotus naujuju karoliuku... nezinau kodel bet is zodiaku man graziausi kazkodel dvyniai... nu jie tokie grynas karoliukas apvalus wub.gif nesu dvynys todel suku galva kaip cia juos man privest iki saves g.gif o maniskis liutas bent is paveiksliuko man schmoll.gif kazkaip pats sau pauodegy uosto doh.gif
taip ju jau kainos pakeltos visos verysad.gif

o cia mano naujasis gintaras salia vakarykstes apyrankes. Ilgai galvojau del jo... bet Rasida liepe imt bigsmile.gif tai dabar jaukinuosi. beja Rasida tavo apyranke filecitava labai man wub.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ewidenta: 14 rugpjūčio 2010 - 08:51