Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar gąsdina būsimas trolių pabranginimas? (89 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 13, 18:49)
Laisve, nebe pirmą kartą mūsų skoniai sutampa  drinks_cheers.gif

Aš tą seniai pastebėjau ax.gif Ypač kai žiūriu Tavo aprangos derinius - jie man visi, na, beveik visi, būna tokie savi - kaip mano. Natūralu, jog ir aksesuarus priderintume panašius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 08 13, 18:55)
Beje, gėlių atsiprašiau, visų trijų karolių biggrin.gif Pamenat, kas burbėjo, kad gėlės negražu? bigsmile.gif


Pasitaiko lotuliukas.gif

QUOTE(Laisvė @ 2010 08 13, 19:02)
Aš tą seniai pastebėjau  ax.gif  Ypač kai žiūriu Tavo aprangos derinius - jie man visi, na, beveik visi, būna tokie savi - kaip mano. Natūralu, jog ir aksesuarus priderintume panašius  biggrin.gif


O man pasirodė, kad kaip tik mano apranga tau nelabai patinka blush2.gif

Beje, tavo avatare vaizdas kartais ne iš God Forbid albumo viršelio? blush2.gif Patinka?
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 13, 19:12)
O man pasirodė, kad kaip tik mano apranga tau nelabai patinka  blush2.gif

Beje, tavo avatare vaizdas kartais ne iš God Forbid albumo viršelio?  blush2.gif Patinka?

Pasakei - net susijuokiau biggrin.gif

Taip, berods čia to albumo viršelis mirksiukas.gif (mano avatare jau šešerius metus - nerandu geresnio, o dabar jau ir neieškau...)
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 13, 19:22)
Pasakei - net susijuokiau  biggrin.gif 

Taip, berods čia to albumo viršelis  mirksiukas.gif  (mano avatare jau šešerius metus - nerandu geresnio, o dabar jau ir neieškau...)


Tada dar labiau nesistebiu dėl sutapimų biggrin.gif

Beje, mergai, kaip jums "veidrodinės" unikos? Kiek mačiau pardavime, tiek nesužavėjo. Va ir šiandien Panoramoje apžiūrėjau ir palikau. O amerikonkos alpsta vos ne kaip nuo šarvuočių g.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 13, 20:32)
Tada dar labiau nesistebiu dėl sutapimų  biggrin.gif

Beje, mergai, kaip jums "veidrodinės" unikos? Kiek mačiau pardavime, tiek nesužavėjo. Va ir šiandien Panoramoje apžiūrėjau ir palikau. O amerikonkos alpsta vos ne kaip nuo šarvuočių  g.gif


O kaip jos atrodo tos veidrodinės unkoks blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rethimna @ 2010 08 13, 19:40)
O kaip jos atrodo tos veidrodinės unkoks      blush2.gif


Su tokiais "nafta" blisgančiais taškeliais.
Pvz.
Pvz.
Pvz.

Panoramoje yra ant mėlyno fono...
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 13, 20:44)
Su tokiais "nafta" blisgančiais taškeliais.
Pvz.
Pvz.
Pvz.

Panoramoje yra ant mėlyno fono...


Aš tame puslapyje neprisiregistravus blush2.gif man nerodo verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rethimna: 13 rugpjūčio 2010 - 18:45
QUOTE(Rethimna @ 2010 08 13, 19:45)
Aš tame puslapyje neprisiregistravus    blush2.gif    man nerodo    verysad.gif


user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Erszebeth, ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 13, 16:24)
Ir pelkiniame derinyje  rolleyes.gif

O ką pas tave pelkėj veikia venera? laugh.gif Deginasi? Paleistuvauja? Vaistažoles renka? Gyvena? biggrin.gif

QUOTE(Song @ 2010 08 13, 18:40)
Beveik baigta žalia-turkio apyrankė. Įdomi tokia gavosi g.gif

Nesuprantu, kodėl taip toli vaizdas gaunasi g.gif Diedas turi gyvą velnią objektyvų, pritraukia vabaliukus, o aš trolių nesugebu verysad.gif

Kokia faina bigsmile.gif O tu žinai, aš turiu vandenio žvaigždutę, su turkiu - ir ji man niekaip iki galo neprilimpa. Tiesa, aš ne vandenis ir aplamai vandenių neturiu, bet pirkau, nes man buvo graži biggrin.gif tai galvojau tau pasiūlyt. Ot, galvoju, reik kam nors, kas turkio spalvą renka. Bet man regis, netiks - bus per žydra smile.gif

Taigi tau reikėjo visą ilgį paimt. Trauktum du karolius ir pritrauktum...

QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 13, 19:32)
Beje, mergai, kaip jums "veidrodinės" unikos? Kiek mačiau pardavime, tiek nesužavėjo. Va ir šiandien Panoramoje apžiūrėjau ir palikau. O amerikonkos alpsta vos ne kaip nuo šarvuočių  g.gif

Ką aš žinau mastau.gif Turiu vieną, tokią, kaip ta ružava, tik tamsiai mėlyną. man ji patinka, kad yra tamsiai mėlyna ir neskaidri, bet kad tie taškai kuom nors ypatingi - nepajaučiau mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 08 13, 20:06)
O ką pas tave pelkėj veikia venera? laugh.gif Deginasi? Paleistuvauja? Vaistažoles renka? Gyvena? biggrin.gif



Kai tokie karščiai, tai nieko kito nebelieka, kaip tik Veneros kostiumu pelkėje gyvent...
Atsakyti
Grazu tokia pelke, kaip ruke . O Venera ir pelkej Venera smile.gif Gal kas uogaut ar siaip...


Is manes kazkas vistiek rausva sand nori atimt ebay. Tegu turi. Radau kur gaut ir be ebay, keliais doleriais brangiau, bet jokio galvos skausmo. Nors ir ebay dar uzkils, daug laiko
Del brangimo, tai siek tiek juokingai. Brangsta juk tik sidabras, o kaina pakilo net akmenams, kur sidabro tai tik kruopelyte.
Atsakyti