Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar gąsdina būsimas trolių pabranginimas? (89 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 13, 16:24)
Ir pelkiniame derinyje  rolleyes.gif


super derinukas 4u.gif

QUOTE(Song @ 2010 08 13, 18:40)
Beveik baigta žalia-turkio apyrankė. Įdomi tokia gavosi g.gif

Žodžiu, žalia šikniukų apyrankė doh.gif Visi, kas apyrankėj turi užpakalius, juos rodo biggrin.gif Ir naujasis mūsų būsimas kvartirantas šiandien karolium pažymėtas wub.gif


Ir kitam fone:


labai graži ir gaivi 4u.gif


Beje,nugis ir aš šiandien buvau nuėjus į Panoramą -ir mačiau visas naujienas thumbup.gif
nu tai ką - akmenys Chalce.. kažkoks ,tiksliai nepamenu pavadinimo,Tigro akis,rudasis kvarcas berods-nu gražu ax.gif
Zodiakai -kaip bebūtų keista tikrai gražūs bigsmile.gif ypač mano vyro ir sesės ženklas Avinas,dar krito į akis vėžys,na ir mano labai fainas-mergelė blush2.gif jie kažkur po 156Lt
Gaublys - nu ir didelis,nu labai gražus,bet tikrai tik ant grandinėlės ant kaklo,tik mastau kaip ant fantzijos su fėja atrodytu,nes tikrai noriu jį įsigyti ax.gif dar buvo nauji sidabriukai trigubas mazgas ( o gal ir nenaujas,bet buvo prie gaublio),poto pavadintas "dvipusis","vanduo"...Gaublys 193Lt.
Stikliukai - visokių atspalvių yra,bet labiausiai mane užkabino violetiniam fone labai gražios gėlytės,jos idealiai tiks mano šitai apyrankei thumbup.gif kainos lyg tai 93Lt
tai vat...vyras iškart čiupo už avino ženklo ir sakė "LAAAAABAI gražus" tai jau reiks pirkti,ir sakė gaublio nori,ale sako jam reiks pataupyti lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kikirike: 13 rugpjūčio 2010 - 20:38
QUOTE(Kikirike @ 2010 08 13, 21:36)

Oho, kiek naujienų thumbup.gif Kur kaži pinigus dalija toms naujienoms? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 08 13, 21:36)

Zodiakai -kaip bebūtų keista tikrai gražūs  bigsmile.gif ypač mano vyro ir sesės ženklas Avinas,dar krito į akis vėžys,na ir mano labai fainas-mergelė  blush2.gif jie kažkur po 156Lt


thumbup.gif jau kaip laukiu. Aš avinas ax.gif
Atsakyti
Grazios naujienos visu... thumbup.gif

O mes taip pat turim graziu naujienu...Siuntinys is dano jau atkeliavo...ir jau pakeliui siuntinukai...tai va naujokes, prasom nemiegot... ba mes is toliau dziauksimes greiciau savo naujais karoliukais nei jus...gyvendamos visai keli zingsniai nuo rasidos... mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Yell @ 2010 08 13, 22:05)
thumbup.gif  jau kaip laukiu. Aš avinas  ax.gif

Nu nezinau, nezinau, vel galvos skausmas,..jei tie zodiakai tokie grazus tai noresis supirkt visiems seimos nariams , kaip ir zvaigzdutes...Jau tikrai, kaip Laisve sako is kur tu pinigu tiek paimt... g.gif Kazkaip buvau rami, nes pamaniau,kad vistiek svarstykles bus negrazios kaip visada...bet jei avinukas grazus... bigsmile.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Vienas iš zodiakų nerealus yra merga su ąsočiu. Tai ir mąsčiau-mergelė ar vandenis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 08 13, 22:17)
Vienas iš zodiakų nerealus yra merga su ąsočiu. Tai ir mąsčiau-mergelė ar vandenis biggrin.gif

Greičiau vandenis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 08 13, 22:17)
Vienas iš zodiakų nerealus yra merga su ąsočiu. Tai ir mąsčiau-mergelė ar vandenis biggrin.gif

Ale, nei tas nei tas netinka man... unsure.gif
Atsakyti
Vandenis MB ženklas bigsmile.gif Dukrų - Šaulys ir Ožiaragis. O mano pats negražiausias, vienintelis negyvas padaras Zodiake - Svarstyklės doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 08 13, 22:17)
Vienas iš zodiakų nerealus yra merga su ąsočiu. Tai ir mąsčiau-mergelė ar vandenis biggrin.gif

jei su asočiu, tai vandenis, bet kodėl merga? Turėtų būti diedas su buteliu biggrin.gif

dar nemačiau gražių horoskopų schmoll.gif Ir gražaus svambalo biggrin.gif Ir tigo akies nemėgstu biggrin.gif Netikiu, kad bus gražūs, bus greičiausiai negražūs bigsmile.gif Vuo, pasisakiau, dabar lauksiu, kas bus, kai pamatysiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(borooze @ 2010 08 13, 14:05)
Dar karta klausiu smile.gif o kas i panevezi is kauno? ar bendraujat tik senosios lotuliukas.gif ?

As as!!!!!! Vaziuociau tikrai, tik as be auto.....galeciau ir ta drauge nieko nezinancia apie Trolius pabut biggrin.gif nors nedaug nuo tiesos tas ir yra....zinau bet laaabai nedaug...

QUOTE(erilukaha @ 2010 08 13, 22:14)
O mes taip pat turim graziu naujienu...Siuntinys is dano jau atkeliavo...ir jau pakeliui siuntinukai...tai va naujokes, prasom nemiegot... ba mes is toliau dziauksimes greiciau savo naujais karoliukais nei jus...gyvendamos visai keli zingsniai nuo rasidos... mirksiukas.gif

Nemiegam nemiegam biggrin.gif jau viskas sutarta thumbup.gif Laukiu savo karoliuku..kazkodel vat toks pesimizmas veide ir galvoju, kad jie man nepatiks....nu dura....cia gal del to, kad labai as ju laukiu... Zodziu --laukiu rytojaus!!

O Palangoj man vyras nupirko va ka wub.gif
http://shop.ebay.com...NG BEAD Retired
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 13, 22:42)
Vandenis MB ženklas  bigsmile.gif Dukrų - Šaulys ir Ožiaragis. O mano pats negražiausias, vienintelis negyvas padaras Zodiake - Svarstyklės  doh.gif

Tai gal pas mudvi dar vienu metu ir jubiliejus... g.gif
Papildyta:
QUOTE(tamosiuke @ 2010 08 13, 22:54)
kazkodel vat toks pesimizmas veide ir galvoju, kad jie man nepatiks....nu dura....cia gal del to, kad labai as ju laukiu... Zodziu --laukiu rytojaus!!

Oi ne brangioji, cia pesimizmu nekvepia...man cia greiciau sazines sauksmas... hihihi.gif
O kita vertus ,ko cia pergyvent, gi grazius ir nebrungiu papirkai, tai jei ka ...i foruma...ir pamatysi,kaip isgraipstys...net mirktelt nespesi... bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 13, 23:01)
Oi ne brangioji, cia pesimizmu nekvepia...man cia greiciau sazines sauksmas... hihihi.gif
O kita vertus ,ko cia pergyvent, gi grazius ir nebrungiu papirkai, tai jei ka ...i foruma...ir pamatysi,kaip isgraipstys...net mirktelt nespesi... bigsmile.gif  biggrin.gif

Sakai.....nu duok Dieve kad tik sazine sauktu...as prisiziurejau kaip jus cia graziai tuos Troliukus suderine, surinke, tai paskui ir abejoji ar geras tas mano pasirinkimas, nu bet tikiuosi kad tiks, o jei ne---nugi parduot spesiu belekada biggrin.gif
Atsakyti